Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Šmulda - Profil | Pá 5.10.2012 12:44:47

kopr69 >> Si magor....
...když na takových vodách ryby neberu tak slovo pytlák není až tak přesné. Ale at je klidně po tvém.

    kopr69 - Profil | Pá 5.10.2012 7:47:18

    Šmulda >> No abych se priznal i ja ocekaval od tebe stejnou odpoved-pozemek neni nici tudiz ryby na nem taktez (doskakaly po sousi) a vychytat si je muze kdokoliv.Tak jsi to myslel?
    Uplne stejne mysleni maji i ti pytlaci potulujici se s pruty okolo Bataku a Moravy kteri si mysli ze reka patri vsem a nynejsi ryby jsou v ni uz od praveku.
    Muzu vedet co je to hromadne vysazovani ryb?Pokud to spravne chapu tak MRS vysazuje hromadne a soukroma osoba ne? Ja myslim ze si nerozumime a nejak nechapu to jak nekdo muze lovit ryby na vode ktera neni jeho stejne jako ty ryby v ni.
    No ja poradne cetl ale mel jsem obavu aby si to nekdo nevylozil jinak nez to bylo napsano.Musis to psat srozumitelneji,např :Z teto vody ryby neberu (nedaji se konzumovat) ale na ostatnich vodach je to o necem jinem.:-)
    Tak jeste na tohle mi odpovez a tim nase debata o pytlaceni na vodach bez povoleni konci.
    Predem dekuji.

      Šmulda - Profil | Pá 5.10.2012 2:36:48

      kopr69 >> Takovou odpověď jsem čekal, ano vím, že to tak je.. nicméně tohle nikdo neřeší. to "nevzal jsem z vody ani šupinku" bylo myšleno na tu zmiňovanou vodu "nikoho". příště čti pořádně. V mém okolí i přímo ve vesnici máme pár rybníčků, močálů, kde ryby nikdo hromadně nenasadil a přesto tam jsou. a chodí si tam chytat kdo chce, co chce. toje jedno.. myslím, že si rozumíme :)
      .... Co se tyce toho Chyt a pust (z vody jsem nevzal ani šupinku) tak jsem rad ze jsi se konecne sam nekam zaradil. .... :D já se sám nikam zařazovat nepotřebuju, na nic si nehraju ;) Rád se pokouším chytat ryby, které mají svou hodnotu a z 95% je pustím. To je celé. A navíc jsem nikdy neprohlásil, že všechno všude pouštím. A pokud si vzpomínám tak na tuhle otázku jsem ti už v minulosti určitě odpovídal. Ještě nějaké otázky? Pokud ne, tak mě nech na pokoji ;)

        kopr69 - Profil | Čt 4.10.2012 22:26:51

        Šmulda >>
        A neboj ... na louži která není nikde evidována jako rybník si možu chytat z čeho chcu ;) tam mě nikdo kontrolovat nebude.
        Hmmm to je mi novina ze si kazdy muze chytat kde chce a jak chce.
        Ten pozemek,kde rybnik lezi,voda v ktere ty ryby plavou a i samotne ryby nikomu nepatri?
        Nemas doma na zahrade nejaky rybnicek s rybama?Ze bych tam treba zaskocil si zachytat kdyz neni nikde evidovany.
        Co se tyce toho Chyt a pust (z vody jsem nevzal ani šupinku) tak jsem rad ze jsi se konecne sam nekam zaradil.

          Šmulda - Profil | Čt 4.10.2012 17:24:45

          MarSL >> K jiné diskuzi o Veselí nemám přístup, tam mi to pan zatrhl

            Šmulda - Profil | Čt 4.10.2012 17:19:40

            kopr69 >> Jaký chyt a pusť? :D .. kde to mám napsané? Pokud tě to zajíma: Jedinou zásadu mám, že kapra nad 60cm zásadně pustím. a amura vemu vyjímečně a taky záleží kde ho chytnu. A neboj ... na louži která není nikde evidována jako rybník si možu chytat z čeho chcu ;) tam mě nikdo kontrolovat nebude.

              MarSL - Profil | Čt 4.10.2012 15:02:06

              :DD tady se fakt clovek pobavi...na kazdem šplochu pravdy trochu
              muj nazor?
              Smulda: tak tato fotka patrí asi do jiné diskuze jelikoz s touhle nema nic spolecneho
              MichalU: je fakt ze tento revir uz navstavuje hodne lidi, ale ze by vsichni co uvidi tuhle fotku vyrazili a zachytali stejne ryby si nemyslim..jak pises--tam to musis vysedet,a malokdo ma hned takove stetsi
              Martík: Vsadil bych se ze tento revir nepoznavas..skus mi poslat SZ :-)
              Kopr69: jelikoz vim o jake vode smulda psal tak sem si jisty ze nemohlo byt o porusovani BP rec, nejde o svaz. Ale souhlasim, je to tu usmevne :-)

                kopr69 - Profil | Čt 4.10.2012 13:19:58

                Je usmevne jak se tady pan "Chyt a pust" (kez by to byla pravda) Smulda doznava k porusovani BP. No a ty jeho domnenky o lovu el.agregatem...:-)

