Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NSpike. - Profil | Út 16.11.2010 19:05:35

Mívi >> A byli jste dnes chytat nebo se jen podívat na tu spoušť?

    NSpike. - Profil | Út 16.11.2010 18:20:59

    Mívi >> Já tam radši ted ani nejedu, nemám na to sílu se na to dívat. Budou dnes ty fotečky?

      NMívi - Profil | Út 16.11.2010 18:15:39

      Spike. >>
      Ty špalky, to vypadá, že to bude oplocení, ale takovým "divným způsobem",
      myslím, že radši se tam podívejte jakým způsobem, protože NO COMMENT.
      A někdo to tam začal i vyvracet.
      Pokud se na onoho někoho dojde, bude platit jak mourovaty, jeden zeprej 500,- :-)
      a asy 3-4 sme viděly :-)

        NMívi - Profil | Út 16.11.2010 18:12:42

        grufa >>
        Není to pan Sukup?
        Jakou škodnou?

          Ngrufa - Profil | Út 16.11.2010 18:02:41

          tož to tam máte škodnou na štěrku - pan Soukup-:)))

            NSpike. - Profil | Út 16.11.2010 17:54:58

            Mívi >> Čeho se týkají, něco nového? Ze silnice jsem viděl nějaké dřevěné kolky.

              NMívi - Profil | Út 16.11.2010 17:51:29

              Máme zajímavé fotky ze štěrku, jakmile mi je reli pošle dám to sem.

                NMívi - Profil | Út 16.11.2010 15:39:28

                Předtým sem to nemyslel jako vymlouvání z brigád, ale teď fakt, po tom článku, ...

                  NMívi - Profil | Út 16.11.2010 15:35:30

                  je tam moc špatných zpráv, ale i apoň jedna dobrá, :D

                    Nkopr69 - Profil | Po 15.11.2010 22:47:43

                    P.Sukup je velky utopista a neznalec zakonu tohoto statu a kdyz mu nebyl zakony umoznen podnikatelsky zamer na sterku tak se rozhodl delat veci na truc,jen aby ted rybarum zneprijemnil rybolov na teto vode.No co dodat,jsme zkratka Češi a budeme si delat naschvaly.

                      Nčaja - Profil | Po 15.11.2010 20:56:32

                      Tak su zvědavý co zjistíš.

                        NMívi - Profil | Po 15.11.2010 20:31:51

                        Jak to tak vidím, zitra sedám na kolo a idu sa projet.

                          Nčaja - Profil | Po 15.11.2010 19:46:37

                          Mívi >> mě pasuje 27.11 nebo 11.12,a ví vůbec někdo něco co se na tom štěrku děje? Taky mně to zajímá,ale asi nikdo nic neví,či-co?

                            NMívi - Profil | Po 15.11.2010 18:52:55

                            reli >>
                            ja jdu na brigadu, ale hlasoval jsem.
                            a s tim oplocovanim me to zajima,
                            a reli, ja to primo nenavrhl kdyby neco, a NEVYMLOUVAM SE!!!

                              NMIRAXD - Profil | Po 15.11.2010 18:19:07

                              Ja dojdu vidim že všeci hlasuju na 4.12 optam se ještě kamoša jestli pujde

                                Nreli - Profil | Po 15.11.2010 10:30:23

                                kopr69 >> jak to je s tim oplocavanim sterku? a co se tam ted vbc deje?

                                  Nreli - Profil | Po 15.11.2010 10:29:39

                                  Mívi >> tk proc navrhujes brigady kdyz tam ptm nechces jit? :D ...

                                    NMívi - Profil | Ne 14.11.2010 20:32:19

                                    jenom říkám, že je to jedno z řešení

                                      NMívi - Profil | Ne 14.11.2010 20:31:57

                                      ne