Křeslo F8R- kdo má zkušenost??

Rybářské křeslo F8R zelené - 939.00 Kč
PopisKvalitní rybářské křeslo s opěrkami na ruce a stavitelnou výškou posedu (nohou dle terénu).
Technické údaje :
-výška opěrky 67cm
-délka sedáku 49cm
-šířka sedáku 50cm
-nosnost max. 130kg
-váha 6,5kg
-kovové části opatřené komaxitem
-materiál nylon 600 D - PVC zátěr
-stavitelná výška nohou

Jednoduchý přenosový obal v ceně.
Autor diskuse: Gall - Profil , 14.2.2009 kaprařina - náčiní, doplňky
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMex - Profil | Ne 29.1.2012 16:28:42

Ja som ju mal tiež,3 roky slúžila v pohode,potom sa mi polámala v strede,keď sa priatelka rozhodla že sa chce trocha pritúliť,tak stolička to nezvládla,ja mám 120kg on 50 kg,takže odporúčam nepretažiť ju :)

    Npavelsafov - Profil | Ne 29.1.2012 16:28:18

    tohle křeslo mám dýl než 6 let, mám cca 80 docházek k vodě ročně,a jsem s ním max. spokojen,kupovala mi je žena,tenkrát za něco přes 2000kč. Jediné,co mě na něm štve,je,že ten kdo jej konstruoval,asi nebyl nikdy na rybách, jestliže je křeslo složené,nemá nijak zajištěné nohy,aby se neměly tendenci samy odklopit, což při chůzi s kytarou na zádech není nic příjemného. Proto je vždy stáhnu provázkem k područce a k sedáku,aby bylo jeden celek,a nohy se neodkláněly. Systém jenž by tomu zamezoval je zřejmě jen u dražších křesel od jiných firem. Jinak jsem spokojen. Třeba Ti to trošku pomůže. At to u vody jezdí.

      N1568 - Profil | Ne 29.1.2012 15:59:40

      omambik >> Dík!

        Nomambik - Profil | Ne 29.1.2012 14:48:08

        1568 >> To mi zbylo z takového držáku na orig. stoleček, ale dělal jsem je z jaklu 15x15 a 20x20 nic složitého

          N1568 - Profil | Ne 29.1.2012 13:44:25

          omambik >> Kde jsi prosím Tě sehnal ten držák na tu mističku?Myslím ten co vychází přímo z předních nohou!Dík

            Nmatitr - Profil | Ne 29.1.2012 13:39:07

            Můžu jen doporučit, mám ho rok a bez problémů. Jen sem tam je potřeba zkontrolovat utažení všech šroubových spojů.

              NGůťa - Profil | Ne 29.1.2012 13:30:42

              Zdravím, křeslo jsem koupil na veletrhu, ale až doma jsem si všiml že je jedna část barvy hodně sedřená až na ocel. Nevíte někdo jak to opravit? Díky.

                NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 23:15:41

                certbert >> Ta otázka je skoro rok stará , někdo to zase vštrachal.

                I tak toho necháme , tazatel snad promine .

                ;o)))

                  NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 23:13:34

                  pajinek >> ;o))))))))

                  Já taky ....

                    Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 23:12:01

                    Bláža >> tak tak nebudeme mu to tady prznit-:o))))))

                      Npajinek - Profil | Pá 20.11.2009 23:11:49

                      Bláža >> nekdy i sam sobe

                        NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 23:08:40

                        certbert >> Kdo krká a prdí , zdraví své tvrdí .

                        ;o)))

                          Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 23:07:53

                          pajinek >> to už tak bývá-:o)

                            Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 23:07:26

                            Bláža >> babička říkala kdo prdí život si tvrdí-:o)))))

                              NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 22:55:45

                              pajinek >> A ty ne?

