Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

KUBÍČEK - Profil | St 3.10.2012 21:14:05

já tam byl dneska odpoledne ani tuka,zato rybářu hafo jo holt pěkné počasíčko.

    MichalU - Profil | St 3.10.2012 21:03:55

    Šmulda >> hochu to me hlava nebere kolik ti dalo casu toho kapra tam vysedet? najdes poklad a .....................

      Šmulda - Profil | St 3.10.2012 20:05:46

      Kdo poznává??? :)

        kobe - Profil | St 12.9.2012 23:17:34

        Pořád je tu dohadování o tom samém.Miloš je RS a někomu to leze na žaludek.Já sem s ním problémy neměl a doufám,že ani nebudu.Pomohl mě s hodně věcma,je to fajn člověk.
        Ten nepořádek u vody jsem viděl a kdo ho dělá,když všichni říkají že jsou nevinní?

          TWIN 69 - Profil | Ne 9.9.2012 11:08:06

          roman >> Romane,s Tebou pokecám vždycky rád a všude.Jenom mít víc času se u vody potkat.

            TWIN 69 - Profil | Ne 9.9.2012 11:07:29

            MIRAXD >> No já s Jarou určitě.Asi začátkem října a pak se vrátíme na náš domovský revír.

              roman - Profil | So 8.9.2012 22:34:42

              TWIN 69 >> Hele Milane s tou RS máš pravdu ale kopr69 je úplně jiný level......pokecáme někdy o tom u vody.

                kakr - Profil | So 8.9.2012 18:26:38

                Jen .... navíc vlastnící placku RS napíše -
                ...................................................​...................................................​............................................
                Od toho ta RS je aby u rybare hledala nedostatky (doklady+povinne vybaveni) a odhalovala prestupky.
                ...................................................​...................................................​...............................................
                Kolega Kanic je ve svém hodnocení velmi tolerantní až decentní.......

                  kanic - Profil | So 8.9.2012 17:42:27

                  kopr69 >> trochu tě poopravím,RS není od toho aby nedostatky hledala,ale aby zajistila dodržování BP,to je trochu rozdíl

                    MIRAXD - Profil | So 8.9.2012 10:44:18

                    TWIN 69 - ok zajedu tam ještě letost parkrát

                      TWIN 69 - Profil | So 8.9.2012 8:53:27

                      MIRAXD >> A příští rok tam budeme určitě každou chvilku.Na co jezdit jinam když je to tam fajn.

                        MIRAXD - Profil | So 8.9.2012 8:49:20

                        TWIN 69 -Jo určitě tam zajedem je tam klidek

                          kopr69 - Profil | So 8.9.2012 8:41:02

                          Orient >> Za co karty?No za to rypani ktere se tu treba Smuldovi nelibi ale jak je videt ty jsi sam jeden z tech nej.rypalu.
                          Zopakuji to extra pro tebe-pokud zneuzivam pravomoc uredni osoby,bez si na me za ty udajne urazky stezovat.
                          Ale ty a nikdo ostatni z rypalu nepujdete protoze tyto vase vymysli jsou dost hloupe a chabe argumenty(jedna baba povidala).
                          Od toho ta RS je aby u rybare hledala nedostatky (doklady+povinne vybaveni) a odhalovala prestupky.
                          Vim ze vetsine rybaru by vyhovovalo aby RS prestupky prehlizela a jak rikas ty nebuzerovala vas za ne.
                          Trosku lidskosti si zaslouzi jen ti poctivejsi kolegove ale ty mezi ne nepatris.

                            TWIN 69 - Profil | So 8.9.2012 8:38:03

                            MIRAXD >> Bylo tam fajn.To že byli kapříci menší nevadí.Dobře jsme si zachytali a pokecali.Určitě tam ještě pojedeme.Akorát mě překvapuje,že za celou dobu nebyla ani jedna kontrola od RS.
                            A ještě pro urýpance.RS se k Vám chlapečci chová tak jak jí povolíte.Když bude ke mě drzá,vrátím jí to stejnou mírou.Nejsou to žádní VIP,ale obyčejní lidi jako my.není důvod být dopředu připosraný jenom uvidíte odznak.Slušný rybář problémy mít nemůže.

                              Orient - Profil | So 8.9.2012 3:36:56

                              kopr69 >> a za co karty? se podivte sám na sebe při kontrolách jen rýpete do rybářů, zkoušíte kde co aby jste neco našli. V pořádku, jen stoho děláte veliký cirkus,k vodě si de člověk odpočinout a pokusit se chytit pěknou rybu.Jen ty vaše naprosto nesmyslné urážky jsou moc.
                              např buzerovat konkrétně mě za to že jsem byl cca 5m od prutů,zatímco jste byl viděn jak si kráčíte 20 m s nahozenými pruty je fakt na pováženou.a´t se vám daří jen trošku lidskosti :-)

                                angelo - Profil | Pá 7.9.2012 18:36:44

                                Pes180 >> Zajimalo by me, proc by si vyhazoval lidi z cizich organizaci ?

                                  kopr69 - Profil | Pá 7.9.2012 18:36:31

                                  Orient >> Staci kdyz tem rypalum budes rozdavat karty jako me a mas tu klid.

                                    kopr69 - Profil | Pá 7.9.2012 18:35:15

                                    Pes180 >> Ano,mas pravdu,take jsem pytlačil kdyz jsem jeste nemel povolenku.
                                    Na Sterku super-klidek a pohoda.Zenu palici jak ty cizi tak i ty domaci,zkratka vsechny kteri nevi co se slusi a patri ale jen v mezich mych pravomoci.

                                      Orient - Profil | Pá 7.9.2012 17:27:09

                                      Šmulda >> máš pravdu asi :-)

                                        Šmulda - Profil | Pá 7.9.2012 16:56:35

                                        Nebyl tu klid když měl dotyčný zakázaný přístup do této diskuze? byl :- .. Teď tu bude zas enom samé rýpání.