Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Kobrik - Profil | Pá 25.5.2012 8:51:20

Šmulda >> Co ti na to mam říct. Když to rikas tak to bude asi pravda. Každopádně co jsem se casto v lete nanadaval, když jsem shoval po několika hodinách pruty bez záběru a zjistil, ze to celou dobu bylo zamotane v trávě. I od Ostrohu je místy tráva. Nevím jak moc velkou plochu prosnorchlovanou mas, ale dost me překvapuje, ze jsi dosud na trávu nenarazil.

    Šmulda - Profil | Pá 25.5.2012 1:31:40

    Kobrik >> nemáš pravdu.... mám toho celkem dost prošnorchlovaného na štěrku a ještě na žádné lavici sem neviděl trávu nebo řasy :) Jen mám info že by se měla tráva vyskytovat na straně od Ostrohu, ale potreboval bych to potvrdit.. Na šnorch je na mě jeste zima.. (touzim vytahnut na sterku amura, nejlepší záchytný bod se mi proto jeví vodní rostlinstvo :)

      RebelYell - Profil | Čt 24.5.2012 17:16:46

      Kobrik >> no tak v létě bych se tam také rád častěji vypravil. Zrovna hned první týden v červenci, jak je to volno. Tak uvidíme. :)

        Kobrik - Profil | Čt 24.5.2012 17:11:37

        RebelYell >> No tak jestli se občas objevíš na štěrku, tak je reálné, že se někdy potkáme. V létě bych to tam chtěl párkrát zkusit ;-)

          Kobrik - Profil | Čt 24.5.2012 17:08:13

          Šmulda >> V podstatě na kterékoliv lavici, ale bez echa těžko něco radit. Říct běž tam a tam a tam to hoď, to bych chtěl taky :-D

            Šmulda - Profil | Čt 24.5.2012 15:05:09

            Chlapi, Potřebuju najít na štěrku místo kde je ve vodě tráva, řasy nebo neco takového... nevíte o nějakém? :)

              RebelYell - Profil | Čt 24.5.2012 14:48:00

              Kobrik >> Nene, v Brně (pracovně), resp. v Kuřimi (bydlím) jsem už zakotvil. Ale na jih jezdíme často k rodičům či tchánům. Vlastně na ryby chodím jenom na jihu. Kdo by se s tím harampádím pořád stěhoval tam a zpět :) A tady se můžu aspoň věnovat rodině no a pak na jihu mám víc (někdy) volnosti na ryby :))) Tak ať se daří. Doufám, že se letos potkáme u vody.

                Kobrik - Profil | Čt 24.5.2012 14:05:19

                RebelYell >> Zdarec panáčku, už jsi zpět v naších končinách? Nebo pořád Brno city? :-)

                  RebelYell - Profil | Čt 24.5.2012 11:56:48

                  Zdravím lovce na štěrku. Já jsem byl teď o víkendu na štěrku poprvé v letošní sezoně. Sice se povedlo jen pár násaďáků, ale nevadí u vody bylo hezky a klid. Je dobře, že posunuli značku se zákazem vjezdu až k parkovišti, kde je možné nechat auto. Jak jsem se vracel k autu, dokonce tam za "bukem" hlídkovala a číhala na případné porušitele MP (no aspoň měli dozor nad auty na parkovišti) :) Už se těším na další pobyt strávený lovem na mé oblíbené vodě. Jinak mě tam v letech minulých dobře fungoval ananas.
                  >>Kobrik zdravím draku :)

                    macc3 - Profil | St 23.5.2012 17:53:29

                    Kobrik >> oki :-)

                      Kobrik - Profil | St 23.5.2012 17:52:13

                      woe, ozvu se, teď končím v rachotě. ;-)

                        macc3 - Profil | St 23.5.2012 17:51:03

                        Kobrik >> jako myslíš jako s tebou přes noc ? :-))

                          macc3 - Profil | St 23.5.2012 17:50:13

                          Kobrik >> jo a mám od borca od Znojma rohlíkové boilies ...chci ho vyzkoušet, jel jsem okolo a najednou čučím "Výroba rohlíkového boilies", tak jsem vzal 4 druhy ...:-)

                            Kobrik - Profil | St 23.5.2012 17:49:49

                            Vy budete jako chytat přes noc jo? :-D

                              macc3 - Profil | St 23.5.2012 17:48:45

                              Kobrik >> no určitě do půlnoci a možná tam přespíme ...co ty na to ? zkusili by jsme nějaké to ovoce :-))

                                Kobrik - Profil | St 23.5.2012 17:47:04

                                Čoveče mám volno. Že bych se zastavil na kus řeči? Do kdy tam budete?

                                  macc3 - Profil | St 23.5.2012 17:45:33

                                  Kobrik >> hele Kobreti :-) v pátek tam jedu se synátorem ...nechceš jít taky ? nebo zase děláš přes weekend ?

                                    Kobrik - Profil | St 23.5.2012 17:42:57

                                    Zdar pardále, prý ne :-D. Ale co vlastně já vím, letos jsem tam byl 1x :-)

                                      macc3 - Profil | St 23.5.2012 17:30:24

                                      ovoce nejede ??? :-))

                                        kobe - Profil | St 23.5.2012 17:17:32

                                        Šmulda >> Mě to tam na boilí nejde ani na pelety:(