Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nantony - Profil | Ne 26.9.2010 21:09:56

kakr >> souhlas, nic víc.
hola
antony

    Nantony - Profil | Ne 26.9.2010 21:09:13

    kopr69 >> na to musím odpovědět. Co na to říká RS, kde si kluk povodil kapříka (Revír Morava 9A, číslo průkazu RS nikomu neposkytnu). Shodli jsme se (s kontrolující RS) v tom, že v podstatě ti kluci, pokud nepytlačí (což jsme dělali skoro všichni, před získáním první povolenky) tak vlastně nemají žádnou šanci si legálně vyzkoušet rybařinu, jestli vůbec je to baví, či ne. Dříve to byl zcela běžný jev, když otec stáhl jeden z prutů nahozených "na těžko" a vytáhnul se proutek pro syna se splávkem, na který mladý lovec občas "zdolal" nějaký úlovek. Abych ti i odpověděl, tak naše RS nás ještě při takové rybačce nekontrolovala, proto ti ani nemůžu sdělit názor a reagování naší RS na zaškolování mých rybářských nástupců. Možná nás i někdo z našich RS i zahlédl, ale zřejmě zažil rozumu a obešel.
    Doposavaď jsme se spolu asi nikdy nepotkali v pozici RYBÁŘSKÁ STRÁŽ (ty) versus RYBÁŘ (já), ale pokavaď by můj kluk zrovna táhl rybu na můj prut a budu vidět blížící se patrolu RS u vás na M8, nebo M8A, tak mu tu rybu nechám vytáhnout ať to pro mě skončí jakkoliv, jinak to nemá pro toho kluka smysl.
    hola
    antony

      Nkakr - Profil | Ne 26.9.2010 15:22:57

      antony >>
      Měl jsem pravdu, tvá otázka koprovi je nad jeho síly.
      Až půjdeš s klukem na ryby vezměte s sebou žákovskou knížku, když nemá povolenku.
      Kopr ho "potrestá zápisem" do žákovské knížky, to on tak "trestá " rybáře rád.
      Ty mu žákajdu podepíšeš a je vymalováno.....
      Nic jiného totiž dělat nemůže:-))

        Nkopr69 - Profil | Ne 26.9.2010 14:40:20

        Kez by nekteri hospodari skolili sve cleny tak svedomite jak se o to snazi zde na MRKu u clenu jinych MO aby ti jejich clenove neprichazeli o povolenky na revirech MRS:-))))

        Drzte se panove otazky !!!

        antony:Prijed a uvidis jak bude reagovat mistni RS.Co na to rika RS ve vasi MO?

          Nkakr - Profil | Ne 26.9.2010 11:46:20

          antony >>
          Bingo!!!!
          Bohužel je to v rozporu se zákonem. Ale je to ukázka jak si "soukromníci" zákon vykládají.
          Některé MO MRS se pokusily do nových BP (pro rok 2001) zamontovat něco podobného - nelze.
          Souhlasím s Tebou ,je to škoda....

          P.S. kopr je na příjmu, ale asi neodpoví........

            NWalleye - altered ... - Profil | Ne 26.9.2010 11:04:54

            kakr >> Myslím,že se jedná o nějakou ryb.organizaci na Vysočině,Chlumci nad Cidlinou,Jičín ... možná je jich ještě víc. Jedná se ale o revíry ĆRS a o revíry kde neplatí svaz.povolenka. Na revírech MRS jsem to nikde nezaznamenal. Možné to ale je .... nevím to určitě !!

              Nantony - Profil | Ne 26.9.2010 10:59:00

              kakr >> platí pro RS Vysočina. Pokud i jinde, to nevím, ale je to škoda, že to není pro celý MRS. Zrovna okolí Poličky je pro mě asi tou nejvzdálenější rybářskou destinací v rámci MRS.
              hola
              antony

                Nkakr - Profil | Ne 26.9.2010 10:27:27

                antony >>
                Malá hádanka - na kterých revírech v roce 2010 platí??
                ...................................................​...................................................​..................................
                Rybolov dětí a mládeže:
                Dětem ve věku do 10 let (do konce kalendářního roku, ve kterém dosáhli 10 let) se povoluje manipulace s udicí bez příslušných dokladů na jeden prut (při lovu na plavanou nebo položenou) držitele povolenky staršího 18 let. Dítě musí být přítomno v bezprostřední blízkosti držitele povolenky

                  Nantony - Profil | Ne 26.9.2010 10:02:13

                  kanic >> jasně, že může odpovědět i kanic, ale nechtěl jsem koprovi kazit jeho One Man Show.
                  hola
                  antony

                    Nkakr - Profil | Ne 26.9.2010 8:05:12

                    kanic >>
                    Nech prosím odpovědět kopra, bude veselo....

                      Nkanic - Profil | Ne 26.9.2010 7:55:14

                      antony >> můžu na tvůj dotaz odpovědět já ??? a nebo chceš odppověď specielně od kopra ??

                        Nmacc3 - Profil | Ne 26.9.2010 4:21:25

                        antony >> začém búkvy, vsjo jásno ... :)

                          Nantony - Profil | So 25.9.2010 22:32:54

                          boletus 68 >> počkáme co na to kopr. Nejde o veřejné požehnání, stejnak to okomentuje tak, jak si myslím. Ale fakt by mě také zajímal názor RS na takový problém, teda pokud to pro někoho problém je. Pokud by mě někdo jenom držel prut, potom by neměl být problém, BP neurčují, jak má vypadat stojan na pruty, z jakého materiálu, atd. Zajímá mě spíš to zdolání ryby.
                          hola
                          antony

                            Nboletus 68 - Profil | So 25.9.2010 22:05:36

                            antony - až budeš chtít, za pár let, učit kluka řídit auto, taky budeš chtít veřejné požehnání..? ikdyž... taky by mne zajímal postoj RS, jakým okem to veznou...

                              Nantony - Profil | So 25.9.2010 21:03:35

                              kopr69 >> mám jeden dotaz. Syn se mnou občas zajde na ryby. Nemá zatím povolenku. Co bude následovat, když mě na štěrku přistihneš, jak obsluhuje můj prut - třeba si zdolá ploťku, nebo kapříka? Ptám se jenom proto, že asi zítra vyrazíme a chtěl bych si ještě letos v zimě zamníkovat. Bez papírů bych toho moc neodmníkoval.
                              hola
                              antony

                                Nmacc3 - Profil | Čt 23.9.2010 20:02:51

                                Martin II. >> mně to nevadí, já tam jezdím kvůli přírodě a hlavně komárům :))

                                  NMartin II. - Profil | Čt 23.9.2010 19:34:43

                                  macc3 >> delas, chodis tam na ryby...zkus jiny revir a treba smulu prolomis.

                                    Nmacc3 - Profil | Čt 23.9.2010 19:09:19

                                    Martin II. >> haha, já vím ...já dle sebe říkám, že asi nejhorší sezóna na štěrku teď, ale asi něco dělám špatně :))

                                      NMartin II. - Profil | Čt 23.9.2010 18:36:02

                                      macc3 >> ja sem psal jestli se chtilo neco co za to stoji....:-) kobrik urco za neco stoji, ale poradna ryba je lepsi :-)))

                                        Nkopr69 - Profil | St 22.9.2010 23:00:40

                                        Na hloupe prispevky co se netykaji zadane otazky uz neodpovidam.Nema to smysl.Jsem k dispozici u vody.Tam se muzete vyjadrit kdo najde odvahu.