Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NVitali - Profil | St 5.12.2012 15:36:41

Zdarec, dnes mi přišlo prosincové číslo,neměl tam být nástěnný kalendář?Já ho tam teda neměl, tak se ptám předplatitelů,máte ho tam?

    Nhooligans - Profil | So 16.7.2011 11:16:19

    jak se Vám líbí članky....v novem čísle?

      Nhooligans - Profil | Pá 11.2.2011 20:18:27

      ???

        Nhooligans - Profil | Pá 11.2.2011 17:11:41

        Hodnocení nového čisla?

          Nfishmen17a - Profil | Po 7.2.2011 13:42:09

          Vždy když vyšel časopis v pátek tak mi přišel domů až v pondělí úterý ale posledně mi přišel v den vydání, což mne překvapilo. Jinak kvalita čtiva dolů rozhodně nešla .

            Nfotojakes - Profil | Po 7.2.2011 12:36:20

            Vitali >> V to doufám, ale bojím se zas období těch vánoc

              NVitali - Profil | Po 7.2.2011 12:28:21

              fotojakes >> Tak to jsem rád a určitě nejenom já....snad to takhle bude i v budoucnu...

                Nfotojakes - Profil | Po 7.2.2011 12:25:37

                Vitali >> jedině pošta:-) oproti loňsku jsme ještě posunuli dobu na doručení a to právě od 2/2011.

                  NVitali - Profil | Po 7.2.2011 12:15:27

                  fotojakes >> Ahoj Jirko, nevím co se stalo, ale minulý měsíc i tento mi časopis přišel včas, takže si někdo zaslouží pochvalu....

                    NMatu - Profil | Út 11.1.2011 14:08:31

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.1.2011 7:53:29 >> jojo konečně jsou tam i lepší články,než jen přijeli jsme a nachytali 20tky :-D titulní stránka se mě taky nelíbí,radši kdyby tam byla fotka českého kapraře,když už to vychází u nás,jinak si koupím kulicha a budu in carpmann :-D jinak články moc pěkné

                      Nfotojakes - Profil | Út 11.1.2011 10:55:52

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.1.2011 7:53:29 >> Děkuji. U výběru hraje roli mnoho faktorů - Aktuálnost, zajímavost, osoba na fotce, technická kvalita, ryba. Dále to je alespoň občasné sřídání našich a zahraničních autorů a protože bylo posledních pět titulek našich, tak se dal zahraniční autor. Velkou roli zde sehrála i aktuálnost fotek (chladné období i když tam nebyl sníh), protože takové fotky jiný z autorů neměl. Dalším důvodem bylo to, že Roman Buczynski nám poskytl mnoho zajímavých materiálů i těch, které ještě nejsou uveřejněné a teprve je postupně pustíme do časopisu.
                      Nevím podle čeho soudíte, že je ryba tuctová. Je mnoho revírů, kde jsou největší ryby třeba jen 10, či 12 kilo a ulovení té největší je stejný úspěch jako ulovit největší rybu na vodě kde plavou dvacítky, či třicítky.
                      Snad příště vybereme titulku lépe a bude se Vám časopis líbit ještě více.

                        NRadek Fox - Profil | Út 11.1.2011 7:53:29

                        fotojakes >> Toto aktuální číslo si zaslouží pochvalu, jen bych raději na titulní stránce místo R. Budzinskeho s tuctovou rybou viděl třeba jednoho z kaprů Ladislava Voláka z otisknutého článku.
                        Můžu se zeptat, jakým způsobem vybíráte právě fotografii na zmíněnou titulní stránku tohoto magazínu? Děkuji za odpověď R.R.

                          NVitali - Profil | Po 10.1.2011 20:42:41

                          Tak už mám doma únorové číslo magazínu, posílám do redakce pochvalu za brzké nalezení časopisu ve schránce....Takhle by to mohlo být každý měsíc

                            NLadin61 - Profil | Čt 16.12.2010 12:52:37

                            >>fotojakes Zdravím Tě. Já si " Kapra" kupuju v trafice, ale vysvětli mi, proč " Rybářství" mám ve schránce v den, kdy vychází. A taky to jde přes poštu.

                              Nmetal - Profil | Čt 16.12.2010 12:27:53

                              Vitali >> No tohle už mám za sebou, když sem u stánku skoupil co vyšlo ,dneska si nechám jeden donest do schránky a mám vystaráno .........

                                NVitali - Profil | Čt 16.12.2010 12:21:52

                                metal >> Nebo šáhni do pokladničky a předplat si všechny rybářský časopisy co jsou v ČR na trhu :-)

                                  Nmetal - Profil | Čt 16.12.2010 12:20:17

                                  Vitali >> To nejde šak to znáš ....

                                    NVitali - Profil | Čt 16.12.2010 12:18:01

                                    metal >> Měl sis to rozdělit, jeden článek na den :-)

                                      Nmetal - Profil | Čt 16.12.2010 12:14:13

                                      Vitali >> no vidíš to , já už to mám hotoví a zase měsíč čekat :-((

                                        NVitali - Profil | Čt 16.12.2010 12:05:23

                                        Tak dneska mi konečně došel.....odpoledne se do něj začtu :-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d