Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

roman - Profil | So 6.10.2012 14:08:23

escobar >> on si je postupně vyřizuje neboj ale má jiný způsob než ručně stručně oooo))))))

    escobar - Profil | So 6.10.2012 14:03:57

    MichalU >> no to by jsem chtěl vidět jak si pán kopr vyřizuje u vody ručně stručně záležitosti z mrku. ale je to možné, ostatně bych se ani nedivil. ovšem nejsem si jist jak by to dopadlo

      MichalU - Profil | So 6.10.2012 9:29:42

      Šmulda >> tak pokud te tak pronasleduje tak si ho dej do ignoru usetris si nervy a mozna i ostudu...ja tam mam par lidi a su za to rad:-)

        Šmulda - Profil | So 6.10.2012 4:57:51

        Kobrik >> sem ho potkal u vody enom jednů

          Šmulda - Profil | So 6.10.2012 4:55:29

          MichalU >> Tyjo toto urážení mě není vlastní a kopr69 je první urážka co jsem kdy napsal na netu .. mě už totiž na to došly slušné slova :- .. furt odpovídat na přiblblé otázky už snad rok :- nebaví mě to, ale nenechám si srat na hlavu tak mu nato odpovídám. .. škoda, že on mi na moje otázky v minulosti moc neodpověděl. Já jen něco napíšu a on hned jak sršeň. Jakkdybych mu neco udělal. vždycky si to vyprovokuje on a pak se diví, že si na něj něco dovolím.

            Šmulda - Profil | So 6.10.2012 4:43:24

            MichalU >> Fotka je aktuální

              Kobrik - Profil | Pá 5.10.2012 20:25:48

              Šmulda >> Počkej, jak budeš mít v nepořádku nějakou drobnost, tak si bez papírů. O zápisu to nebude :-)

                kakr - Profil | Pá 5.10.2012 18:35:54

                Martík >>
                Jsme na tom oba stejně.

                  Spike. - Profil | Pá 5.10.2012 18:35:52

                  MichalU >> Nedávno jsem jel kolem a vody bylo opravdu málo, tolik jsem tam ještě neviděl.

                    Martík - Profil | Pá 5.10.2012 18:34:31

                    kakr >> Já proti kolegovi koprovi osobně nic nemám, nikdy jsem s ním nějak nekonfrontoval a nic mi neudělal.
                    Ale na tuto diskuzi se nedalo nezareagovat, dle mého názoru se v této sérii příspěvků choval naprosto nepřiměřeně.
                    A tady tento výrok, co zde jednou napsal raději nekomentuju. Zaplať Pán Bůh, že chytám v hlavně Brně.

                      MichalU - Profil | Pá 5.10.2012 18:30:59

                      Šmulda >> usmevny nazor :-) na internetu muzes byt kyng protoze ti nikdo nemuze rozbyt usmev :-) ale bacha pak te muze nekdo potkat u vody a bude zle a to bych kvuli par radkam na internetu nechtel zazit:-) nerikam ze tu obcas nevypenim ale nekoho urazet je moc. Abych ti rekl pravdu tak sem u vody potkal spoustu mrkaru a nekterych takych co sem povazoval za radne ko..ty ale po par vetach sem zmenil nazor.

                        Šmulda - Profil | Pá 5.10.2012 18:23:43

                        kopr69 >> Na internetu jsme si všichni rovni... v reálu bych si to samozdřejmě nikdy nedovolil, pokud bych neměl rázný důvod. A jestli si myslíš ,že nás tu budeš sekýrovat a vyvyšovat se že ty jsi někdo a my jsme nic tak to si na omylu ;) .tady jsi obyčejný uživatel internetové diskuze.

                          MichalU - Profil | Pá 5.10.2012 18:13:52

                          MarSL >> JJ jedna fotka a uz to tu zije to je to o cem sem mluvil:-) nejlepsi je ze neni ani aktualni protoze je tam o metr min vody oporti normalu:-)

                            kakr - Profil | Pá 5.10.2012 18:10:12

                            Martík >>
                            Čemu se divíš,kolega kopr se drží kréda, které zde veřejně prezentoval.......
                            ...................................................​​............................................​.......​.....................................​.......
                            Od toho ta RS je aby u rybare hledala nedostatky (doklady+povinne vybaveni) a odhalovala prestupky.
                            ...................................................​​............................................​.......​.....................................​..........
                            Tak hledá a odhaluje všude.........

