Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Kobrik - Profil | St 23.5.2012 13:45:52

Odkdy? :-D

    angelo - Profil | St 23.5.2012 12:20:27

    MarSL >> MarSl - 23.5.2012 12:19:13 >> To mas pravdu. Ovoce tam fakt nejde.

      MarSl - Profil | St 23.5.2012 12:19:13

      Šmulda >> myslím si ňaký smrad, bo na ovoce to na štěrku nikdy moc nejezdilo..

        Šmulda - Profil | St 23.5.2012 12:17:16

        angelo >> tos co na taků otázku mám odpovedet :D

          angelo - Profil | St 23.5.2012 10:38:11

          Šmulda >> kulaty :))

            Šmulda - Profil | St 23.5.2012 1:58:40

            kobe >> Bojlís, ale nereknu jaký :D

              kobe - Profil | Út 22.5.2012 16:35:53

              Šmulda >> Pěkný kapřík na cos ho dostal?

                macc3 - Profil | So 19.5.2012 4:40:53

                Kobrik >> pomalu ale jistě :-) ...

                  Kobrik - Profil | So 19.5.2012 3:18:39

                  macc3 >> Koukám, že jsi se pochlapil :-D

                    macc3 - Profil | Ne 13.5.2012 20:26:53

                    Orient >> javor ...teda jasan :-) ...pojedu zase v pátek zkusit štěstí ... na štěrku je fajn :-)

                      MarSl - Profil | Ne 13.5.2012 20:22:33

                      Orient >> tak tak..nakecá se hora a ve skutečnosti kopec :DDD

                        Orient - Profil | Ne 13.5.2012 20:19:45

                        macc3 >> samozřejmě :D ale tak nějaké ty klenoty sem nedám :DD

                          macc3 - Profil | Ne 13.5.2012 20:12:22

                          Orient >> jj...když jsou lidi normální a ne vydry, tak proč si neukázat fotku úlovku, ze kterého má člověk radost, že ...

                            Orient - Profil | Ne 13.5.2012 20:04:20

                            MarSL >> MarSl - 13.5.2012 20:00:37 >> Nevěřím na duchy :D když nevidím ,nevěřím :D navykládanýho toho je

                              Orient - Profil | Ne 13.5.2012 20:02:22

                              macc3 >> ja ti to teda řeknu až ho dostanu :D

                                macc3 - Profil | Ne 13.5.2012 20:01:31

                                Orient >> a kdo to tady práskne ... a jestli poplave dál ...

                                  MarSl - Profil | Ne 13.5.2012 20:00:37

                                  Orient >> třeba už se i vytáhlo ale ne každý se rád chlubí..někteří jsou tajnůstkáři

                                    Orient - Profil | Ne 13.5.2012 19:56:56

                                    MarSL >> MarSl - 13.5.2012 19:41:41 >> něco tam snad bude .otázka času kdy se vytáhne

                                      MarSl - Profil | Ne 13.5.2012 19:41:41

                                      Orient >> ja vím akorát o jednom co měl necelých 15 z léta2010..plave dál, tak snad někdy i já potkám na štěrku takového kapra

                                        MarSl - Profil | Ne 13.5.2012 19:38:38

                                        macc3 >> jasné, jak píšeš..ale to někteří nikdy nepochopí..