Nflekos - Profil | So 4.2.2012 22:28:03
tomku - >> Ja zadne prikazy neprijimam, me musis napsat -PROSIM- a pak jsem ochoten neco zverejnit pro mne nezname osobe. Auvajsss.
NTavris29 - Profil | So 4.2.2012 22:26:43
Wamp >> To je jiná štika:o)))
NTavris29 - Profil | So 4.2.2012 22:18:52
Wamp >> Byla dobrá?:o) Dělám si srandu. Hezká fotka
NWamp - Profil | So 4.2.2012 22:16:28
Tu máš jednu ze sev. čech - také ještě plave... a nekecám
Nzelí - Profil | So 4.2.2012 21:58:10
votahlo >> nedelej tady z nas vokurky.
Nvotahlo - Profil | So 4.2.2012 21:42:54
Pár metrovek za sebou už mám :-)...Nejlepší je že se ty největší štiky povedou zrovna když je nepotřebujete...Při chytání okounů,candátů a nebo třeba nástražních plotiček jako tahle :-)
NGazza - Profil | So 4.2.2012 21:41:15
Tak moje zatim nejvetsi 80cm na plandavku
NGazza - Profil | So 4.2.2012 21:36:18
Tuhle chytil kamarad pri chytani okounu!!! 111cm
Nscrio - Profil | So 4.2.2012 21:22:08
Taky par dorostencu a jedna 70tka..
NHošek - Profil | So 4.2.2012 21:16:43
Posílám taky jednu 110 cm, doufám že takhle velkou štiku si ještě někdy povodím.
Nnpaul - Profil | So 4.2.2012 21:14:35
ca. 80cm na klasiku (plech)...
NvOjda13 - Profil | Út 22.9.2009 20:15:37
Moje nej ze září... 70cm (osobáček)
Nn8w - Profil | Út 22.9.2009 19:11:06
smradzjzd >> jj akorat sem nad tim premejslel....
Nbajox - Profil | So 2.5.2009 23:15:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zatím nej z loňska.Snad příjdou větší,nebo ji třeba chytnu letos znova :-)
Nkranex - Profil | So 2.5.2009 13:48:20
smradzjzd >> v poho,to som ju akurat isiel vybrat,vtedy velke ryby [kapor,stuka,amur,zubac,bolen..]pretocim hore bruchom,a tak ich aj prenasam po susi,zhrbeny asi v 20centimetrovej vyske od zemi,jedna ruka automaticky zakryva oci,z vlastnych skusenosti viem ze takto pretocenej rybe netlacis bolestivo na vnutorne organy,[drzis ju za vlastne za chrbat]je dezorientovana,pokojnejsia[nic nevidi] a ovela menej vystraja...p.s.ja sa nehram na to ze moj hovadzi steak nebucal,to to neni obalka rybarskeho casopisu,nehal som trochu nahliadnut ludi za oponu...
Nsmradzjzd - Profil | So 2.5.2009 12:32:50
kranex >> OK, každý má jiný vkus, když se ti líbí fotka uvázané ryby s pupkem navrch..
Nkranex - Profil | So 2.5.2009 12:23:32
smradzjzd >> vsak nezavid tolko,na tom lane bola 5 minut[a ani sa nepohla],cerstvo vytocena po stvrthodinovom zdolavani a hned sla naspet do reviru,nikdo necakal na denne svetlo jak by to spravilo 90% ludi,a to sme tam boli do rana...
Nyzzak - Profil | So 2.5.2009 11:55:17
tohle je ma prvni a jedina mam sice nekolik vyplivlych ale tohle je ma jedinna chyt jsem ji 28.12.2008 na lipne ma 36cm a bylo to den pred zmrznutim vody vsimnete si cerne tecky mezi ritni a brisni ploutvy asi ji nekdo popalil od cigara
Nsmradzjzd - Profil | So 2.5.2009 11:28:51
kranex >> pěknej hnus ty fotky, to už je skoro lepší fotka v koupelně
Nmajlant - Profil | So 2.5.2009 10:08:33
Scanix >> scanix >> dik to mi staci.
