Fotky vašich naj šťuk

Čau, posielajte čo najviac fotiek tohto krásneho dravca, ďakujem.
Autor diskuse: tomku - Profil , 28.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:46:29

mateas >> tuhle fotku už jsem někde viděla, je to pěkný :)))

    Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:43:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    tak teda jinak... :-)

      NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:42:08

      mateas >> i ty jeden, nekecej :)))

        Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:35:17

        Iwík >> sakrá nemůžu to najít :-((((

          NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:28:43

          mateas >> až tak, nechceš to raději poslat na mejl?? aby tady nekazil společnost :)))))

            Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:28:06

            Iwík >> Ale bacha .. jen pro otrlé:-)))

              NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:21:10

              mateas >> hoď jí sem :)))

                NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:20:56

                Michal_K >> nejsem chlap, vážne kluci, Iwík - jako Ivča :)))

                  Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:20:54

                  Iwík >> chceš jednu fotku na kontrast??našel jsem jednu luxusní na netu...

                    NMichal_K - Profil | Čt 30.4.2009 9:19:52

                    mateas >> Přeně jak řekl Iwík

                      NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 9:17:38

                      mateas >> nádherná :)))
                      co dodat, takhle vypadají nejlépe, v přirozeném prostředí (ve vodě :))

                        Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 9:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Sice není moje ale je krásná :-))) no ne?? :-))

                          NMichal_K - Profil | Čt 30.4.2009 9:12:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          a tady je moje no nic moc xD

                            NMichal_K - Profil | Čt 30.4.2009 9:11:53

                            Nebojte ta není moje je bratranca , ale i tk měla 92 cm a byla chycena na BOJKU NA SUMCE na lína kolem 35cm

                              NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 8:10:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              80 cca

                                NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 8:07:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jedno mrně :o) 51 cm

                                  NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:33:18

                                  Hugo Fisher >> Moc hezký kudly.......

                                    NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:32:27

                                    Bady >> Hezká fotka, trošku jí upravit do tmava tak nemá chybu....stín pod rybou, prostě paráda! Už vidím jak před ní házím wobler :-))

                                      NBlažík - Profil | St 29.4.2009 20:35:34

                                      Moje nej... ....menší.

                                        NČenda 513 - Profil | St 29.4.2009 20:15:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vase zprava