Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

judas.d - Profil | St 1.8.2012 18:50:50

S&F - pescador >> Tak to je hnus nejvetsi...

    S&F - pescador - Profil | St 1.8.2012 17:49:20

    tazik >> Ne ... není. Ještě se zeptej zda je dobré jim pak odstříhávat hřbetní ploutve jak jsem tohle už viděl od rádoby taky "rybářů".

      tazik - Profil | St 1.8.2012 17:46:52

      Zdravim....:).....potreboval bych nachytat okouny na sumiky....myslite ze je sterk spravna volba?..:)

        vionek - Profil | Čt 12.7.2012 22:21:43

        Zkusím jim napsat,uvidíme.Dík

          macc3 - Profil | Čt 12.7.2012 21:47:54

          vionek >> možná ještě jednu věc ... pokud jsi člen MRS, měl by jsi vědět, kdo má v kompetenci kontrolu "bivaků" a ohledně dopravního značení se snad nemusíme ani bavit :-)

            macc3 - Profil | Čt 12.7.2012 21:42:27

            vionek >> ehm ...obrať se na MÚ Veselí nad Moravou s žádostí o udělení vyjímky ... to je správný postup ( uveď důvod - své postižení )
            PS : bylo by dobré sem pak napsat, jak se vyjádřili ... pro info
            hodně štěstí

              vionek - Profil | Čt 12.7.2012 20:21:45

              zkusím,dík

                Erva - Profil | Čt 12.7.2012 20:19:45

                vionek - Ahoj zkus se obrátit do téhle diskuse na kopr 69 snad ti nějak pomůže http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644456

                  vionek - Profil | Čt 12.7.2012 20:15:48

                  Ahoj chlapi,chystám se na tento revír na dovolenou,jsem invalida a mám amputovanou levou nohu pod kolenem.Nevíte jestli by se dalo domluvit s místní organizací povolení vjezdu a bivak u vody?Plánuji to asi na týden,jsem z Břeclavi,dík

                    S&F - pescador - Profil | St 11.7.2012 19:40:33

                    kanic >> Mhhhm ... zajímavé :-) Čím to asi bude ? Prázdniny, dovolené, hezké počasí .... myslím,že tam o proti loňsku nebudou vyježděné ani na soukromých polích koleje, spousta aut kam se člověk podívá a "petek" jak na třídičce odpadů .... A pak,že to nejde. Všem co se o to postarali, a to jakýmkoliv způsobem tímto skládám poklonu.

                      kanic - Profil | St 11.7.2012 19:28:56

                      S&F - pescador >> v úterý kontrola - jeden koupající + tři rybáři

                        S&F - pescador - Profil | St 11.7.2012 15:55:43

                        Šmulda >> Jj. Děkuju za info. O víkendu tam zajdu alespoň kouknout co a jak to tam vůbec vypadá. Hlavně stav a výšky hladiny a vlastně celkově .... Když jsem tam byl naposled tak bylo opravdu zřetelně vidět,že už opravdu nezbytná opatření šla do plusu a to velkého. Jsem zvědav nyní v sezoně ....

                        edit: jinak hezké video, opravdu

                          Šmulda - Profil | St 11.7.2012 15:48:30

                          S&F - pescador >> koupající hlavně o víkendech na každém místě a rybářů poskromnu

                            S&F - pescador - Profil | St 11.7.2012 9:17:20

                            Ahoj. Dlouho jsem se na štěrk nedostal a chci se zeptat jak to tam v těchto parnech vypadá .... myslím tím koupající ale i množství rybářů.

                              Kobrik - Profil | Út 10.7.2012 7:05:54

                              macc3 >> Jo, to bude přesně ono :-D

                                macc3 - Profil | Po 9.7.2012 23:27:09

                                Kobrik >> woe, porno máš v jiné složce v mobilu :-))

                                  Kobrik - Profil | Po 9.7.2012 16:34:02

                                  kobe >> Soory za to. To bylo úplně omylem. Hrál jsem si s telefonem a nevím, jak se mi to podařilo.....

                                    kobe - Profil | Po 9.7.2012 15:42:31

                                    Kobrik >> ?

                                      Kobrik - Profil | So 7.7.2012 14:20:38

                                      kobe >>

                                        kobe - Profil | Pá 6.7.2012 21:33:04

                                        Šmulda >> Video pěkné,v jaké hloubce ste to měli dané?A jak daleko od břehu?