Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NPes180 - Profil | Pá 7.9.2012 12:37:07

kopr69 >> Ale těď už néééé. :) Teď by jsi byl blázen,něco takového dělat. To by byla ostuda,co? :) No 95% lidí co tě znají,tak ví ,že si hodně pytlačíval. Ale pšššt! Já to nikomu nepovíííím.....
Co jinak na štěrku? Už jsem tam dlouho nebyl.Pořád tam otravuješ? Mimochodem to je dobře. Já bych všechny rybáře s cizích organizací hnal palicí.... Oni to veselanům určitě vracet na svojich vodách nebudou.

    Nkopr69 - Profil | Pá 7.9.2012 10:27:51

    kolinkovýdědek >> No kdyz bezne lovim na tri pruty,na rybku v kvetnu tak proc ne v pul druhe rano?Je zajimave co se tu o sobe clovek nedozvi.:-)

      Nkolinkovýdědek - Profil | Út 4.9.2012 0:46:37

      kopr69 >> Ty lenivý pytláku, ty a v půl druhé ráno?? :-DDD
      Tomu nevěřím, ani kdyby mě Kalousek hned, nabídl doživotní úlevu na daních :-DDDD

        Nkopr69 - Profil | Po 3.9.2012 12:30:06

        Martík >> 3???To spatne vidi.Mel jsem tam 4 a jeste to bylo v pul druhe rano:-)
        Jako RS a jednatel MO Veselí si nemuzu dovolit delat hlouposti.Vis co je usmevne?Ze se vzdy ozve s takovou hlouposti nekdo kdo mel se mnou problemy u vody.To mluvi za vse a at si kazdy o tom udela obrazek sam.

          NMartík - Profil | Po 3.9.2012 9:56:44

          kopr69 >> A jak je to s těma 3 hůlkama pod dráty ? To by taky chtělo okomentovat.. :)

            Nkopr69 - Profil | Po 3.9.2012 0:50:37

            kolinkovýdědek >> Dekuji.K tomu napadani-on totiz pan Sopuch (4speed) zapomel dodat ze to byl prave on ktery mel ten den problem s PČR a RS ( dve auta u vody,asi sest pristresku a hajil se lží ze mu vse povolil hospodar ktery samozrejme o nicem nevedel).

              Nkolinkovýdědek - Profil | Ne 2.9.2012 14:16:00

              kanic >> Do této diskuse Miloš nemůže.To je fakt.Ono někoho napadat s tím,že se nemůže k dané věci mít možnost,se vyjádřit,je opravdu ubohost.On jim leží v žaludku,ale nikdo z nich si neumí šáhnout do svědomí.

                NMIRAXD - Profil | Ne 2.9.2012 11:58:57

                4 Dni na šterku ve znamení malích kapříku nej 2-57 cm jinak skvěla chytačka menšich bojovních kapřiku

                  Nmacc3 - Profil | Pá 24.8.2012 16:41:45

                  4speed >> no nekecej ...návrat ztraceného syna :-) tož kua kde se flákáš celou tu dobu chlape ??? :-)

                    N4speed - Profil | Čt 23.8.2012 20:37:56

                    Martin ja bych zbytečně nedráždil bachaře u vody, hlavně ty veselské nedávno jsem měl výstup s Kopřivou a padají mu z huby jen sračky. Taky jsem ho viděl na štěrku jak pod dráty chytá na tři udice a co? Všichni občas nejedeme přesně podle pravidel. Jen ti bachaři občas zapomínají, že pro nás je to koníček. Na druhou stranu Kopřiva se v podstatě sám staral o děcké závody. Běhal fungoval klobouk dolů.

                      Nmacc3 - Profil | Ne 12.8.2012 13:15:01

                      Honza71 >> Chceš říct, že znáš RS která sama porušuje dobu lovu ? Klidně SZ

                        NHonza71 - Profil | Ne 12.8.2012 13:04:14

                        macc3 >> doba lovu, chovaní u vody, přítomnost u prutů atd. Blíže zde nic psát nebudu max. sz.

                          Nmacc3 - Profil | Ne 12.8.2012 12:27:06

                          Honza71 >> např. ??? jak porušují BP ... ?

                            NHonza71 - Profil | Ne 12.8.2012 12:04:40

                            KUBÍČEK >> Tato RS mě kontrolovala na jaře a můžu říct, že se choval slušně. Avšak znám jiné, kteří běžně porušují BP a vůbec jim nedochází, že by měly jít příkladem.

                              Nmacc3 - Profil | So 11.8.2012 14:38:25

                              KUBÍČEK >> kubíček - 11.8.2012 14:32:42 >> máš sz

                                Nangelo - Profil | So 11.8.2012 14:34:19

                                KUBÍČEK >> U nas kontrola probehla v poklidu.

                                  NKUBÍČEK - Profil | So 11.8.2012 14:32:42

                                  macc3 - písnu na meil nebo zavolám osobně.

                                    Nmacc3 - Profil | So 11.8.2012 14:22:26

                                    KUBÍČEK >> jasně ...ale právě potom vznikají dohady a nepravdy ...co kdo proč jak ... víš, ale je to tvá věc ...jen mě to zajímalo.

                                      NKUBÍČEK - Profil | So 11.8.2012 14:19:18

                                      zatím to nechci moc rozepisovat,ale už jsem měl za muj rybařský život moc kontrol a můžu říct že všechny šlušné

                                        Nkanic - Profil | So 11.8.2012 14:16:53

                                        KUBÍČEK >> do této diskuze Kopr nemůže