Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nmacc3 - Profil | So 11.8.2012 14:13:48

KUBÍČEK >> on určitě ano, ale ostatní tady ne ... jak neslušné ? ...nadával jim ? trošku to rozepiš ...

    NKUBÍČEK - Profil | So 11.8.2012 14:07:50

    on už to bude vědět,ale hlavně neslušné vystupovaní k rybářum.

      Nmacc3 - Profil | So 11.8.2012 14:03:29

      KUBÍČEK >> možná by nebylo od věci napsat, v čem byl problém v chování dotyčné RS ...hmm ?

        NKUBÍČEK - Profil | So 11.8.2012 13:45:44

        Dobrý den mám takové přání aby se rybářská stráž čilo 14257 chovala příště slušně při kontrole,protože pokud to neví tak vystupuje taky jako ÚŘEDNÍ OSOBA a ne jako nějaké prase. Kontrola byla v pátek 10. 8 na štěrku. Miloši udělejte si mezi sebou pořádek trochu slušného přístupu k slušným rybářum neuškodí vim že jsou mezi váma šlušní porybní tak proč vám to má nějaký mladý blbeček kazit.

          NMarSL - Profil | Ne 5.8.2012 19:54:45

          trochu oparu po ranu

            NMarSL - Profil | Ne 5.8.2012 19:42:38

            S&F - pescador >> na to ze mobilem dobree :-)

              NS&F - pescador - Profil | Ne 5.8.2012 19:35:37

              MarSL >> Hezké červánkové foto

                NMarSL - Profil | Ne 5.8.2012 19:31:18

                S&F - pescador >> nakonec sem to musel zmensit z 600kb na 500 :D nechapu proc to neslo..

                  NS&F - pescador - Profil | Ne 5.8.2012 19:30:13

                  MarSL >> No tak ... šup,šup nyní když to jde :))

                    NMarSL - Profil | Ne 5.8.2012 19:28:17

                    ftipálci..žádná ryba ani žádný zázrak vy nadrženci :DD ..přetím to prostě nešlo nahrát

                      NS&F - pescador - Profil | Pá 3.8.2012 19:32:01

                      Šmulda >> Taky jsem myslel,že porucha je na mém monitoru :)

                        NŠmulda - Profil | Pá 3.8.2012 19:29:35

                        MarSL >> toš už to neskrývej! :D ic nevidím :D

                          NMarSL - Profil | Pá 3.8.2012 18:35:31

                          .

                            NMarSL - Profil | Pá 3.8.2012 18:21:56

                            taky to teda oživím.. foceno mobilem

                              Nangelo - Profil | Čt 2.8.2012 23:32:17

                              Šmulda >> Pekna fotka, uz nepamatuju kdy jsem se probouzel u vody. Musim nekde uz konecne vyrazit.

                                NŠmulda - Profil | Čt 2.8.2012 23:30:22

                                Občas je tam fakt krásně :)

                                  NMartík - Profil | Čt 2.8.2012 8:28:57

                                  Honza71 >> Na Svratce v Brně jich je v některých úsecích tak,že berou na každý nához s kopytem. Sice malí, ale okouni :) Tak možu vysadit,ne? :)

                                    NS&F - pescador - Profil | St 1.8.2012 20:01:24

                                    Honza71 >> judas.d Honza71 - 1.8.2012 19:27:23 >> Souhlas ...

                                    Okounů ubylo všude a proto používat okouna jako nástražku na sumce,.. beru-li v úvahu,že okouna nenastražuje na sumce ve velikosti 15cm ... je stejné barbarství jako lovit v dnešní době na lína, kterého i přes úsilovné vysazování jeho počty drasticky nadále klesají ....

                                      NHonza71 - Profil | St 1.8.2012 19:27:23

                                      tazik >> Okounů už u nás i tak málo. Si pamatuju když cca 10-15let zpátky na žížalu, na těžko nebyl problém na moravě chytit okouna okolo 30cm. Dnes na moravě snad nemožné. Jinde se dá nějaký kousek chytit, ale kde to ti psát nebudu.

                                        Ntazik - Profil | St 1.8.2012 18:58:08

                                        to je sice hnus, ale nevim proc to zminujete....na to sem se neptal...