Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nkečemot - Profil | Po 10.9.2018 16:49:06

xmelx >> závist je hrozná vlastnost.

    Nxmelx - Profil | Po 10.9.2018 16:44:33

    Zdarec,
    včera se chytnul sumec na štěrku asi 180cm(náhodně na boilies), po telefonu někdo přijel a sumec se naložil a zmizel, podle řeči o udírně asi snězěn, do teď to beru má na to rybářské právo.
    Ale jinak pan rádoby kaprař(podle věcí a všeho na místě určitě nocoval), bez zápisu a uvázání ryby na lano ihned nahodil prut zpět a pokračovalo se v rybolovu dál. Asi pan kaprař nemasař a ortodoxní chyť a pusť.

    Omlouvám se těm poctivým kaprařům, ale nevím jak daného kolegu označit.

      Nsasan111 - Profil | Čt 26.7.2018 23:07:53

      Majkl7 >> ...zahulíme...uvidíme :-))))))))

        NBobin83 - Profil | Čt 26.7.2018 22:09:15

        Majkl7 >> ty myslím, že letos podražila jak všechno 😂😂😂 sranda, trava pohoda

          NMajkl7 - Profil | Čt 26.7.2018 20:55:34

          jak to vypadá s trávou? :)

            Nsasan111 - Profil | Út 13.3.2018 21:37:42

            Majkl7 >> Zítra tam nahlédnu a kdo "pěkně poprosí "............ :-)))

              NMajkl7 - Profil | Po 12.3.2018 12:57:35

              ahoj, jak to vypadá s ledem?

                Nkečemot - Profil | So 17.6.2017 13:00:54

                Karel82 >> Protože sú zhnilí a je to daleko. Rači si budú vozit prdel v autě po veselí.

                  NKarel82 - Profil | So 17.6.2017 11:58:07

                  Tak proč tam nechodí městská policie a nepokutuje to!!!

                    NBobin83 - Profil | Čt 8.6.2017 19:13:29

                    dnes mala obchuzka kolem vody a musim říct, že lidi jsou fakt ču.. ci!!! Takového bordelu kokem břehu to se jen tak nevidi!!! Banda dementu, nemam slov!!! 😬😬😬😬

                      Nvitanemrava - Profil | Ne 26.2.2017 15:03:01

                      Díky, taky sem se tam byl dneska podívat a vypadá to, že si ještě počkáme. Led je poměrně silný, asi metr od břehu sem na něm stal a v pohodě mě unesl.

                        Nsasan111 - Profil | Pá 24.2.2017 19:26:39

                        vitanemrava >> Dnes sem byl na štěrku,led na celé ploše jen slabě otáté okraje,chce to teplo a déšť-nejlépe teplý déšť :-)))

                          Nvitanemrava - Profil | Čt 23.2.2017 16:40:14

                          díky :)

                            Nsasan111 - Profil | Čt 23.2.2017 14:21:13

                            vitanemrava >> Myslím že bude ještě zamrzlý ale chcu se tam podívat tak podám info.

                              Nvitanemrava - Profil | Čt 23.2.2017 13:58:06

                              Chtěl bych se zeptat, ví někdo jak to vypadá na štěrku ? už rozmrzá nebo je tam pořád led ?

                                NMIRAXD - Profil | St 14.12.2016 19:29:10

                                vitanemrava >> v neděli už byl skoro celý

                                  Nvitanemrava - Profil | Út 13.12.2016 23:09:27

                                  Ahoj, nevíte někdo jestli je šterk pod ledem nebo ne?

                                    NMIRAXD - Profil | Čt 8.12.2016 5:35:03

                                    sasan111 >> díky

                                      Nsasan111 - Profil | St 7.12.2016 23:20:54

                                      Dnes odpoledne led na předu od silnice(zastíněná místa).Od Uh.ostrohu bez ledu.Má se mírně oteplit tak od zítřka budu zkoušet kapry.Na přívlač na mrtvou ani na gumu ani ťuk.

                                        NMIRAXD - Profil | St 7.12.2016 19:11:42

                                        Nazdar kluci nevíte jestli je stěr pod ledem diky