Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | St 22.9.2010 19:04:05

kopr69 >> že ty zrovna někoho nazýváš hlupák,to ti došly už pádný argumenty??no a o tom pytlákovi zrovna TY raději pomlč,tvoje organizace udělala prostě gesto,kozel zahradníkem ha hááá

    Nantony - Profil | St 22.9.2010 15:59:01

    Gall >> ahoj Petře, moja řeč, co píšeš. Ty to máš ještě docela jednoduché, když tě tu někdo vytočí, otevřeš si sedmičku nějakého dobrého vína a hned je svět krásnější. Ale co my, obyčejní smrtelníci? Myslím, si začnu také dělat zásoby, jak jsem to viděl u tebe ve vinotéce...To pak začnu psát i mezi muchaře, ikdyž tomu prd rozumím.
    hola
    antony

      NGall - Profil | St 22.9.2010 15:30:15

      Kašlete už na to a běžte raději na ryby, ať tu jsou nějaké fotky a ne hloupé obviňování a napadání !!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Gall

        Nkopr69 - Profil | St 22.9.2010 14:49:36

        x.v.a.s.a >> Moje rec.Kazdy kdo tu rozebira RS tak s ni mel problemy na sterku a jen tito lide se tu bavi o RS.

          Nx.v.a.s.a - Profil | St 22.9.2010 14:46:24

          kopr69 >> Beru to všeobecně,opravdu nevím kdo přišel o papíry nebo ne.Už hodně dlouho se tady neřeší nic jiného,než RS vs ostatní.Je tím pěkně pohřbená tato otázka.

            Nkopr69 - Profil | St 22.9.2010 14:29:44

            pikoklik >> Dekuji.Asi patris mezi tech slusnejsich zbyvajicich 99procent co potkavam u vody a co nemaji ceho se bat protoze maji vzdy vse v poradku.

              Nkopr69 - Profil | St 22.9.2010 14:25:36

              x.v.a.s.a >> Myslis vsichni rybari co jsem je kdy kontroloval nebo vsichni co dostali zapis nebo prisli o povolenku na sterku?Jak uz jsem napsal,tech co tu placou je mozna jedno procento.

                Npikoklik - Profil | St 22.9.2010 14:10:36

                Nevím čím to je, ale ať vlezete do jakékoliv diskuse tak se tam lidi hádaj a nadávají si. je to normální?
                nevím jak vy, ale já jsem rád, že RS existuje. A byl bych i pro to, aby kontroly rybářů byly co možná nejčastější a ještě důkladnější, protože to co vidím u vody co se kolikrát děje a jak někteří rybáři bez ostychu porušují i ty nejzákladnější ustanovení BP tak je mi z toho smutno. K RS mám respekt, protože se musí kolikrát s takovýma blbečkama porušující řády hádat a jestli za to berou peníze nebo ne je mi úplně jedno. Udržet u vody pořádek je v dnešní době nadlidský výkon.Pokud někdo z Vás má problém s chováním člena RS pak jsou určitě i jiné nástroje jak na toto chování upozornit jejich nadřízený orgán než je očerňování na MRKu, kde to čte každý a zbytečně se tak nasazuje RS psí hlava. Tyto útoky jsou většinou bez důkazů, jen z doslechu, nebo úplně o ničem a pisatelé si jen hojí za monitorem mindráky. divím se, že na tyto bláboly členové RS vůbec reagují. Kdo má vše v pořádku-nemusí se ničeho bát. ten kdo si stěžuje, pak nemá svědomí čisté. Přeji všem krásné zážitky u vody bez komplikací a hezké odpoledne

                  Nx.v.a.s.a - Profil | St 22.9.2010 14:07:03

                  kopr69 >> nevím,ale podle toho co tady už nějakou dobu čtu,se do Vás opírají ůplně všichni....kde se stala chyba?

