Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Šmulda - Profil | Čt 5.7.2012 13:52:55

angelo >> No právě :( ... hodím tam merunky a ten amur se k tomu ani nedostane .. video na jednu stranu potěšilo ale nadruhou ani ne

    angelo - Profil | Čt 5.7.2012 13:15:31

    Šmulda >> Super video, je tam ryb jak hnoja, ale nasadaku.

      Šmulda - Profil | Čt 5.7.2012 1:08:20

      Včera jsem zlákal kamaráda s GoPro kamerkou na štěrk že skusíme natočit nějakého kapříka pod vodou.. výsledek byl pro mě neočekávaný .. tolik kaprů jsem opravdu nečekal ... do půl hodiny vyluxováno :-O
      Video tu: http://www.youtube.com/watch?v=CZl5f4Uzt4A&feature=​youtu.be

        Orient - Profil | Čt 28.6.2012 21:42:32

        MarSL >> MarSl - 28.6.2012 20:02:44 >> pujdu asi jen zitra pres noc

          MarSl - Profil | Čt 28.6.2012 20:02:44

          Orient >> zmena mista + malo casu = hodne zaberu, leve ruky, jedna supina ktera byla mimo me centimetrove predstavy
          taky jsme mel trochu stesti a rano jsem se setkal po roce ,,tvari v tvar'' s amurem ktereho jsem loni pozoroval asi 15 minut..jde o kus kterym by ani kulda nepohrdl ;-) poznal jsem ho podle roztrepeneho ocasu jakoby zvrchu ustrihleho.. marne jsem mu vysvetloval kam se ma jet nazrat :DD
          navic tak blizko u brehu jsem amura na sterku jeste nevidel..nez sem lapl fotak byl v haajzlu..
          budes vikend?

            Šmulda - Profil | St 27.6.2012 22:18:43

            krmča 70 >> a o jakých mojich znalostech mluvíš?

              Šmulda - Profil | St 27.6.2012 20:50:36

              krmča 70 >> nejsu kaprař a nikdy nebudu ;)

                krmča 70 - Profil | St 27.6.2012 20:41:03

                Šmulda >> Nebudeš pořádat kurs kaprařiny pro začátečníky? Rád bych se něco od tebe přiučil. A určitě bych nebyl sám , protože tvé znalosti jsou ohromující. ahoj

                  Orient - Profil | St 27.6.2012 17:54:07

                  MarSL >> MarSl - 27.6.2012 11:18:16 >> tebe vyvedu :D jak to dopadlo?

                    Orient - Profil | St 27.6.2012 17:52:44

                    Šmulda >> :DD závist vbc žádná jen me pobavila tato věta
                    ,,a stejně aj kdyby se po me chtel nekdo opičit tak typuju že s úspechem se nesejde
                    zní to hodne divne :-)

                      MarSl - Profil | St 27.6.2012 11:18:16

                      Šmulda >> vyvézt :DD

                        Šmulda - Profil | St 27.6.2012 0:01:46

                        Orient >> závist je mocná..už to fakt přeháníš :- ...a už se otem nebudu vyjadřovat...běž se posmívat někomu jinému.. sám víš, že jen o napichnutí háčku a hození do vody to není..tak myslím že posměšky ńejsou na místě ;)

                          Orient - Profil | Út 26.6.2012 22:43:45

                          Šmulda >> ty si ale veris :DDD

                            Šmulda - Profil | Po 25.6.2012 23:15:43

                            Spike. >>noo díky :) ... třeba časem dám .. až to nebude aktuální.. aby se nestalo že tam budu mět obsazeno.. a stejně aj kdyby se po me chtel nekdo opičit tak typuju že s úspechem se nesejde ;)

                              Orient - Profil | Ne 24.6.2012 20:58:11

                              Spike. >> :DDDD

                                macc3 - Profil | Ne 24.6.2012 16:22:09

                                MarSL >> MarSl - 24.6.2012 13:20:19 >> noo, to se dalo čekat ...bude hodně koupáčů a rybářů také ...ideální přes týden :-)

                                  Spike. - Profil | Ne 24.6.2012 13:38:26

                                  Šmulda >> Co ty draku ani se nepochlubíš tady v diskuzi cos lapl na štěrku? :-) gratuluju

                                    MarSl - Profil | Ne 24.6.2012 13:20:19

                                    macc3 >> hlavně dost lidí a dost bójek včera :D

                                      macc3 - Profil | So 23.6.2012 9:37:54

                                      tož co nového ? chtěl jsem jet, ale počítám, že tam bude všude dost bahna ...:-(

                                        Orient - Profil | Ne 3.6.2012 22:40:32

                                        macc3 >>jasnéé měj se