Fotky vašich naj šťuk

Čau, posielajte čo najviac fotiek tohto krásneho dravca, ďakujem.
Autor diskuse: tomku - Profil , 28.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

Vydra revírní - Profil | Út 28.4.2009 20:43:18

Mr.Stick >> vidíš, soráč, nečetl jsem pozorně. Tahle je zhruba stejně velká? Taky fešanda, a na té fotce vypadá i čerstvěji ;-)

Dírkařina jako taková mi vždycky připadala jako takový zimní rozptylovací "edvenčr", a je vidět, že se dají nachytat lepší ryby než přes "běžnou dravčí" sezónu ... je vidět, že o rybách ještě málo vím :-)

    Jonky - Profil | Út 28.4.2009 20:41:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vase zprava

      Jonky - Profil | Út 28.4.2009 20:38:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vase zprava

        saxana - Profil | Út 28.4.2009 20:38:22

        Mr.Stick - niečo podobné sa dá zažiť v septembry na vláčenú mrtvu rybku, všetko do 60cm neodolá, len to hraničí s masiarinou, vačšiu radosť urobí, keď vezme umelinu

          Mr.Stick - Profil | Út 28.4.2009 20:37:08

          Vydra revírní >> Před chvilkou jsem to psal, na cárek z mrtvé rybky položený na dně.

          Štikařina na dírkách je fajn, ale pokud tam ty ryby jsou, je to doba, kdy dostaneš sebeproškolenější a sebevětší rybu. Prostě v té době má rybář nesrovnatelně navrch.

          Tak ještě jedna z nezamrzlé vody.

            [eXecutoR] - Profil | Út 28.4.2009 20:35:54

            jedna z neeej ........... menšich :D tu velku tu ani sem nedavam lebo si kazdy mysli ze je chcipla :-) ona bola len chora mala nejaku pleseň alebo nejaku kozno povrchovu chorobu tak bola vratena vode .. :-)

              Vydra revírní - Profil | Út 28.4.2009 20:33:55

              Mr.Stick >> já ti to schvaluju, aspoň se tolik neklouzala, což .... :-) Jinak pěkná, rád bych sem taky přihodil takovou, leč ... bohužel :-/ Na co zabrala,není-li ta skutečnost opředena tajemstvím? :)

                Mr.Stick - Profil | Út 28.4.2009 20:31:46

                saxana >> Jojo, fotil to profi fotograf a je to vidět. :o)

                Jinak na dírkách ta ryba ztrácí veškeré výhody - dojdeš až nad ni, do studené vody ji naservíruješ kus rybky a je jen otázka času, než to sežere. Ale jakmile to rozmrzne a člověk tam vláčí, milá rybka na to kašle zvysoka.

                  saxana - Profil | Út 28.4.2009 20:26:27

                  Mr.Stick - dobre nafotená, povedal by som meter + ja som sa cez 80 ešte nedostal, mám ich 5 medzi 76 a 78, je to ako začarované :-)

                    Mr.Stick - Profil | Út 28.4.2009 20:22:43

                    Vydra revírní >> Dlouho, byla jak beton ...

                      Mr.Stick - Profil | Út 28.4.2009 20:22:11

                      saxana >> Je to klamací fotka, ryba měla něco přes 80 a zobla cárek z ryby na dně.

                        Kebator - Profil | Út 28.4.2009 20:21:03

                        Vydra revírní >> :-))))) dobra pripomienka !!

                          Vydra revírní - Profil | Út 28.4.2009 20:20:00

                          Mr.Stick >> jak dlouho byla v tom mrazáku než ses s ní blejsknul? ;-)

                            saxana - Profil | Út 28.4.2009 20:19:29

                            Mr.Stick - kolko cm ? čo zobla ?

                              Mr.Stick - Profil | Út 28.4.2009 19:31:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              .

                                Ohosou - Profil | Út 28.4.2009 19:10:02

                                Moje nej...menší

                                  1kolda1 - Profil | Út 28.4.2009 19:08:47

                                  jinak... http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=612584 tu jich je taky par :)

                                    1kolda1 - Profil | Út 28.4.2009 19:06:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vase zprava

                                      Iza - Profil | Út 28.4.2009 19:03:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vase zprava

                                        Bachy - Profil | Út 28.4.2009 18:59:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        .