Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NErva - Profil | Ne 16.11.2014 8:48:54

SERPIK - Hoj , nechci se zastávat tamní RS , ale píšeš že než se stali RS tak tuhle vodu " drancovali" a následně měnily ryby za divočinu v hospodě , můžeš mě vysvětlit prosím tě to slovo drancování ?? Předpokládám že to bylo ještě v době kdy se mohli ponechat 2 kapři a o nějaké K70 nikdo nic nevěděl , tedy i kdyby si denně odnesl 2 ks kaprů a následně vyměnil v hospodě za divočinu , tak mě prosím napiš co tím porušil ?? Pokud někdo bral více ryb než bylo povoleno je to jiná věc a v tom případě to chce předložit důkaz , ale psát veřejně a bez důkazů že někdo drancuje vodu ,je zavádějící a dřív nebo později se to může otočit proti tobě , tady máte akorát všichni plnou hubu řečí a zbytečně se tady dohadujete , tak na tuhle vodu zajeďte postavte deštník a klidně počkejte na příjezd PČR a s ní to probrat , místo toho tady akorát mlátíte prázdnou slámu .

    Nroman - Profil | So 15.11.2014 20:02:42

    SERPIK >> zeptej se a třeba ti odpoví ale docela pochybuju že pravdu.....

      NMarSL - Profil | So 15.11.2014 18:15:58

      hodilo by se pořekadlo: kázat vodu a pít víno

        NMarSL - Profil | So 15.11.2014 18:14:56

        tuzemak >> tak tak ;-)

          NMajo8888 - Profil | So 15.11.2014 18:13:05

          Luger46 >> deštník není stan s pevnou podlahou a to bych se snima hádal do krvi. Mám bivak a nikde sním nikdo nedelá problémy pouze na tomto štěrku a to byl jeden z důvodu proč tam už nejezdím a s RS není domluva nejeden krát sme se dohádali jsou to pitomci. petruv zdar

            Ntuzemak - Profil | So 15.11.2014 15:43:40

            SERPIK >> nadarmo sa neříká,na každým šprochu,pravdy trochu.-)))

              NSERPIK - Profil | So 15.11.2014 15:39:45

              Ja jsem slysel od mistnich rybaru, ze RS nez jim dal nekdo odznak, tak tam drancovala tuto vodu a menila ryby v hospode za divocinu. Pak se stal nekdo RS a chce tam ted delat poradky. No nevim co si o tom myslet, jestli blabol nebo pravda. Mozna to tady nekdo taky potvrdi.

                Nkečemot - Profil | Pá 14.11.2014 8:15:33

                Bože jak já bych si rýpl! Ale zatím nemám do čeho.

                  NOrient - Profil | Pá 14.11.2014 8:04:36

                  Luger46 >> jojoo to sme na tom podobně ale dokud se tito lide z řad RS neobmění tak se nic nezlepší ono ja třeba tyden přežiju pod širakem ale budu mět kolem sebe takovu kopu věci že to nebude ani pěkné a to nehledím na to že moze třeba 3 dny pršet a to už je opruz a navíc je to o zdraví celý štěrk je jeden velký omyl s přistupem rs .. navic kdysi jsem byl svědkem odvezeni kapra nad 80 cm (bylo mě asi 11 :-) ) upozornil jsem kopra69 na tutu skutečnost a co se dělo ? vubec nic neměl zájem něco řešit takže takove to je .... a takových věci je povíc na považenou . už to nebudu rozebírat opravdu to nemá smysl čau

                    NLuger46 - Profil | Čt 13.11.2014 23:14:17

                    Orient >> P.S. nesnáším když má někdo mozek v odznaku, podotýkám, že jsem neměl jediný problém s RS

                      NLuger46 - Profil | Čt 13.11.2014 23:10:50

                      Orient >> nebude vysvětlovat co, nic nesundám ani nezaplatím, nic bych totiž neporušil. Nestanuji, netábořím ani pevný přístřešek nestavím tak co :) uklidím okolo sebe at přijdou:)

                        NOrient - Profil | Čt 13.11.2014 23:05:09

                        Luger46 >> nechcu tě nějak strašit,ale kopr tě vyvede z míry to u něho neexistuje deštník s bočnicema a navíc bočnice připlé k zemi no potěš pán bůh to bude rozhořčeni :-) páni z městské pořádkové jednotky ti to vysvětlí ps:petikilo to dokáže napravit ovšem když budeš ochotný jinak dva tisíce korun .Měj se ať to jezdí nemyslim to nějak provokativně tak to tak prosim tě neber ale je to bohužel tak čau .

                          Nroman - Profil | Čt 13.11.2014 21:13:19

                          kopr69-- kua můžeš vysvětlit jak je možné že sem přispíváš a přitom tuto diskuzy ignoruješ?? Se mi zdáš chlape.....

                            NLuger46 - Profil | Čt 13.11.2014 21:06:25

                            dva roky jsem na štěrku nebyl, byl jsem tam párkrát, krásná voda, měli sme bivak a vše okolo uklizené, myslím, že se přísští rok aspon jednou zajedu podívat a zachytat, postavím si děštník s bočnicí a nikdo mě nedonutí ji odepnout pokud bude pršet, deštník i s bočnicí je pořád deštník :) ani z dobrých důvodů nelze neoprávněně omezovat slušné rybáře, takže deštník s bočnicí a těším se na konverzaci :)

                              Nkopr69 - Profil | Čt 13.11.2014 10:42:19

                              Děkuji za plodnou diskuzi ale diskutovat s lidmi kteří jsou naštvaní že je vyhmátla RS nebo policie tady nehodlám.
                              Se všemi bezproblémovými se rád na štěrku uvidím a pokecám a Ti ostatní budou mít problémy pokud nebudou akceptovat BP a zbylá pravidla týkající se štěrku.
                              Ať se Vám daří.
                              Kdyby měl někdo normální dotaz tak ho rád uvítám na:http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644456

                                NLeda - Profil | Čt 13.11.2014 7:32:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                A jeje, tady si nekdo leci mindraky...tak jak to delali kluci co sli k policajtum...boze muj,vyhrozavat lidem a schovavat se za svoji funkci..
                                Je to k smichu..
                                A kopr, jasne ze k Vam budu jezdit a jasne ze se na to jeste podivam, o to nemej peci.
                                Hadas se s lidma jen kvuli tomu abys mel pravdu...Nevim co si tady dokazujes.
                                Ale snad ti to pomaha dobre spat...
                                Kazdy normalni clovek, i svaz by spis resil bordel u vody, plavce a ne rybare..
                                Je to k smichu co se tam deje.

                                  NOrient - Profil | Čt 13.11.2014 6:23:19

                                  kopr69 >> klidni se , máš snad blbé svědomí že se chytáš mého příspěvku ?

                                    Nkopr69 - Profil | St 12.11.2014 23:59:19

                                    MarSL >> K Tvé smůle mám celosvazovou působnost.Dobrou....

                                      Nkopr69 - Profil | St 12.11.2014 23:58:18

                                      Bobin83 >> Gazza - 12.11.2014 23:25:53 >> Pokutovat Tě určitě nebudu ale můžu Ti za jakékoliv porušení BP odebrat povolenku.A může to být kravina jaká chce.BP jsou od toho aby se dodržovaly a ne porušovaly.

                                        NMarSL - Profil | St 12.11.2014 23:55:10

                                        kopr69 >> To bys musel být krajský a opustit Krakonošovo území :-) A buď rád, žes nám ty povolenky nesebral ;-) Dobrou noc