Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 22:38:34

Orient >> ok ...však ještě se tu potkáme do pátku a napíšeme novinky :-) zatím zdarec chlape :-)

    NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 22:35:28

    macc3 >> jj taky se vypravím na patek

      Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 22:30:42

      Orient >> asi ji koupáči dohnali k sebevražednému pokusu :-) ... zkusím přes týden někdy na večer a pak zase v pátek, pokud se to trošku probere ... jinak kdybych tam trávil celý tento víkend, tak bych už asi jen slintal a huhňal :-))

        NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 22:28:10

        macc3 >> j bylo to jak na apríla,je to jak kdy ja sem si chytil nej rybu po 13 hodine a navic za nejvetšího bordelu u vody (mraky koupajícich)

          Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 22:24:43

          Orient >> tak mně to minulý celkem šlo ...ale tento pátek a sobota teda katastrofa, ještě k tomu to počasí, člověk nevěděl, jestli nezačne pořádný liják ...hmm. Ale tam se vyplatí jet až fakt na večer, jinak tam člověk sedí a hledí do blba :-))

            NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 22:22:10

            macc3 >> skušali sme to všude když nefukalo tak sem to posílal do dálky a něco došlo ale žádná hitparáda :-D je to špatné už 3 vikend

              Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 22:19:15

              Orient >> noo...tak vidím, že to rukama nebylo :-) ... fakt se jim vůbec nechtělo. Asi jste to švihali před sebe a daleko, ne ?

                NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 22:16:30

                macc3 >> ¨jeden karp nad 65 jinak nic :-)

                  Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 22:13:55

                  Orient >> jsem si to myslel :-) ... neviděl jsem, že by jste něco tahali :-) nebo ... ?

                    NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 22:08:13

                    macc3 >> na špici naproti tebe u toho panelu :-)

                      Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 21:43:55

                      Orient >> njn ...byl :-)) tak já jsem tam schopný přečíst i 2 knížky za víkend ...ty jsi byl kde ? :-))

                        NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 20:58:39

                        macc3 >> jj nebyl si náhodou na té špici ?? a porad neco četl? :DDD

                          Nmacc3 - Profil | Ne 3.6.2012 14:08:53

                          Orient >> slabota ...já v pátek jednoho kapříka a v sobotu dva :-(

                            NOrient - Profil | Ne 3.6.2012 13:08:02

                            tak jak vám to šlo o víkendu?

                              NŠmulda - Profil | Ne 27.5.2012 22:47:57

                              MarSL >> MarSl - 27.5.2012 22:33:42 >> a v které části to bylo? .. ja potrebuju trávu,řasy nejlip tak minimalně 30metrů od brehu .. u brehu amuri nebudů moc. sak az budou zralé srdcovky tak to na sterku kazdopádne skusím . a urcite dam vedet jak to dopadlo ;)

                                NMarSl - Profil | Ne 27.5.2012 22:33:42

                                Šmulda >> Zdar. Nešnorchloval jsem všude ale tam kde jo, tak všude byl pás trávy asi ve 2-3m (možná 2-4m) hloubce kolem celého břehu kam jsem dohlédl (loni na přelomu jaro-léto), tak mě překvapuje žes nic nenašel, ale jak psal Kobrik, nekdy jsem na ne pekne nadaval nez sem prisel na to jak vnich chytat..kazdopadne dobry odrazovy mustek jak chytit amura, ale lepsi je najit misto kde se krmi (zvyky atd..) I kdyz na sterku to asi nebude jednoduche..
                                hodně zdaru, dej echo

                                  Nmacc3 - Profil | So 26.5.2012 6:31:24

                                  RebelYell >> mno, bylo to ještě v čase kdy voda byla pořádně ledová ( ale pro potápěče čirá ) a zdálo se mi, že se pohybuje nějak pomaleji :-)) Ale musím říct, že bych se také rád podíval pod hladinu ... :-)

                                    NRebelYell - Profil | Pá 25.5.2012 23:01:42

                                    macc3 >> Ty jo, tak to je mazec :) To jsi ho pak mohl vyuzita jako spolehlivy echolot :)

                                      Nmacc3 - Profil | Pá 25.5.2012 17:46:12

                                      Šmulda >> tráva pod vodou prý začíná růst na hodně místech, vzhledem k již častějšímu pronikání slunečního svitu pod hladinu. Mám to od potápěče, který se asi před měsícem přede mnou vynořil na štěrku a málem mě z toho trefil šlak :-)) ...

                                        NŠmulda - Profil | Pá 25.5.2012 11:57:40

                                        Kobrik >> tak toje dobře.. no pamatuju pred pár lety kdyz sem se na sterk chodil jen koupat, že tam bylo řas dost.. od te doby co su rybář tak jsem tam na řasu nenarazil... ale chodím jen na 3 místa tak to bude možná tím.