Fotky vašich naj šťuk

Čau, posielajte čo najviac fotiek tohto krásneho dravca, ďakujem.
Autor diskuse: tomku - Profil , 28.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:20:44

Strejda_ Rahul >> X - Rap >> já jí v tom podběráku vidim, ale je špatně vidět :)
to je akorát :) ani malá ani velká :)

    NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:20:03

    Iwík >> No v podběráku!


    Měla 54cm!

      NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:16:38

      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> je tam vidět všechno okolo, ale ta štika tu nějak chybí :)))
      ale malá určo nebyla viď :)

        NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:05:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Není moje nej, ale je to mpoje první... a že to je pár roků zpět!

          NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:03:36

          mateas >> dík :)))

            Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 10:02:06

            Iwík >> hlad je svi... však to znáš... par fotek máš v meilu.....

              Nkote885 - Profil | Čt 30.4.2009 10:01:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              tu ponukam aj ja svoj osobak

                NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:59:45

                mateas >> .

                  NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:59:42

                  mateas >> není to tak hrozný, jako ten rybolov v Norsku, fotěj se tam s halibutem, kterýho držej za hlavu, která mu jen tak tat drží u těla :(

                    Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:57:26

                    Iwík >> jsem ti říkal že je to pro otrlé .-)))

                      NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:55:28

                      mateas >> :( pěkne, jen kdyby nebyla na sobě a u toho prkýnka :)

                        Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:53:24

                        A co takhle jiný dravec?? :-()

                          NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:53:24

                          Křemen >> pěkný mimčo :)

                            NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:53:09

                            mateas >> tu fotku s tou štikou :))))

                              Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:52:08

                              Iwík >> tu štiku, nebo tu fotku??? :-)))))

                                NKřemen - Profil | Čt 30.4.2009 9:51:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jeden štičí dorostenec

                                  NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:51:15

                                  mateas >> vážně jsem jí někde viděla, ale nevím, kde :(

                                    NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:51:12

                                    mateas >> vážně jsem jí někde viděla, ale nevím, kde :(

                                      Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:49:38

                                      Iwík >> to je divné to jsem fotil já a nikde jsem jí nedával ,,..:-)))

                                        NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:48:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        taky jedna pěkná