Fotky vašich naj šťuk

Čau, posielajte čo najviac fotiek tohto krásneho dravca, ďakujem.
Autor diskuse: tomku - Profil , 28.4.2009 dravci - druhy ryb, rekordy

NBady - Profil | St 29.4.2009 20:08:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tady sem vam jednu vyfotil

    Njendyss - Profil | St 29.4.2009 20:05:58

    Hatori >> To je....taky dala kolegovi zabrat...já tam odtud nej.107cm ale jednoho krásného dne jsem měl na prutu krokodýla....svou vlastní chybou jsem o ní přišel,ale to je na dlouhé vypravování....pískovny prostě stále mají co nabídnout..:-))

      NHatori - Profil | St 29.4.2009 12:40:10

      jendyss >> To je, ale obluda...

        NHugo Fisher - Profil | St 29.4.2009 9:01:24

        Nej letosni, pustena, 80

          NHugo Fisher - Profil | St 29.4.2009 9:00:53

          Nej, sezrana, 99

            NKnapík - Profil | St 29.4.2009 8:24:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            a troška masařiny..., na rybách vyhládne a doplnění jídelníčku je vítáno ...

              NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 8:22:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Loňská největší ze svazovky 77 cm

                NKnapík - Profil | St 29.4.2009 7:42:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                není úplně top, já vím ...

                  NMaster - Profil | Út 28.4.2009 22:45:25

                  91cm- minulý rok v dubnu (Řeplice), škoda, že byla tak vyhublá...

                    NMaster - Profil | Út 28.4.2009 22:45:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Detail 94

                      NMaster - Profil | Út 28.4.2009 22:42:17

                      Štika z Řeplic

                        NMuskiehunter - Profil | Út 28.4.2009 22:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        91

                          NMaster - Profil | Út 28.4.2009 22:40:13

                          +- 60

                            NMaster - Profil | Út 28.4.2009 22:39:50

                            Z Řeplic...

                              NMaster - Profil | Út 28.4.2009 22:37:30

                              Hlava- štika 94cm

                                NJirka_K - Profil | Út 28.4.2009 22:36:54

                                kebator >> Kebator >> Kurvadrát! To jsou nádherný fotky! Ta kompozice s botou nemá chybu!

                                  NRomikS - Profil | Út 28.4.2009 22:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tahle štika měla sice jen 76, ale co se týká zbarvení, asi nejhezčí, co sem chytil..

                                    N[eXecutoR] - Profil | Út 28.4.2009 21:56:28

                                    Dejv >> ooooooo krasa zazitok to musel byt ..

                                      NKebator - Profil | Út 28.4.2009 21:53:02

                                      tomku >> no tak asi tolko ... :-)

                                        NDejv - Profil | Út 28.4.2009 21:52:53

                                        tomku >> letos 8.4.

                                        exe - nebáli, byly tak zaláskovaný, že na tu velkou jsem dokonce i sáhnul a ani to s ní nehlo.