Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

MarSL - Profil | Čt 14.3.2013 16:44:57

MichalU >> když už jdu na fišle na štěrk vždycky odchazím s taškou cizího keksu.. toto téma myslím netřeba rozebírat:-)

    MichalU - Profil | Čt 14.3.2013 15:00:03

    tak po dlouhe dobe sem se byl podivat na sterk a reknu vám ze nadhera jakou sem tam uz dlouho nevidel :-( no a na koupace to muzete svadet viz druhe foto

      macc3 - Profil | Čt 14.3.2013 6:02:19

      MarSL >> tak s tím se počítá ... už mě to prostě táhne k vodě :-)

        MarSL - Profil | Čt 14.3.2013 1:02:52

        macc3 >> tak už je to za pár, akorát chvíli potrvá než se rybky rozjezdí v té hluboké studené vodě

          macc3 - Profil | St 13.3.2013 21:56:11

          normálně se už nemůžu dočkat ...hm :-(

            MarSL - Profil | Út 1.1.2013 15:16:56

            ...

              MarSL - Profil | Út 1.1.2013 15:15:51

              1.1.2013

                MIRAXD - Profil | St 19.12.2012 18:08:43

                dnešní náštěva štěrku

                  KUBÍČEK - Profil | Čt 25.10.2012 20:34:49

                  Já tam byl dneska odpoledne,pohoda žádný přetlak rybařu zato policajti si tam dali sraz.Nemaji asi co dělat. Jinak bez záběru,jak kapr tak dravci.

                    S&F - pescador - Profil | Čt 25.10.2012 20:00:13

                    MarSL >> To věřím,že byla zima .... ono vydržet do povolených 22:00 chce už asi i sebezapření :-) a bude co hlásí počasí na víkend ještě hůř.
                    Já myslel hlavně přes den.

                      MarSL - Profil | Čt 25.10.2012 19:54:20

                      S&F - pescador >> byl jsem tento týden po dlouhé době na dravce večer a ani ťuk jak na živou tak na ocásek.. rybářu po skromnu, ale je fakt ze uz byla kosa

                        S&F - pescador - Profil | Čt 25.10.2012 17:52:18

                        Chci se jen informativně zeptat. Co dravci na štěrku ? Chodíte někdo nebo je tam stále obsazeno kapraři ? Při poslední návštěvě jsem to raději s přívlačí vzdal. Asi tam MO něco nasypala :-)))

                          kolinkovýdědek - Profil | Út 23.10.2012 20:42:59

                          MarSL >> Taky zajdu,ale co donesu i jako nerybář, si odnesu.

                            kolinkovýdědek - Profil | Út 23.10.2012 20:42:07

                            x.v.a.s.a >> Nejsem v MO Veselí nad Moravou, takže mě tímto neoslovuj. Já to psal jako návrh pro místní.Protože je to pěkná voda a bylo by škoda s toho udělat smětiště.

                              x.v.a.s.a - Profil | Út 23.10.2012 8:02:59

                              kolinkovýdědek >> Tak proč s tím něco neuděláte?Koprovi jsem psal dost o bordelu u vody a slyšel jsem pouze výmluvy typu je to bordel rybářů atd.Diskuzi na toto téma si můžeš jednoduše dohledat.Máš možnost zajít na schůzi města a požádat o ůklid kolem vody,když tak vesele pobízejí obyvatele ke krásné koupačce.

                                MarSL - Profil | Po 22.10.2012 1:36:17

                                kolinkovýdědek >> já se ve štěrku koupu rád..je to hlavně v halvě lidí :-)
                                za zkoušku by to ale stálo

                                  kolinkovýdědek - Profil | Ne 21.10.2012 17:51:50

                                  MarSL >> Je to smutné,ale věřím tomu,že to není jen od rybářů. Viděl jsem "nájezd" mladých, na večerní nuda koupání.Myslíte si,že ty vypité petky si odnesli tak, jako většina rybářů? Vyzkoušel bych jeden rok úplný zákaz koupání.Potom by se mohlo diskutovat, kdo ten boredl dělá.Myslím,že by to stálo za zkoušku.

                                    MarSL - Profil | Po 15.10.2012 0:31:41

                                    Klasický bordel na šterku po létě, ale není to taková hrůza jako dřív..vždycky něco posbírám a odvezu, tak bych vás chtěl trochu motivovat..

                                      grufa - Profil | Út 9.10.2012 22:33:39

                                      kakr >> kopr má kopr pořád,když to čtu tady ty jeho příspěvky tak mě připadá jako fírer - vše po mém :-))

                                        MichalU - Profil | Po 8.10.2012 16:06:55

                                        MarSL >> ¨taky take znam je to humus proto na take info bacha rad ti reknu kde na co a jak ale musim te znat a ne ze to budu vytrubovat na mrku a pak se budu divit ze si nemam kam sednout... na vylov sem se chtel aspon podivat ale uz me na to nezbyl cas ale ja jich v praci mam az moc:-)