Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 12:29:07

macc3 >> v podstatě nic zajímavého,pár cejnů a malých kapříků,někteří cejni už mají třecí vyrážku- teď se tam frekvence rybářů snížila

    Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:26:21

    kanic >> jj...tak s takovou odpovědí souhlasím :-) mimochodem, nějaké úlovky už byly na štěrku, nebo ještě ne ?

      Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 12:24:25

      macc3 >> znám rybáře u kteréhbo nepoznáš ani na kterém místě seděl a obráceně,ale to je o dlouhodobé známosti,napoprve nikdy nevíš co v jednotlivci je a co od od něj můžeš očekávat

        Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:19:55

        kanic >> nene, tak jsem to nemyslel ...není to přece o vybavení ...je to přece o něčem jiném ...

          Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 12:17:23

          macc3 >> to by ses divil jak perfektně vybavení rybáři dovedou za sebou zanechat nepořádek a obráceně,takže zdání klame a nepomůže žádná zkušenost

            Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:08:38

            kanic >> na to rozlišení pořádného rybáře od nepořádného ...

              Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 12:06:24

              macc3 >> nevím na co se ptáš

                Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 11:28:57

                kanic >> mno, já nevím, ale co třeba zkušenosti ? praxe z kontrol ? nechceš mi tvrdit, že to za tu dobu už tak nějak neodhadneš, že ne ? :-)

                  NS&F - pescador - Profil | Po 9.4.2012 9:55:06

                  kanic >> Ano ... to je pravda. V sobotu jsem to obcházel taky. Dopad je viditelný a zřejmí od pohledu v porovnání s podzimní návštěvou. Ostatně jsem to psal už níž.

                    Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 9:50:38

                    S&F - pescador >> umístění značek není v pořádku ale zatím svůj dopad to má.V sobotu minimum rybářů a vcelku pořádek a klid.Uvidíme co s tím udělá sezona

                      Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 9:48:52

                      hotentot >> přečti si několikrát moji otázku a možná na to dojdeš !!!

                        NS&F - pescador - Profil | Po 9.4.2012 9:47:53

                        kanic >> Klid .... to je normální. Najednou všichni ví jak na to a co by se mělo ... bohužel po boji.Když se na poplach troubilo tak "vojevůdců" se nějak nedostávalo :-))

                          Nhotentot - Profil | Po 9.4.2012 9:46:21

                          kanic >> Na to abych poznal bordel od pořádku,nemusím nic plodit.

                            Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 9:39:32

                            hotentot >> máš v tom trochu guláš,nějaký převratný nápad jsi nevyplodil,

                              Nhotentot - Profil | Po 9.4.2012 9:30:57

                              RS má si myslím dost velkou pravomoc,bohužel ne vůči nerybářům.

                                Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 9:21:38

                                hotentot >> docela by mně zajímalo jak by jsi rozlišil pořádného rybáře od toho nepořádného,to bylo na nějakou cenu,tak poraď nebo to vymysli

                                  Nhotentot - Profil | Po 9.4.2012 9:16:38

                                  Tak mě to připadá ,že místním funkcionářum jde hlavně o to aby znemožnily přístup k vodě jiným,než místním rybářům. Když jsem tam dříve jezdil (autem) tak je pravda,že tam byl pěkný bordel,ale minimálně polovina toho svinčíku bylo od koupajících.Vůbec nerozlišují pořádného rybáře a toho kdo ten bordel dělá.Jak někdo rozdělá bivak ,je to škoditel na JEJICH VODĚ. jE PROSTĚ JEDNODUŠÍ VŠECHNY HODIT DO JEDNOHO PYTLE.

                                    Nmacc3 - Profil | Ne 8.4.2012 21:59:08

                                    kobe >> no to určitě je pak zasloužená ryba ... :-)

                                      Nkobe - Profil | Ne 8.4.2012 21:50:00

                                      macc3 >> Jo,to je jen ukázka,že takové problémy mají i ostatní organizace.Auto je pohodlné,ale jelikož ještě nejsu oprávněný k jeho řízení,tak mě to ježdění na kole nevadí.Aspon si pak říkám,že rubu kterů chytnu sem si zaslůžil:)

                                        Nmacc3 - Profil | Ne 8.4.2012 21:45:46

                                        kobe >> no, tak já myslím, že většina informována je ... :-)