Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

angelo - Profil | Ne 28.4.2013 11:08:26

macc3 >> Taky to pustim rovnou ve vode, ale toho jsem zmeril. Sedel jsem od panelovky na miste kde to jde do zatoky.

    Šmulda - Profil | Ne 28.4.2013 0:47:13

    macc3 >> Ale néé, spíš Morava a ramena. Na štěrk začnu častej až bude zralé ovoce :)

      macc3 - Profil | So 27.4.2013 23:50:18

      Šmulda >> tak to se pak vyplatí :-))))))) ...takže zase budeš vylepenej na tom panelu, že :-))))

        Šmulda - Profil | So 27.4.2013 23:32:31

        macc3 >> sumcová výbava leží od vánoc v kůtku a eště si tam poleží :D Ani ještě nemám naštudované jak se vůbec ti sumci chytají :D Teď vůbec není čas, jen samé zkůšky ve škole, psaní bakalářky a tak. U vody jsem byl 4x a to jen na pár hodinek. Ale od 6tého května mi odpadne spousta školních starostí a měl bych se do té rybařiny pustit naplno. To už začnou i amuři, tak budu asi každý druhý večer u vody :) Státnicuju 12. června, Tak pak by měl být čas i na ty sumce :) Ale jak nechytnu první 3 výpravy ani jednoho sumca, tak s tím myslím rychle seknu :D hehe

          macc3 - Profil | So 27.4.2013 22:59:18

          Šmulda >> to je zajímavé ...mno, tam se asi budou dít věci v létě :-( ... Jak jinak ? Sumcovou výbavu už máš nachystanou ? :-)

            Šmulda - Profil | So 27.4.2013 22:41:03

            Taky jsem tam byl poprvé včera navečer. 3 kapři menší velikosti. Za karavanisty v oplocence dorazila policie i včera. Po cca 20ti minutové poklidné diskuse policie odjela a zdálo se, že je vše vyřešeno a žádný odjezd aut ani nic podobného se nekonal. Tak kdoví co byl za problém dnes.

              macc3 - Profil | So 27.4.2013 21:33:59

              angelo >> doufám že ne v té stříbrné fabii, jak jsem včera okolo 22.00 šlapal s čelovkou k autu kolem ní a na zadních sedadlech vznikl neuvěřitelný zmatek a nahá bílá těla se jen míhala :-)))) ...ta baba musela být hotová už jen z toho překvápka, když viděla borce ověšeného jak vánoční stromek a s rozsvícenou čelovkou na kšiltu v té tmě ... :-))))

                macc3 - Profil | So 27.4.2013 21:29:27

                angelo >> tak já měl také 2 kapry, neměřím je, hned pouštím ...mohli mít cca 45 - 50 cm ...kde jsi seděl ?

                  angelo - Profil | So 27.4.2013 21:20:20

                  macc3 >> Taky jsem se divil, ze tam normalne najeli. Jsem si myslel, ze si vyridili nejake povoleni. Tak ne no :)) Jinak co se tyce ryb, tak celkem to slo. Jeden pres 55 se povedl :)

                    macc3 - Profil | So 27.4.2013 20:41:37

                    PS : včera ani dnes se jim moc nechtělo, před týdnem to bylo o mnoho lepší :-( Jinak na oploceném pozemku parkovala dodávka + karavan, dnes návštěva MP a už museli s autama na parkoviště :-) Uvidíme, co bude od 1.5. ...chjoo

                      macc3 - Profil | So 27.4.2013 20:35:54

                      návštěva blondýnek ... :-)

                        macc3 - Profil | So 27.4.2013 20:34:33

                        dnešní relax ...

                          macc3 - Profil | So 27.4.2013 20:25:49

                          Pevně doufám, že sem nechodí ten kripl, co je na štěrku schopný nechat na několika místech rozházené použité papírové kapesníčky v počtu cca 20 ks ... nebo potrhané papíry ...neuvěřitelné :-(
                          O poházených bílých vajglech přímo na místě ani nemluvě ... já jsem klidný člověk, ale toto ...!!

                            macc3 - Profil | Út 9.4.2013 16:25:31

                            a je to tady ... :-)

                              macc3 - Profil | Ne 24.3.2013 17:10:10

                              a ? :-))

                                Šmulda - Profil | Ne 24.3.2013 16:41:10

                                pár bláznů by se našlo :D

                                  macc3 - Profil | So 23.3.2013 17:38:47

                                  tak chlapi, byl už někdo vymrznout na štěrku ? :-)

                                    MichalU - Profil | Čt 14.3.2013 19:41:22

                                    kanic >> tak to uz mozna bylo napraveno ja tam byl minuli tyden. Zaujaty nejsem kdysi to byval muj srdcoví revir :-) a tak bych chtel podekovat tem co se brigady zucastnili a doufam ze to tam vydrzi:-)

                                      kanic - Profil | Čt 14.3.2013 18:55:27

                                      MichalU >> myslím,že jsi až moc kritický nebo zaujatý.Já jsem tam byl mnulý víkend a nic takového jsem nezazaznamenal,proběhla i první jarní bigáda na tomto revíru a odpadky byly shromážděny k odvozu u vjezdu

                                        MichalU - Profil | Čt 14.3.2013 18:34:36

                                        MarSL >> si asi jeden z mala ale toto je humus ktery me ze sterku vyhnal. Ted jezdim po jinych vodach a abych rekl pravdu tak bordel je vsude ale to co je na sterku je mooc neni to jen toto místo ale je toho plny strek, kazdy ker podel panelky atd lidi sou hovada a je treba na to poukazovat nebo chces chytat na smetisti? dam i hezkou fotku dalo me to hodne prace ale naslo se i hezke misto z ktereho sla udelat pekna:-)