                                Npajinek - Profil | Pá 20.11.2009 22:54:58

                                certbert >> ten kdo prdi tak i smrdi

                                  Npajinek - Profil | Pá 20.11.2009 22:52:38

                                  Gall >> i na par noci se da pouzit,sice neni to zadny konfort, ale neboj to dospis doma. Hold univerzal 2 v jednom

                                    NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 22:51:50

                                    certbert >> Tak tak ;o))))

                                      Npajinek - Profil | Pá 20.11.2009 22:48:59

                                      Gall >> Za ty prachy supr. Sedim v nem, odpocivam, spim a zatim drzi bez jake koliv udrzby. Nepocitam opraseni a utazeni semtam maticek, cos te asi otravovat nebude, neni to zas tak casto.

                                      Tady odpocivam v parnu a cekam na zaber

                                        Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 22:47:36

                                        Bláža >> a ještě prdí-:o))))))))

                                          NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 22:46:38

                                          certbert >> OBOJÍ!

                                          A kdo tvrdí , že nechrápe , tak lže . Každej někdy chrupne , pokud není vzhůru.

                                            Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 22:43:51

                                            Bláža >> to jako že vržou zubama nebo chrápou -:o))))))

                                              NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 22:40:11

                                              certbert >> Nahrávals je v noci ? Nebo aspoň poslouchal ? taky vržou , ale jinak.....

                                              ;o)))

                                                Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 22:34:59

                                                Bláža >> ženská taky drží ale nevrže-:o)))

                                                  NBláža - Profil | Pá 20.11.2009 22:32:27

                                                  certbert >> Vrže , ale drží .

                                                    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 20.11.2009 22:29:29

                                                    certbert >> :-)

                                                      Ncertbert - Profil | Pá 20.11.2009 22:20:02

                                                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 >> nevrť se a neprď-:o)))

                                                        NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 20.11.2009 22:16:48

                                                        mimo vrzání potahové látky je super.. :-))

                                                          NBenny - Profil | Pá 20.11.2009 19:58:32

                                                          Wokurka >> tak to hej to si viem predstavit vtedy sa zatmelo a nerozmyslalo nad tym co sa pokazi :o)))))

                                                            Nsven - Profil | Pá 20.11.2009 18:52:03

                                                            Igo. >> ten šroub je úplně normální tuším M6 s povrchovou úpravou, k dostání v každém železářství. Kdo je razsoška, může díry převrtat a použít silnější šrouby M8 - M10, ty už jen tak neurve a navic se madla zpevní.

                                                              Nsven - Profil | Pá 20.11.2009 18:45:27

                                                              Gall >> také ho mám už asi třetí nebo čtvrtou sezonu. Trochu těžší, zato bytelné a v pohodě. Nejsem žádný drobek ale křeslo stále drží. Madla mi nevyhovovala, tak jsem je odmontoval. Pokud bych je chtěl dát zpět, je to otázka několika minut. Každé je připevněno dvěma šrouby.

                                                                NWokurka - Profil | Pá 20.11.2009 14:41:33

                                                                Za ty prachy v poho, mam ho nějaký 3 roky už toho celkem zažilo, jen ty opěrky na ruce nic moc, jednu sem utrh při startu :) ............no vono když seš 2 dny bez záběru se neni čemu divit.

                                                                  NMajkysss - Profil | Pá 20.11.2009 14:31:23

                                                                  a co Rybářské křeslo Trendex Comfort? za tech 999 je docela slusny ne ???

                                                                    NIgo. - Profil | Pá 13.11.2009 10:28:59

                                                                    Možná už je lepší materiál ale jsou to cca. 2 roky kdy kamarad přijel na Lipno s hodně podobnými křesly a po 14 dnech neměl ani jednu područku. Ten šroub který ji drží odešel do věcných lovišt. Jinak pohodlné a za dobře peníze.

                                                                      N2Livecrew - Profil | Pá 13.11.2009 9:25:57

                                                                      Ládes >> Jen mi to přijde normální.

                                                                        Nomambik - Profil | Čt 12.11.2009 18:44:09

                                                                        Majkysss >> Kdysi se sem dovážel originál set k těmto křeslům, stoleček + držák na prut, držák neržel a stoleček byl půlkulatej a nic moc se na něj nevešlo. Těch misek s klasickým závitem je na trhu hafo jen to trošku upravit a je to

                                                                          NLádes - Profil | Čt 12.11.2009 18:31:44

                                                                          2Livecrew >> To seš hodnej a slušnej chlapec,příroda se ti odvděčí pěknýma rybkama :-)))

                                                                            N2Livecrew - Profil | Čt 12.11.2009 18:26:52

                                                                            Ládes >> Dělám to taky a nebo to hážu na jedno místo a pak to sezbírám..

