Foto historických navijáků

Prosím pošlete mi fotky starých navijáků. Pokud znáte výrobce nebo i snad cenu, napište.
Autor diskuse: Diki - Profil , 29.3.2009 všeobecné - náčiní, doplňky

NPavol sk - Profil | Po 30.3.2009 20:48:27

už neco pamatajú...je fajn, že máš takuto zbierku

    NDiki - Profil | Po 30.3.2009 20:47:59

    JKL >> Máš krásnou sbírku, závidím.

      NJKL - Profil | Po 30.3.2009 20:46:11

      Pavol sk >> Karko. Je po tchánovi.

        Nzdepa - Profil | Po 30.3.2009 20:43:55

        Pavol sk >> Všechny tapy na fotce jsou funkční. Hážem s nimi do dálky v rybolovné technice.

          NRaketýr - Profil | Po 30.3.2009 20:42:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Taky mám jednoho dědečka Tokoz TAP.

            NDiki - Profil | Po 30.3.2009 20:42:04

            Pavol sk >> ten taky neznám.

              NPavol sk - Profil | Po 30.3.2009 20:41:09

              JKL >> skoro na všetky si pametám,až na jeden nie. na ten co je v pravo dole..

                NDiki - Profil | Po 30.3.2009 20:40:37

                zdepa >> ten TAP je úžasný.

                  NPavol sk - Profil | Po 30.3.2009 20:39:36

                  zdepa >> tak to je teda stroj....maslo. je ešte funkčný?

                    NJKL - Profil | Po 30.3.2009 20:38:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Něco ti přihodím.

                      Nzdepa - Profil | Po 30.3.2009 20:37:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A celé hejno TAPů

                        Nzdepa - Profil | Po 30.3.2009 20:37:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        TAP

                          NPiskořík - Profil | Po 30.3.2009 20:35:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Výrobce neznám...

                            NDiki - Profil | Po 30.3.2009 20:26:11

                            Pavol sk >> jo to byly časy.

                              NPavol sk - Profil | Po 30.3.2009 20:25:12

                              a ešte aj Tap

                                NPavol sk - Profil | Po 30.3.2009 20:24:12

                                Zdarec....no pametám si na Roen,Reex,Stabil......kurna to bolo teda neco

                                  NDiki - Profil | Po 30.3.2009 20:23:28

                                  vodar >> jeden z nich mám ještě doma, a celkem dobře funguje na plavačku.

                                    Nvodar - Profil | Po 30.3.2009 20:20:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      NDiki - Profil | Po 30.3.2009 20:18:27

                                      Nikdo nemáte žádné fotky?

                                        NKryZek - Profil | Ne 29.3.2009 20:33:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!