Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NMajkl7 - Profil | Út 19.2.2019 7:56:06

cau byl se nekdo podivat jeslti je led uz pryc? :) diky za info :)

    Nkečemot - Profil | St 6.2.2019 4:30:00

    sasan111 >> asi .

      Nsasan111 - Profil | Út 5.2.2019 22:06:17

      surča >> Asi tam nikdo neloví :-o))))))

        Nsurča - Profil | Čt 31.1.2019 14:32:29

        surča >>

          Nsurča - Profil | Čt 31.1.2019 14:32:12

          Zdravím kolegové, chtěl bych se zeptat jaká je obsádka ryb na Vítovském rameni. Dá se tam chytnout nějaký kapřík- amur nad 70cm? případně, jak je to s dravci a je možné, zde narazit i na sumíka? rád bych toto rameno navštívil. Děkuji za odpovědi co se vám zde podařilo, obrázky případně rady :) A závody jsou zde 4.5 nevíte od kolika do kolika hodin to bývá ?

            NErva - Profil | Út 11.9.2018 20:00:14

            sasan111 - Ta taky , samozdřejmě ....

              Nsasan111 - Profil | Út 11.9.2018 19:55:46

              Erva >> Tam je doprovod Policie ČR :-)))

                NErva - Profil | Út 11.9.2018 19:53:51

                sasan111 - Klidně by mohl jako doprovod :-))

                  Nsasan111 - Profil | Út 11.9.2018 19:52:13

                  Blek >> Máš v tom zmatek, na Moravě 8 by Kopr nic nečistil, i kdyby RS byl :-))))

                    NErva - Profil | Út 11.9.2018 19:08:49

                    Blek - Kapr možná RS je , ale určitě od letošního roku Kopr 69 funkci RS nedělá , ale jsou tam jiní kteří jej bezesporu nahradí ......

                      NBlek - Profil | Út 11.9.2018 17:41:35

                      Tak je nebo neni Kapr rs??Na jine diskuzi psali ze to Kapr cistil na M8 tak ja uz nevim.

                        NTibiik - Profil | Út 11.9.2018 12:39:11

                        Martík >> Kopr už není RS...

                          NMartík - Profil | Út 11.9.2018 8:22:48

                          hmm bivaky na Štěrku? Proč nezasáhla tvrdá pěst Kopra? ;)

                            Naksekim - Profil | Po 10.9.2018 21:27:59

                            Erva >> Ano to vím. Právě proto jsem psal příslušný orgán. Je mi jasné, že RS může maximálně upozornit.
                            Spíše jsem narážel na to, že někdo neustále nechápe věcí jak se sluší a patří. Ale je mi taky jasne, že je to bohužel realita.

                              NErva - Profil | Po 10.9.2018 20:57:01

                              aksekim - Bivak neřeší RS , ta může jen upozornit , případě rovnou zavolat PČR .... stejně jako tam RS neřeší v létě koupáče kteří tam vlastně taky nemají co dělat a vlastně to tam neřeší ani PČR ...

                                Naksekim - Profil | Po 10.9.2018 20:13:33

                                Je fakt, že měli ukončit denní lov, ale jelikož měli postavený bivak dva dny, který tam nemá co dělat. Tak se tam asi na pravila nehraje.
                                Ale to má řešit RS a nebo příslušný orgán. A ne tady na papíře.

                                  Nxmelx - Profil | Po 10.9.2018 19:40:32

                                  kečemot >> Já nezávidím,sumce chyám jinde a jinak, na štěrk chodím na feeder pobavit se s kapříky, a kdybych bonzoval tak scháním RS. A jak jsem psal,na rybu si vzít měl rávo. Jde o pryncip, chytnul měl se zabalit a jít.Kvůli těmhle podobným kaprařům jsou tyhle vody odproštěny od větších kaprů. S rukou na srdce kdo asi zarybnil soukromáky, s vidinou volnáska na dany soukromák nebo s penězi v kapse. Ještě pár let a svazovky budou bez větších ryb, O toho sumce mi vůbec nejde.

                                    Nkečemot - Profil | Po 10.9.2018 19:22:05

                                    Bobin83 >> nejen do auta, mňam! Už nezávidím.😉😀

                                      NBobin83 - Profil | Po 10.9.2018 19:06:40

                                      kečemot >> ahaaa, závist, me se zdá, že ty si byl asi u toho, jak ho nakladali do auta! Jestli si myslíš, že je tohle normální zajdi si na vyšetření ty zavisti😀😀😀

                                        Nkečemot - Profil | Po 10.9.2018 16:53:14

                                        xmelx >> a bonzovat by sa též nemělo!