Fotky vašich naj šťuk

Čau, posielajte čo najviac fotiek tohto krásneho dravca, ďakujem.
Autor diskuse: tomku - Profil , 28.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

NMichal_K - Profil | Čt 30.4.2009 15:10:22

Iwík >> Jaj tk to promiň teda xD

    Nsodík82 - Profil | Čt 30.4.2009 12:35:32

    menší na děličku...

      Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 12:30:09

      slamakos >> vítej bratře:-))))

        Nslamakos - Profil | Čt 30.4.2009 12:08:29

        mateas >> No ty masařko to zas jsou fotečky -v tobě se to nezapře ...

          NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 11:18:03

          mateas >> to je pěkný mrně :o)) jaká byla??

            Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 11:12:38

            Iwík >> no a pak už....... :-)))

              NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 11:01:36

              mateas >> tak tohle mám doma taky :)))
              lepší je pánvička na palačinky, JE MĚLČÍ :))

                NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 11:01:02

                kebator >> Kebator >> je to taková obyč podložka na 3 díly, někde jsem jí viděla, mrknu se a pošlu odkaz ju? :)

                  NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 10:59:04

                  Iwík >> kde stoji podlozka 200 czk ??? to by som si veru kupil ...

                    NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 10:58:26

                    mateas >> dobreeee :-)))

                      Nmateas - Profil | Čt 30.4.2009 10:44:35

                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> taky jeden model podložky akorát stojí asi 400, - :-DDDD samozdř..žertík....

                        NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:31:38

                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> jen neboj, ty velký teprve přijdou :))) a nebude jich málo

                          NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:30:49

                          Iwík >> jojo, už jsme si vyhlídl jendu za 300kč....je sice dost malá, ale na ty moje prcky to stačí!

                            NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:30:00

                            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> šikulka, jen si jí pořiď, stojí kolem 200 na to snad máš ne?
                            i to líp vypadá, zelená je lepší než toto, ale alespoň, že tak :))) lepší než nic

                              NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:28:12

                              Iwík >> Podložku sice pořád nemám, ale používám místo ní toto!


                                NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:27:32

                                Iwík >> Nemyslím ten podběrák, ale tu folii!

                                  NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:25:58

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Pěkná hlava, důležité je, zda jsi se poučil, já když nemám podložku, tak jse dám na nějaký hard, je to alepoň o trošku šetrnější, ale je lepší je vyháčkovat ve vodě :)

                                    NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 10:24:25

                                    Tomku -- > :)

                                      NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:23:27

                                      Iwík >> Však, jo...tohle se lepší už ne?


                                      ale sorry, že je na zemi....dřív jsem to nějak neprožíval!

                                        NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:23:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Iwík >>Měl jsem z ní takovej respekt, že jsem ani an ní nechtěl moc šahat!