                    Nkakr - Profil | St 22.9.2010 13:50:30

                    Je nesporným faktem, že mé příspěvky zde jsou mimo téma, v tom má kolega kopr69 pravdu pravdoucí.
                    Považuji ovšem za svou občanskou povinnost uvádět jeho bláboly, které jsou také mimo rámec otázky na správnou míru.
                    Pokud člen RS "potrestá rybáře zápisem do povolenky" stává se pacientem doc. Chocholouška.....

                    RS není soudce, ani vykonavatel rozsudku, to jen kopr ve svém svatém přesvědčení, že všichni rybáři jsou podvodníci a potencionální přestupci zákonů si na nich léčí své komplexy.
                    Bohužel....


                      Nkopr69 - Profil | St 22.9.2010 12:56:58

                      Me se nejvic libi jak nekteri rejpalove se sletaji na me prispevky jako masarky na ho*no.Treba kakr a pri tom prispiva do teto otazky jen hloupymi prispevky ktere nemaji s tematem nic spolecneho.

                        Njambo - Profil | St 22.9.2010 11:22:11

                        kakr >> máš pravdu, už jen samé blábolení :-))

                          Nkakr - Profil | St 22.9.2010 8:50:38

                          Výraz kolegy kopra69 " POTRESTÁNI ZÁPISEM " je hoden zařazení do perel MRKu.
                          Jediné štěstí, že potrestání zápisem nebolí......
                          Větší blábol jsem už dlouho nečetl.

                            Nkopr69 - Profil | Út 21.9.2010 22:51:00

                            antony >> Ale rekni mi ten duvod proc to tak je?Proc tu placou jen ti co porusili predpisy a byli za to potrestani zapisem nebo odebranim povolenky?Me to pripada ze za vsechny prestupky rybaru muze jen RS protoze je odhalila.Ale jsem moc rad ze na praci RS si stezuji jen tito lide a tech je jen jedno procento.Zbytek rybaru (tech poctivych) je s nasi praci spokojeno.

                              Nkopr69 - Profil | Út 21.9.2010 22:42:34

                              pikoklik >> Presne.Samy hrdina ale jen na MRKu.

                                Nkopr69 - Profil | Út 21.9.2010 22:41:10

                                Toník >> Jejda dalsi hrisnik se ozval!!!

                                  Nkopr69 - Profil | Út 21.9.2010 22:39:59

                                  tuzemak >> Ja k smichu a ty hlupak.Beru odmeny za funkci ve vyboru a za funkci RS tak velke jak ty jsi velky pytlak.

                                    NSojer2222 - Profil | Út 21.9.2010 21:00:50

                                    pikolik - antony: já jsem prvním článkem pěkně popsal co a jak na revíru, ale bohužel se to vždy zvrtne tímto nešťastným směrem.tzv. koprsměrem.
                                    Info o revíru je i RS, ale určitě myslím, že to tu už stačilo.

                                    Zajímalo by mě jestli se tam někdo specializuje na amury a daří se mu.Samozřejmě nečekám, že nám tu napíše svůj tajný recpt:-), ale snad jen info, jestli jsou amuři chytatelní.Já to zkoušel i s půlkou rohlíku na hladinu, ale okamžtě mě to sezobl kapřík cca 50cm

                                      Nantony - Profil | Út 21.9.2010 20:40:42

                                      pikoklik >> máš pravdu, tato diskuse je už delší dobu o něčem úplně jiném, než o rybaření a věcech s tím souvisejících. Téměř všichni zdejší přispěvovatelé, včetně mě, se dávno nedrží tématu:
                                      Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou
                                      Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
                                      .
                                      hola
                                      antony

                                        Npikoklik - Profil | Út 21.9.2010 20:28:10

                                        se Vám divím takhle zahnojit diskusi. tohle byste si měli vyjasnit u piva z očí do očí a ne za monitorem si hrát na hrdiny. už s tím jděte do háje. kdo ty kraviny má číst. ale celý mrk je asi plný takových "hrdinů"