Fotky vašich naj šťuk

Čau, posielajte čo najviac fotiek tohto krásneho dravca, ďakujem.
Autor diskuse: tomku - Profil , 28.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NHowy - Profil | Ne 5.2.2012 0:27:23

A druhá na ULko

    NHowy - Profil | Ne 5.2.2012 0:22:57

    Něco málo taky mám:-)

      NJarda 2004 - Profil | So 4.2.2012 22:57:31

      První větší mojí přitelkyně.

        Nflekos - Profil | So 4.2.2012 22:28:03

        tomku - >> Ja zadne prikazy neprijimam, me musis napsat -PROSIM- a pak jsem ochoten neco zverejnit pro mne nezname osobe. Auvajsss.

          NTavris29 - Profil | So 4.2.2012 22:26:43

          Wamp >> To je jiná štika:o)))

            NWamp - Profil | So 4.2.2012 22:24:09

            Tavris29 >>

            Mrkni se sem - rejpale... :-))
            http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=9804

              NTavris29 - Profil | So 4.2.2012 22:18:52

              Wamp >> Byla dobrá?:o) Dělám si srandu. Hezká fotka

                NWamp - Profil | So 4.2.2012 22:16:28

                Tu máš jednu ze sev. čech - také ještě plave... a nekecám

                  Nzelí - Profil | So 4.2.2012 21:58:10

                  votahlo >> nedelej tady z nas vokurky.

                    Nvotahlo - Profil | So 4.2.2012 21:42:54

                    Pár metrovek za sebou už mám :-)...Nejlepší je že se ty největší štiky povedou zrovna když je nepotřebujete...Při chytání okounů,candátů a nebo třeba nástražních plotiček jako tahle :-)

                      NGazza - Profil | So 4.2.2012 21:41:15

                      Tak moje zatim nejvetsi 80cm na plandavku

                        NGazza - Profil | So 4.2.2012 21:37:16

                        jeste jedna fotecka

                          Nkolja - Profil | So 4.2.2012 21:36:54

                          z Harty

                            NGazza - Profil | So 4.2.2012 21:36:18

                            Tuhle chytil kamarad pri chytani okounu!!! 111cm

                              Nrices - Profil | So 4.2.2012 21:31:18

                              moja 97

                                Nkolja - Profil | So 4.2.2012 21:29:55

                                moje nej 95cm

                                  Nmimisek - Profil | So 4.2.2012 21:22:47

                                  89cm

                                    Nscrio - Profil | So 4.2.2012 21:22:08

                                    Taky par dorostencu a jedna 70tka..

                                      Nvokounek - Profil | So 4.2.2012 21:19:58

                                      75cm

                                        NHošek - Profil | So 4.2.2012 21:16:43

                                        Posílám taky jednu 110 cm, doufám že takhle velkou štiku si ještě někdy povodím.

                                          Nnpaul - Profil | So 4.2.2012 21:14:35

                                          ca. 80cm na klasiku (plech)...

                                            Noroch ddžurdoš - Profil | So 4.2.2012 21:08:16

                                            tomku - >> jinak sou i menší:))

                                              Noroch ddžurdoš - Profil | So 4.2.2012 21:06:42

                                              tomku - >> 80cm 4,5kg na rapalu shadrapa

                                                NŽandule - Profil | St 23.9.2009 8:07:04

                                                ...jedna neulovená :o)

                                                  NvOjda13 - Profil | Út 22.9.2009 20:15:37

                                                  Moje nej ze září... 70cm (osobáček)

                                                    NkukkYn_ - Profil | Út 22.9.2009 20:10:32

                                                    tato :-)

                                                      Nn8w - Profil | Út 22.9.2009 19:11:06

                                                      smradzjzd >> jj akorat sem nad tim premejslel....

                                                        Nbajox - Profil | So 2.5.2009 23:15:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        Zatím nej z loňska.Snad příjdou větší,nebo ji třeba chytnu letos znova :-)

                                                          Nkranex - Profil | So 2.5.2009 13:48:20

                                                          smradzjzd >> v poho,to som ju akurat isiel vybrat,vtedy velke ryby [kapor,stuka,amur,zubac,bolen..]pretocim hore bruchom,a tak ich aj prenasam po susi,zhrbeny asi v 20centimetrovej vyske od zemi,jedna ruka automaticky zakryva oci,z vlastnych skusenosti viem ze takto pretocenej rybe netlacis bolestivo na vnutorne organy,[drzis ju za vlastne za chrbat]je dezorientovana,pokojnejsia[nic nevidi] a ovela menej vystraja...p.s.ja sa nehram na to ze moj hovadzi steak nebucal,to to neni obalka rybarskeho casopisu,nehal som trochu nahliadnut ludi za oponu...

                                                            NCodein - Profil | So 2.5.2009 12:37:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            tady moja nej

                                                              Nsmradzjzd - Profil | So 2.5.2009 12:32:50

                                                              kranex >> OK, každý má jiný vkus, když se ti líbí fotka uvázané ryby s pupkem navrch..

                                                                Nkranex - Profil | So 2.5.2009 12:23:32

                                                                smradzjzd >> vsak nezavid tolko,na tom lane bola 5 minut[a ani sa nepohla],cerstvo vytocena po stvrthodinovom zdolavani a hned sla naspet do reviru,nikdo necakal na denne svetlo jak by to spravilo 90% ludi,a to sme tam boli do rana...