                              MarSL - Profil | Pá 5.10.2012 18:09:28

                              Erva >> jak za starych casu

                                Erva - Profil | Pá 5.10.2012 18:03:02

                                Tady to zase jede :-))

                                  Martík - Profil | Pá 5.10.2012 17:36:39

                                  kopr69 >> Mě spíš překvapuje, že se Vy ve svém věku potřebujete takto dohadovat o vodě která Vám nepatří a nemáte v náplni práce ji hlidat.

                                    kopr69 - Profil | Pá 5.10.2012 17:11:38

                                    Šmulda >> No dovolujes si dost (magor,priblble otazky atd.) k nekomu kdo ma stejne stare deti jako jsi ty.To si nedovolim ani ja k tobe ikdyz jsi vic jak o 20let mladsi!!! No je to o rodicovske vychove kterou rodice asi trosku u tebe podcenili.
                                    ...ted mě napadlo: houby taky rostou na pozemcích někoho a sbírat se můžou. s rybama je to jinak?
                                    To jsi jako myslel vazne???
                                    No jestli chces prirovnavat houby ktere rostou v lese ze zeme bez lidskeho pricineni k rybam ktere se uz ted musi do vody vysazovat tak se opravdu nemame o cem bavit.A nebo take zastavas ten nazor ze ryby jsou ve vode uz od praveku a tudiz patri vsem?
                                    Zbytek tvych nazoru je velmi zajimavych a verim tomu ze by se vlastnici pozemku nestacili divit nad temito nazory.
                                    Ale ted uz zpet k otazce : Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou
                                    A jeste jednou diky za pouceni o lovu nicich ryb na pozemcich nepatricich nikomu.

                                      Šmulda - Profil | Pá 5.10.2012 13:59:54

                                      kopr69 >> Takze kdo zastava vlastnicka prava je magor - NE! .. to bylo myšleno obecně na tvoje přiblblé otázky a domněnky.
                                      .. a ten co lovi ryby bez patricneho povoleni je legalni lovec? není legální, správně to bude asi pytlák .. budiž.. ok mimo svazovky budu i nadále pytlákem :D..říkej si tomu jak chceš.
                                      ...Nepochytil jsi neco z minuleho rezimu-vsechno patri vsem? ..ted mě napadlo: houby taky rostou na pozemcích někoho a sbírat se můžou. s rybama je to jinak? ( tohle nevím, tak mi to můzes vysvetlit, ale prosimtě bez omáčky kolem, o tu nestojím)
                                      .. Ale ten tvuj nazor ze pokud rybu pytlak neulovi nebo ji pusti zpet je legalnim lovcem a ne pytlakem tak to je opravdu pozoruhodne.Jen at se toho nikdo nechytne. ..neříkám že je to legální
                                      ... pozemek neni nici tudiz ryby na nem taktez (doskakaly po sousi) a vychytat si je muze kdokoliv.Tak jsi to myslel? ... ryby tam nemusel člověk dat a přesto tam jsou-karasi, plotice ... kapry tam většinou hodí nějaký rybář a za několik let se vytřou a narostou. A dělají to za účelem opětovného chytání.
                                      ... Muzu vedet co je to hromadne vysazovani ryb?Pokud to spravne chapu tak MRS vysazuje hromadne a soukroma osoba ne?... Myšleno hozeno do vody pár jedinců kteří se vytřeli.
                                      ... Ja myslim ze si nerozumime a nejak nechapu to jak nekdo muze lovit ryby na vode ktera neni jeho stejne jako ty ryby v ni.... S klidným svědomím si dál budu chytat na vodách na kterých se ani neví koho vlastně jsou a jsou neudržované, vzniknou třeba samovolně vlivy přírody. jestli stím máš problém ty, tak já určitě ne.
                                      ... :Musis to psat srozumitelneji,např : Z teto vody ryby neberu (nedaji se konzumovat) ale na ostatnich vodach je to o necem jinem.:-)... No tak díky této větě to pojmenování magor.. nic jinýho nato odpovědět nejde.
                                      Máš odpovědi na všechny otázky, na další ti odpovídat nebudu, nebudu se tu bavit o p.čovinách a navíc rozhodně né s tebou.




                                        kopr69 - Profil | Pá 5.10.2012 13:20:57

                                        Šmulda >> Takze kdo zastava vlastnicka prava je magor a ten co lovi ryby bez patricneho povoleni je legalni lovec?Nepochytil jsi neco z minuleho rezimu-vsechno patri vsem?
                                        Ale ten tvuj nazor ze pokud rybu pytlak neulovi nebo ji pusti zpet je legalnim lovcem a ne pytlakem tak to je opravdu pozoruhodne.Jen at se toho nikdo nechytne.
                                        Prosil bych odpoved na me otazky z minuleho prispevku.
                                        Dekuji.