                  Šmulda - Profil | St 3.10.2012 23:25:37

                  Hoši vod.. já tomu říkám džunglí .. se dá najít ještě spoustu v okolí, a na některých si zachytáš královsky. Jednu takovou jsem našel letos najaro.. plná krásných kaprů 60/70cm .. byl jsem tam naprosto sám a mohl si dělat co chtěl, lov z nafukovacího člunu a podobné srandičky. z vody jsem nevzal ani šupinku s vidinou skvělého lovu kdy se mi zachce. Noo čas uplynul, pár měsíců jsem tam nebyl a když jsem tam prisel nakonci srpna tak voda téměř zmizela a ryby záhadně fuč. napodruhé jsem tam viděl 3 amatérské lovce. bud tu vodu v průběhu prázdnin komplet vychytali, nebo tomu pomohli eletrikou :( ... tohle je smutné..

                    Martík - Profil | St 3.10.2012 23:22:44

                    Šmulda >> Já třebas vím odkud to je, ale velkých ryb je všude.. Já už slyšel tolik legend, že bych musel objíždět celou JM a jen lozit křama za kaprama xx kg+. Něco je pravda a něco ne.. tak či tak bych se z jedné fotky nebál nějakého propálení .. :))

                      MichalU - Profil | St 3.10.2012 23:13:02

                      roman >> to mas pravdu ale vsude se jeste da najit klid. je tech reviru fakt malo a vim o nic ale tady na Mrku sem se onich nedozvedel a mozna bys nebyl rad kdyby ti ho nekdo zpropagoval. Diky tomu co se na tom reviru delo tak se zmenilo spostu veci mozna neco k lepsimu ale neco zas k horsimu a za to muzu podekovat jem tomu co se tam delo a doplacim na ostatni

                        roman - Profil | St 3.10.2012 23:03:48

                        MichalU >> v poho, ale v tom případě musíš být naštvaný na jistého pána jednatele který ti ten revír zviditelnil až za moře oo))) a jinak si myslím že spousta lidí ani neví okud ta fotka vlastně je. Hele klid už asi nikdy nebudeš mít bo rybářů je jak s...č a pořád přibývají...

                          Šmulda - Profil | St 3.10.2012 22:54:45

                          Mohli bysme si tu udělat sbírku kaprů 70+ z Veselska .. věřím ,že by jsme poskládali 90% revírů i nerevírů. a pak si dotyčný chtivý lovec může vybrat :D .. a dojde nato, že stejný výběr měl i před zveřejněním informací na internetu.

                            MichalU - Profil | St 3.10.2012 22:49:08

                            roman >> to zas ne pekny kaprik a abych se priznal tak z toho reviru ani takeho nemam. Ale su na to tak trochu alergicky protoze sem dosel o klid na tehdy mojem oblibenem reviru a myslim si ze jeden z duvodu proc byla otazka ktera uz zanikla. a myslim ze se tak znicilo vic reviru. takle vyrtualni rybarina je hodne zakerna. Tj muj nazor

                              roman - Profil | St 3.10.2012 22:43:09

                              MichalU >> hele neblni, Šmulda chytil pěknou rybu a dal sem fotku..nic víc a nic míň! Opravdu si myslíš že teď vyrazí celý MRK včetmě púlky čech na ten revír...Já nevím už mě to tady připadá jak ve špatné udělané bondovce...no nic ať se daří.

                                Šmulda - Profil | St 3.10.2012 22:38:41

                                Jezis kazdý co se informuje o okolí ví že se taká ryba dá chytnout skoro všude když je um a štěstíčko....takže bych to tak nehrotil.. ten kdo si ted rekne že: jé tam se chytla taková ryba tak jedu tam, tak je hlupák .. se stejnou šancí na takovýto úlovek může vyrazit skoro na jakoukoliv vodu v okolí veselí :) .. no neni tak?

                                  MichalU - Profil | St 3.10.2012 22:23:44

                                  Šmulda >> ty jen prikladas polinko do ohne :-)) tak to je v pohode. Ja kdyz sem byl uspesny na nejakem reviru tak se to dozvedel okruh lidi kolem me a to taky ne upa vsechno a vseci ted je asi nova doba

                                    Šmulda - Profil | St 3.10.2012 22:19:33

                                    MichalU >> Zato podekuj Koprovi... ten to tu začal hlásat

                                      MichalU - Profil | St 3.10.2012 22:06:01

                                      Šmulda >> jo proto ten revir kde nic nebylo byl daleko a nemelo cenu tam jezdit je ted tak okupovany:-)

                                        Šmulda - Profil | St 3.10.2012 22:03:38

                                        MichalU >> Vždyť to je všeobecně známo že tam sou... a ještě k tomu navíc šance na český (světový) rekord v línovi.