- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revíry na Moravě
Kam jezdíte na kapry? Konkrétně se mi jedná o Zlínský kraj a okolí, ale samozřejmě můžete psát o celé Moravě. Jsem začínající kaprař a času jako vždy není mnoho, takže si většinou nemůžu dovolit dlouhé výlety.... Moje moto - CHYŤ A PUSŤ
Autor diskuse: čakin - Profil , 11.3.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NSabelt - Profil | Út 8.3.2011 12:31:06
ja osobne preferuji reky vyhoda je ze vetsina radoby rybaru neumi chytat v proudu takze mam klidek nikdo mi na misto neleze hold Morava je Morava :)
NSethy - Profil | Út 8.3.2011 12:30:03
koubic >> Vím vím a tohle si právě hodně lidí neuvědomuje. S tím stopováním je to pravda - mam potvrzeno.
NSethy - Profil | Út 8.3.2011 12:28:00
fishmen17a >> všeci ne, jenže hodně ano. Vím to z vlastních zkušeností i ze zkušeností kamarádu - nikdo z nich sem už nedává téměř žádné fotky - některé z nich hledali i podle navijáku a rukávu. Je to prostě tak.
Nfishmen17a - Profil | Út 8.3.2011 12:25:10
Sethy >> Možná to bude znít trochu naivně ale všeci se nechovají u vody jako prasata.
NSabelt - Profil | Út 8.3.2011 12:24:15
za sebe kdyz uz tak muzu doporucit jestrabice sice je to to sama komerce jak mokrad ale ryby seu tam zivejsi ma to vetsi rozlohu a hlavne hloubka je tam vetsi ... osobne sem tam byl jen na jesetery ( na svazovkach jich moc neni) a kousky sou tam pekne 167 cm 30 kg
Nkoubic - Profil | Út 8.3.2011 12:22:45
Sethy >> Jen pro info, kolik lidí sem DENNĚ vleze.
S tím stopováním, to už je opravdu extrém. Věřím, že takový případy sem taky chodí.
S tím stopováním, to už je opravdu extrém. Věřím, že takový případy sem taky chodí.
NSabelt - Profil | Út 8.3.2011 12:19:22
Sethy >> az tam daj zraloky tak tam mozna zajedu ale jinak uz ne :) zdolavani kapra 90 cm je jak tahat na svazovce nasadaka jedina ryba ktera tam snad bojovala byl jeseter toto pro me fakt neni .............
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 8.3.2011 12:18:39
Trezi >> Ano nej vody jsou v soukromém vlastnictví to jsem ti chtěl naznačit:-)
NSethy - Profil | Út 8.3.2011 12:15:42
koubic >> těžko s lidma. Oni si pořád myslí, že to čte jen těch pár lidí co tu píše. Až je někdo bude u vody stopovat podle bundy a budou jim chodit na fleky (znám takové případy) tak se teprv začnou divit :( Nezůstane tam nic.
Propalujte soukromáky, svazovky NE!
Propalujte soukromáky, svazovky NE!
NSethy - Profil | Út 8.3.2011 12:14:16
Sabelt >> jo a letos tam jeste budou davat metrove amury a metrové kapry (chtěl bych je vidět) plus nějaký vyzy, veslonosy atd :-D to bude teprv akvárko.
NSabelt - Profil | Út 8.3.2011 12:07:24
na hodne rychle nachytani hodne ryb doporucuju Mokrad :) je to sice akvarko ale jde tam za hodinu chytit bez problemu 10 kapru nad 70 cm takze pro nekoho kdo nema moc casu nebo neumi chytit ryby na svazovce vrele doporucuji www.mokrad.cz a maj hned u vody vycep :)
Nkoubic - Profil | Út 8.3.2011 12:06:57
Sethy >> Někdo tohle prostě nikdy nepochopí :(
Což nechápu :)
Což nechápu :)
Nx.v.a.s.a - Profil | Út 8.3.2011 12:04:57
Trezi >> Jinak z této fotky se chytá pouze na štěrkovně vlevo.
NSethy - Profil | Út 8.3.2011 12:04:52
fishmen17a >> místenku neseženeš pokud nemáš hodně času a silné nervy. Ale klidně to zkus - vystojíš si řadu - budeš tam čekat hodinu a to jen v přesně stanovený jeden jediný termín v týdnu - vydají 3 místenky a jak přijdeš na řadu tak ti řeknou že už nemají... (bo všechno mají rozebrané místní).
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NMorava 13A Hulínské šterkoviště759
NMorava 13 KM570
NLexikon boilies komponentů901
NDalešice ??8160
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NZlatá kaprařská malina1332
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NNakupoval někdo v Anglii1186
NFanclub značky Shimano16402
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky












