Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Sojer2222 - Profil | Po 4.10.2010 10:50:30

CarpPavel >> escorrt - 3.10.2010 6:55:13 >> takovou rybu chytneš na úplně každé vodě.Kapr kolem 10ti kg je i na malém rybníku:-)Není důvod z toho dělat vodu plnou big carps.Navíc to byl jediný záběr za 4dny:-)

    escobar - Profil | Ne 3.10.2010 14:27:40

    a co kapři? co se chytlo za posledních 14dní? možná vyrazím ke konci příštího týdne. nevím, ale kde je hledat.. hloubka, mělčina?

      kopr69 - Profil | Ne 3.10.2010 12:19:21

      boletus 68 >> No uz jsem se lekl ze jsi to myslel tak jak jsem to pochopil.
      Jak ktery prestupek vyresi RS to je jen na ni a na chovani kontrolovaneho rybare.

        boletus 68 - Profil | Ne 3.10.2010 10:04:08

        kopr69 - ne...ne... to jsi špatně pochopil... já jenom, aby si někdo zbytečně moc nefandil... tady přece nejde jen o napadání RS, ale o to jak se co řeší, což může být poučné i pro ostatní, kterých se to v budoucnu týkat může... Nikdo z nás tady přece není vyložený pytlák, nechápu tvé škatulkování na nějaké hříšníky... Samozřejmě základ papíry, pov.výbava, přes to nejede vlak, ale jsou i jiné maličkosti...plus základy schválnosti...

          escorrt - Profil | Ne 3.10.2010 6:55:13

          Sojer2222 - čau tak tomu nevěřím že taková ryba se tam dá chytit

            kopr69 - Profil | So 2.10.2010 23:24:34

            boletus 68 >> To jsi chtel naznacit ze normalni jsou ti co nemaji vse na 100% v poradku? (ryb.listek atd.)
            Chvala bohu je vas nepatrna mensina ale fakt je ze pripominky tu maji z 90% jen ti hrisnici.Tech zbylych 10% jsou asi ti nenormalni rybari.

              boletus 68 - Profil | So 2.10.2010 22:38:30

              Vypadá to ještě na pár krásných slunečných, říjnových dnů na štěrku...proto přeji všem stoprocentním rybářům bohaté zážitky od vody, ale hlavně, proboha, nezapomeňte si doma nějaké to procento... spadnete rázem mezi potrefené husy... A těm normálním to přeji doopravdy...

                aliali - Profil | So 2.10.2010 15:55:50

                Už je to tu zas. Někdo má problém uznat chybu /i když je to prkotina/ , to se radši bude řešit tady. Udělá se obětí a nespravedlivě potrestaným, místo toho aby si dal příště pozor.

                  kakr - Profil | So 2.10.2010 9:12:36

                  farevelak >>
                  Určitě jsi nebyl "POTRESTÁN ZÁPISEM", to by jsi psal jinak:-))

                    farevelak - Profil | So 2.10.2010 7:59:26

                    Kurwa co furt řešíte? Mějte zápis v docházce k vodě,povinou výbavu,neberte podmíráky,nechytejte přes dovolenou dobu,nerozdávejte ryby a budete mět klid.Nevím co tady furt napadáte RS?? Kdyby ne jí,tak dnes štěrk,je jedno velké hnojiště !!! Už běžte do prdele vy potrefené husy.
                    Já měl za 40 let X kontrol a nikdy jsem se nesetkal s nějakým nadřazeným jednáním.Beru to tak,že kontroly jsou potřeba.Jestli mě kontroluje RS po 10. a vidí že mám vždy všechno OK,tak semnou jedná jinak.To má logiku!! Protože si može byt jistá,že mám to,co mám mět.
                    Tak už se proberte vy "rybáři" !!! Nebo jste zastánci pytlačení??

                      kopr69 - Profil | St 29.9.2010 8:23:40

                      Sojer2222 >> Takze cislo 12067 bylo vzdy na tebe neprijemne ikdyz jsi mel vse v poradku?A to druhe cislo RS 14299 bylo taktez neprijemne,ktery den a proc?
                      Jsi si jisty ze tyhle obe cisla RS te kontrolovaly ve Veseli na sterku a byli to clenove mistni RS ?

                        Sojer2222 - Profil | Út 28.9.2010 22:24:39

                        kopr69: ty čísla RS mám ve svém docházkovém listě.

                          kopr69 - Profil | Út 28.9.2010 21:51:37

                          Sojer2222 >> S tim pozdnim vecerem uz je to lepsi.
                          Kontroly na sterku neprovadi jen ma skupina ale skupin je tu vice a take tu kontroluje profi RS.
                          Den a hodinu kontroly si urcujeme sami.
                          Jeste bych se rad zeptal kde jsi prisel na cisla RS ktere jsi tu nize zminil???Predem diky za odpoved.

                          Sojer2222 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 17.9.2010 16:19:29
                          čísla RS 14255, 14299,12067(tyto byly nepříjemné, ikdyž je pravda, že jsem neměl v pořádku BP.Každopádně to není důvod se chovat jako pán všehomíra - to se jedná převážně o číslo 12067)

                            Orient - Profil | Út 28.9.2010 12:07:22

                            Sojer2222 >> gratuluju

                              Sojer2222 - Profil | Út 28.9.2010 8:55:45

                              kopr69: jasně, že plave ve štěrku.Dokonce jsem obětoval pěknou denní fotku a radši jsem toho fešáka pustil hned.Pozdě v noci není správný termín.Správně by bylo pozdě večer.

                              V pátek, sobotu i neděli tam bylo dost rybářů a logicky, když jste nedošli v pátek ani sobotu, tak neděle byla ideální den zkontrolovat nejvíc rybářů.

                                kopr69 - Profil | Út 28.9.2010 8:00:25

                                Sojer2222 >> Gratuluji-pekny kousek a doufam ze plave dal ve sterku.
                                Muzu se zeptat co je to : Pozde v noci???
                                Nevim proc by kontrola mela probihat zrovna v nedeli rano? Kontrolovali jsme na sterku ve stredu dopoledne.

                                  Sojer2222 - Profil | Po 27.9.2010 19:16:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tento prodloužený víkend se povedl tento šupík 88cm 11kg.Přišel pozdě v noci.

                                  to kopr69: v neděli ráno jsme se těšili na kontrolu, jakto že jste nepřišli?žeby počasí?:-)

                                    kanic - Profil | Po 27.9.2010 7:57:08

                                    antony - 26.9.2010 21:09:56 > na tuto věc jsem již odpovídal v některé otázce dříve,ale je to tak,že Zákon o rybářství rybolov mládeže neřšeší.Pouze říká,že rybolov je povolen s platnou povolenkou a vzhledem k tomu,že povolenku lze získat nejdříve v osmi letech kdy kdy je možné se stát členem MRS,není dle zákona rybolov možný.Existuje jedna možnost a to zakoupení povolenky pro nečleny,ale to je dost drahé a v každém případě musí mít Státní rybářský lístek,Je to ustanovení špatné,protože ani mládeži v rybářských kroužcích rybolov není umožněn.Já to ve své MO řeším tak,že pokud mládež do osmi let loví na udici svého doprovodu,to zn.každý na jednu tak to přehlížím.

                                      kopr69 - Profil | Ne 26.9.2010 22:49:15

                                      antony >> Dekuji za odpoved a ted uz se drzme otazky.

                                        Portos - Profil | Ne 26.9.2010 21:53:33

                                        antony >> souhlasím s Tebou. Kde ti prckové přičuchnou k rybařině, když né s taťkou u vody? A aby jsi ho bral na nějaký soukromák a jel kvůli tomu někam 50km? To se mě zdá uhozené. Každý normálně smýšlející člen RS by nad tím měl mávnout rukou a přimhouřit obě oči. Mělo by ho potěšit, že mlaďas má zájem o přírodu a rybolov, byť chytá na tátův prut. Já jsem jediný rybář široko daleko v naší rodině, takže jsem vyrostl do rybařiny jinak než přes tátu. Neměl jsem učitele do začátku a s mnoha věcmi jsem se musel poprat sám:-) Každopádně nelituju. Až budu mít mládě, taky ho vezmu na ryby sebou a dám mu jeden ze svých prutů, ať si to zkusí, i když budu vědět, že tím poruším RŘ a BP dohromady. Snad to do té doby naši činovníci zase uvedou do původního znění...