                                                                  Nyzzak - Profil | So 2.5.2009 11:55:17

                                                                  tohle je ma prvni a jedina mam sice nekolik vyplivlych ale tohle je ma jedinna chyt jsem ji 28.12.2008 na lipne ma 36cm a bylo to den pred zmrznutim vody vsimnete si cerne tecky mezi ritni a brisni ploutvy asi ji nekdo popalil od cigara

                                                                    Nsmradzjzd - Profil | So 2.5.2009 11:28:51

                                                                    kranex >> pěknej hnus ty fotky, to už je skoro lepší fotka v koupelně

                                                                      Nmajlant - Profil | So 2.5.2009 10:08:33

                                                                      Scanix >> scanix >> dik to mi staci.

                                                                        NScanix - Profil | So 2.5.2009 9:58:30

                                                                        majlant >> zeptat se muzes, ale jiste pochopis, ze to neprozranim, snad jen, ze to byla pstruhovka a k tomu reka Vltava v JČ, promin, ale vic nepovim.

                                                                          Nmajlant - Profil | So 2.5.2009 9:38:04

                                                                          Scanix >> scanix >> tak ta je nadherna. muzu se zeptat na jake lokalite jsi ji chytnu?

                                                                            Nkranex - Profil | Pá 1.5.2009 23:51:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                            cerstvo zdolana, nechytil som, iba podoberal,120, este plava...

                                                                              Nmasato1 - Profil | Pá 1.5.2009 23:08:57

                                                                              Scanix >> Fakt pořádná. Gratuluju.

                                                                                N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 22:56:51

                                                                                Scanix >> tak to ti vierim :-) hh hm mne taka na rieke utiekla ... krasne som ju videl na dne ja sedela a zabrala a ked som ju chcel zdolat tak sa rozbehla a pretrhla silon ..

                                                                                  NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 22:54:24

                                                                                  jj, ma nej, doposud jsem mel na privlac nej 83 a na rybku 96, takze spokojenost...

                                                                                    N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 22:51:34

                                                                                    Scanix >> hh ty musis byt ale riadne stastny :D hh pekne .. a pocuj je to osobak ??

                                                                                      NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 22:50:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                      masato1 >> je to ML, ale jeste jednou 108cm a 7.8kg

                                                                                        N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 22:50:48

                                                                                        neni moja ale nasiel som to na internete ... urcite zaujimava foto :-)

                                                                                          Nmasato1 - Profil | Pá 1.5.2009 22:46:41

                                                                                          Scanix >> Krásná štika. Mužeš napsat velikost.

                                                                                            NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 22:26:01

                                                                                            match-oun >> fakt byla takovahle pekna, taky jsem koukal...

                                                                                              Nmatch-oun - Profil | Pá 1.5.2009 22:16:48

                                                                                              Scanix >>...má krásnou barvu (teda jestli si ji k tomu nedopomohl)

                                                                                                N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 21:20:43

                                                                                                Scanix >> to je jasne ved to je velka radost .. vobec nevadi ze to tu hadzes je to iba krasne .. a gratulation velka .. na P vode by som nepovedal ze taka big esox existuje ... nadhera !! :-)

                                                                                                  Nvláčkař 92 - Profil | Pá 1.5.2009 21:19:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                  tady jedna zimní ze švédska

                                                                                                    NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 21:11:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Musim sem hodit dnesni kousek (asi s nim chvili budu zaplnovat MRK :))

                                                                                                      NIza - Profil | Čt 30.4.2009 20:58:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Zatím moje nej na mušák neměřena (podle autocadu 87-90cm)

                                                                                                        NKanis - Profil | Čt 30.4.2009 19:34:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                        Vase zprava

                                                                                                          NHatori - Profil | Čt 30.4.2009 18:39:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                          Jedna ze severní moravy

                                                                                                            NJonky - Profil | Čt 30.4.2009 15:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            Vase zprava

                                                                                                              NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 15:35:39

                                                                                                              Lálos >> an-old-fuddy-duddy >> jj, diky

                                                                                                                NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:34:57

                                                                                                                Ales sumec >> Je to prostě tak! On je mladý kluk a naučí se, zatím mám však z každé fotky pocit že ryby pouštět neumí a to je chyba! Nebýval jsem však jiný......jako kluk jsem taky nosil domů ryby, až později mi došlo jaký je to pocit rybu pustit a že jí tím dám šanci vyrůst a zabojovat si s ní znovu, až vyroste... dnes už je to zase jinde, co se chytí je díky nezodpovědným rybičkářům zažraný a jde to do kufru i podměrečný a chytit rybu nad 60 cm je svátek......Co vidím u vody že žalostný obrázek, lidi nepřemýšlí, doba je zlá a ryb ubývá.......

                                                                                                                  NAles sumec - Profil | Čt 30.4.2009 15:29:52

                                                                                                                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> No to je pravda s tím hadrem,nic ve zlym,ale to bych si nedovolil ani ke karasovi,pokud si tu kudlu vzal tak je to jeho věc,ale taky to není správny,já sem si loni vzal 2 štiky a zařekl sem se že to sou poslední.Dlouho sem o nich přemejšlel...

                                                                                                                    Nan-old-fuddy-duddy - Profil | Čt 30.4.2009 15:28:14

                                                                                                                    kebator >> Kebator >> za 299Kč najdeš podložku tady v sekci: doplňky pro rybáře - doplňky, a můžeš si ještě vybrat:)
                                                                                                                    http://www.braunstar.cz/rybar/www/index.htm

                                                                                                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:18:39

                                                                                                                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> to že dáš rybu do hadru je stokrát horší než do mokrý ruky! Hadrem setřeš všechen sliz který rybu chrání......obzvlášt když je to malá kudla kterou pouštíš! Jestli vůbec pouštíš....

                                                                                                                        NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 15:14:39

                                                                                                                        Michal_K >> :)))