NScanix - Profil | So 2.5.2009 9:58:30
majlant >> zeptat se muzes, ale jiste pochopis, ze to neprozranim, snad jen, ze to byla pstruhovka a k tomu reka Vltava v JČ, promin, ale vic nepovim.
Nmajlant - Profil | So 2.5.2009 9:38:04
Scanix >> scanix >> tak ta je nadherna. muzu se zeptat na jake lokalite jsi ji chytnu?
Nkranex - Profil | Pá 1.5.2009 23:51:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
cerstvo zdolana, nechytil som, iba podoberal,120, este plava...
Nmasato1 - Profil | Pá 1.5.2009 23:08:57
Scanix >> Fakt pořádná. Gratuluju.
N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 22:56:51
Scanix >> tak to ti vierim :-) hh hm mne taka na rieke utiekla ... krasne som ju videl na dne ja sedela a zabrala a ked som ju chcel zdolat tak sa rozbehla a pretrhla silon ..
NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 22:54:24
jj, ma nej, doposud jsem mel na privlac nej 83 a na rybku 96, takze spokojenost...
N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 22:51:34
Scanix >> hh ty musis byt ale riadne stastny :D hh pekne .. a pocuj je to osobak ??
NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 22:50:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
masato1 >> je to ML, ale jeste jednou 108cm a 7.8kg
N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 22:50:48
neni moja ale nasiel som to na internete ... urcite zaujimava foto :-)
Nmasato1 - Profil | Pá 1.5.2009 22:46:41
Scanix >> Krásná štika. Mužeš napsat velikost.
NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 22:26:01
match-oun >> fakt byla takovahle pekna, taky jsem koukal...
Nmatch-oun - Profil | Pá 1.5.2009 22:16:48
Scanix >>...má krásnou barvu (teda jestli si ji k tomu nedopomohl)
N[eXecutoR] ® - Profil | Pá 1.5.2009 21:20:43
Scanix >> to je jasne ved to je velka radost .. vobec nevadi ze to tu hadzes je to iba krasne .. a gratulation velka .. na P vode by som nepovedal ze taka big esox existuje ... nadhera !! :-)
Nvláčkař 92 - Profil | Pá 1.5.2009 21:19:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tady jedna zimní ze švédska
NScanix - Profil | Pá 1.5.2009 21:11:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Musim sem hodit dnesni kousek (asi s nim chvili budu zaplnovat MRK :))
NIza - Profil | Čt 30.4.2009 20:58:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zatím moje nej na mušák neměřena (podle autocadu 87-90cm)
NKanis - Profil | Čt 30.4.2009 19:34:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJonky - Profil | Čt 30.4.2009 15:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 15:35:39
Lálos >> an-old-fuddy-duddy >> jj, diky
NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:34:57
Ales sumec >> Je to prostě tak! On je mladý kluk a naučí se, zatím mám však z každé fotky pocit že ryby pouštět neumí a to je chyba! Nebýval jsem však jiný......jako kluk jsem taky nosil domů ryby, až později mi došlo jaký je to pocit rybu pustit a že jí tím dám šanci vyrůst a zabojovat si s ní znovu, až vyroste... dnes už je to zase jinde, co se chytí je díky nezodpovědným rybičkářům zažraný a jde to do kufru i podměrečný a chytit rybu nad 60 cm je svátek......Co vidím u vody že žalostný obrázek, lidi nepřemýšlí, doba je zlá a ryb ubývá.......
NAles sumec - Profil | Čt 30.4.2009 15:29:52
Feroxhunter >> Muskiehunter >> No to je pravda s tím hadrem,nic ve zlym,ale to bych si nedovolil ani ke karasovi,pokud si tu kudlu vzal tak je to jeho věc,ale taky to není správny,já sem si loni vzal 2 štiky a zařekl sem se že to sou poslední.Dlouho sem o nich přemejšlel...
NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:18:39
Strejda_ Rahul >> X - Rap >> to že dáš rybu do hadru je stokrát horší než do mokrý ruky! Hadrem setřeš všechen sliz který rybu chrání......obzvlášt když je to malá kudla kterou pouštíš! Jestli vůbec pouštíš....
NIwík - Profil | Čt 30.4.2009 15:14:39
Michal_K >> :)))