Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nkakr - Profil | Po 8.10.2012 9:10:00

bedyguard >>
Pochopte pánové, že se kolega kopr řídí heslem, kdo nejde s námi, jde proti nám.
Mám s ním tytéž zkušenosti, co jsem napsal (slušně) smazal a nakonec mě hodil redku.

    Nbedyguard - Profil | Po 8.10.2012 8:23:14

    mám stejnou zkušenost jako Roman. běžně nepříspívám, ale když už jsem to nemohl vydržet a názory pana kopr okomentoval, bylo to našup smazané. otázkou zůstavá, čím přispívá kolínkovému dědkovi, že mu tak věrně přimazává

      Nroman - Profil | Ne 7.10.2012 21:19:27

      kolinkovýdědek >> hele mě ve své diskuzi mazal příspěvky enem dym--výsledek byl takový že jsem na jeho tzv. inteligentní otázky nebyl schopný nijak odpovět , -aspoň to tak ostatní viděli, naprosto férové jednání viď?? Prostě pro mě a nejenom pro mě je to trotl, nic víc nic míň...... Zase tu bude snad vládnout klid zbraní...A jen tak mimochodem všiml sis že kde se objeví tak se jiskří? Čím to asi bude hádej...no nic necháme toho, ať se daří.

        NMarSL - Profil | Ne 7.10.2012 17:11:49

        jeden včerejší špígl

          NMartík - Profil | Ne 7.10.2012 12:45:21

          kolinkovýdědek >> Říct někomu na diskuzním fóru že je magor je na trestné oznámení?????? :D :D :D no tak to je věru velmi zajímavé !

            Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 7.10.2012 10:44:22

            kakr >> Já umím jen černého Petra a Žoliky, takže nemůžu posoudit :-DDDD

              Nkakr - Profil | Ne 7.10.2012 10:42:52

              kolinkovýdědek >>
              Kolega kopr ve své diskuzi - MO Veselí nad Moravou a její revíry -
              používá červené jako v mariáši, dle hesla červená je dražší. Je to jeho právo.........
              Neb kdo nejde s námi, jde proti nám:-))

                Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 7.10.2012 10:06:05

                kakr >> Je to marnost nad marnost :-DD

                  Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 7.10.2012 10:04:31

                  Šmulda
                  kopr69 >> Si magor....
                  ...když na takových vodách ryby neberu tak slovo pytlák není až tak přesné. Ale at je klidně po tvém.
                  Tak pánové..... Šmulda, tvé příspěvky jsou na hranici trestního oznámení.Važ slova chlapče.Nikde jsem se nedočetl ze strany kopra,nějakých invektiv,na rozdíl od tebe a jiných.Vyhrožování, urážení.To, že je to adresné, je zjevné.
                  Dvojí metr?? Ti co tady uráží a nadávají, píší dál a druhý,který vyslovil svůj názor, bez invektiv, má červenou kartu? Máte zcela skreslené představy o svobodě slova.Ta svoboda slova nespočívá v urážkách,nadávkách a vyhrožování.
                  Člověk by měl závidět zvířatům, neboť ti se umí dřív dohodnout,byť za cenu kompromisu dřív, než člověk.O rybářích se nebudu vyjadřovat.Je to zbytečné.

                    NMartík - Profil | Ne 7.10.2012 9:08:55

                    kakr >> To co říkáš je pravda. Mě ale na této diskuzi přijde, že tady v tomto případě pohár trpěnlivosti přetéká neobyčejně rychle. Možná i proto, že se znají i z normálního života. :)) Prostě si hoši nesedí :))

                      Nkakr - Profil | Ne 7.10.2012 8:55:21

                      Nezastávám názor, že když má někdo odlišná stanoviska má být ve veřejné diskuzi umlčen redkou.
                      Názory kolegy kopra se mohou nelíbit, také s nimi nesouhlasím, ale pokud se diskuze vede slušně, tak se domnívám, že má být dát prostor všem stranám.

                        NŠmulda - Profil | Ne 7.10.2012 1:20:37

                        Kobrik >> No sláva .. sak od té doby co dostal zase přístup tak tu enom potil p.coviny.

                          Nroman - Profil | So 6.10.2012 20:54:15

                          Kobrik >> já se tomu vůbec nedivím, tak se chovat o x let mladším, to se jen tak nevidí....

                            Nroman - Profil | So 6.10.2012 20:52:08

                            escobar >> odpověď máš niž od někoho jiného....on ten pán má trošku jiný myšlení, ale nátlak nebo výhružky to snad ne...

                              NKobrik - Profil | So 6.10.2012 18:30:20

                              Tyvole kopr má zas ban! Teď jsem si toho všiml :-)

                                NKobrik - Profil | So 6.10.2012 18:26:00

                                MarSL >> jj, o něčem takovém jsem přemýšlel (s tou nepřítomností) :-).

                                Jinak k tvému poslednímu příspěvku..... Proto na MRK fotky nedávám, ale o tom jsme se už bavili :-) Stačí malinká drobnost. Člověk co tu vodu zná, tak pozná, o tom žádná. Nepotřebuju sem na MRK dávat fotky, abych si honil ego (nic proti tobě jako :-D, někdy se taky nechám strhnout ve vedlejších diskuzích), chytám hlavně pro sebe a své vlastní potěšení. Čím míň lidi ví, tím líp. Jak psal MichalU, tohle je hrozně negativní stránka MKRu. Ono se to člověku časem vrátí jak bumerang.

                                  NMarSL - Profil | So 6.10.2012 15:49:45

                                  MichalU >> vim, byl vylov dnes tak proto..chtel jsem prijit pomoct ale musel sem makat :-/ ale tak odvezl sem par ,,cizich,, pytlu ze sterku tak nemam spatne svedomi:-)
                                  jak pises, ale stalo se mi to i naopak, ze clovek co se hral na kibernetyckeho ChaP a ruzny podlezarny jen kvuli informacim a pak u realu bral 2 kapry a jine prasarny..nebudu nikoho menovat tak se neptejte kdo..rikam takym SLIDACI MRKU,kazda fotka je pro ne jak oltar dokud nevypidi odkud je

                                    NMarSL - Profil | So 6.10.2012 15:48:20

                                    escobar >> a budes muset chcat do 3m od prutu:-)

                                      NKobrik - Profil | So 6.10.2012 14:33:14

                                      escobar >> Když te bude chtit jakýkoliv porybný radrit, tak věř tomu, ze se mu to podaří. Nemusí to byt hned, ale kdo si počká, ten se dočká :-)

                                        Nescobar - Profil | So 6.10.2012 14:16:29

                                        roman >> z čisté zvědavosti se tedy zeptám na metody pana kopra. důkladná kontrola? to je snad normální. nebo snad nepříjemná kontrola? nátlak? nebo dokonce výhrůžky?