MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Otava nebo Bečva.

Rodina řeší otázku kam o prázdninách. Nevíte něco bližšího o revírech na Otavě v okolí Střelských Hoštic nebo o Bečvě u přehrady Horní Bečva. Jaký povolenky, kde se dají koupit a jak to tam vypadá. Jestli to vůbec stojí za to. Předem děkuji za jakoukoliv informaci.

Autor diskuse: Broňa ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 10.6.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N v_l_k Pá 11.6.2004 9:55:43
Doplnění: Jednatel MO Rožnov 605 808 196 nebo také informační centrum Palackého 484, tel 571 655 196 nebo 571 655 796.
N v_l_k Pá 11.6.2004 9:05:37
Doplním Hraji: Na Rožnovské Bečvě chytám již 15let. Pod přehradou na Horní Bečvě je to opravdu jen potok s šířkou kolem 5m a hloukou max.0,5m.Po proudu níž je situace lepší, ale nejlepší chytání je na toku od Prostřední Bečvy až po Rožnov, je zde i několik pěkných míst, ale ostatně jako i na některých jiných revírech se povodí činí a kazí co se dá. Řeka je v této části širiká kolem 10-15m.
Pstruhu ani lipanů zde není moc, protože je zde velký rybářský tlak. Minulý rok se chytilo snad jen 70 mírových lipanů. Úsek pod Rožnovem směrem na Valašské Meziříčí je již klidnější voda s množstvím tůní, převládá jelec a parma. Ve Valašském Meziříčí je úsek chyť a pusť, kde by měly být i větší ryby, ale tam jsem zatím nelovil.
Abych to zhrnul: Příroda kolem řeky je krásná, ale z možností nějakeho trofejního úlovku nepočitej.
Povolenka je pstruhová.
N hraji - ® Čt 10.6.2004 13:10:05
Co se týče Rožnovské Bečvy v Horní Bečvě, je to pstruhový potok, samotná nádrž je sice osazena kaprem, ale je zde pstruhový režim. Bečva je krásná řeka, níž po proudu je dostatečně velká, před vtokem do Vsetínské Bečvy ve Valašském Meziříčí je úsek chyť a pusť. V dolní části je i parma, ostroretka, tloušť. Dá se lovit na mouchu a přívlač. Příroda krásná.
N Martin Čt 10.6.2004 11:50:31
Můžu pouze poradit něco k Otavě. Blízko Stř. Hoštic je vesnice Kozlov a Pořičí, je tam docela pěkný chytání a celkem i slušný úlovky. Ale dlouho jsem tam už nebyl na rybách, tak nevim jak to tam teď vypadá. Myslím, že to bude pořát tak stejný jelikož jsem z tohoto koutu jihozápadních Čech a znám ho velice dobře.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNejprodávanější feeder všech dob nyní s navijákem zdarma!

Král na pomyslném trůnu mezi feedery nyní s navijákem zdarma!

akce, rybareniGangster Carp Tele 3,9 m 3,5 lb + Druhý Zdarma (-41%)

Pruty Ron Thompson jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a jsou schopni odhazovat velice těžké montáže do velkých dálek. Pruty mají rychlou akci a výborný poměr ceny a kvality. Kvalitní sedlo navijáku a tenká příjemná rukojeť.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...