                                                                              NLádes - Profil | Čt 12.11.2009 18:23:31

                                                                              2Livecrew >> není sám:-)) víš co znám takových co hází špačky od cigár do plechovky aby po nich nezbyl žádnej binec? Sám víš,že když někde příjdeš na některej flek,tak si připadneš jak na smetišti.

                                                                                NLádes - Profil | Čt 12.11.2009 18:19:11

                                                                                omambik >> sakra,otom jsem taky přemýšlel :-)) Já používám taky kyblík na vodu na ruce,ale mám to uvazáný na špagátě, a tak hodím kyblík do vody a vytáhnu plnej vody.

                                                                                  N2Livecrew - Profil | Čt 12.11.2009 18:18:42

                                                                                  Ládes >> možná to má na vajgly, je totiž strašně na pořádek..

                                                                                    Nomambik - Profil | Čt 12.11.2009 18:13:04

                                                                                    Ládes >> vždycky mám u vody malej kyblík na vodu na ruce a pod..., a když je vysoký břeh tak si tímto nabírám vodu, je to z tavé čínské televidličky na feeder která je totálně na ho..o

                                                                                      NMajkysss - Profil | Čt 12.11.2009 18:11:45

                                                                                      Ládes >> ale to muze byt klidne teleskopicka ta tyc

                                                                                        NLádes - Profil | Čt 12.11.2009 18:06:56

                                                                                        Majkysss >> taky mě to napadlo,ale jedině tak pod břehem,bůh ví :-)) třeba nám to autor prozradí, tak musíme vyčkat :-))

                                                                                          Nbruzkin - Profil | Čt 12.11.2009 18:01:42

                                                                                          Taky mám tohle křeslo a koupil jsem ho v Těšíně za 1100kč. Jsem s ním moc spokojený. A chci se zeptat nemáte někdo k tomuhle křeslu ten nánožník?

                                                                                            NMajkysss - Profil | Čt 12.11.2009 18:01:05

                                                                                            Ládes >> nevim ale myslimze k zakrmování :-))

                                                                                              NMajkysss - Profil | Čt 12.11.2009 18:00:15

                                                                                              omambik >> a nevíš kde seknat takovou tu podložku kterou upneš ke křeslu ???mam tušáka že taky na Milu ale nevim

                                                                                                NLádes - Profil | Čt 12.11.2009 17:59:39

                                                                                                omambik >> Ahoj,kčemu slouží ten proutek s tou plechovkou?

                                                                                                  Nomambik - Profil | Čt 12.11.2009 17:58:32

                                                                                                  Majkysss >> toje upravená miska o MILA

                                                                                                    NMajkysss - Profil | Čt 12.11.2009 17:54:22

                                                                                                    omambik >> kde jsi sehnal ten stolek ???

                                                                                                      NMatos - Profil | Čt 12.11.2009 17:44:39

                                                                                                      taky ho mám a zatím spokojenost

                                                                                                        Nomambik - Profil | Čt 12.11.2009 15:33:20

                                                                                                        Gall >> Taky jsem s ním moc spokojený

                                                                                                          NNeznaboh:-D - Profil | Čt 12.11.2009 14:40:34

                                                                                                          Gall >> Křeslo je to bitelné,ale jedinné co mě na něm vadilo byly poměrně velké vůle v opěradlech,jinak je pohodlné,ale malinko klouže,když na něm sedíš v šustkách,nebo tak,ale to se dá vyřešit tak že přizvedneš přední nožky, vydrží i 150kg-vyzkoušeno. Výška opěradla je něco asi okolo 62cm...

                                                                                                            NKubajz - Profil | Čt 12.11.2009 11:48:33

                                                                                                            tak tohle křeslo mám cca 7-8let.Už je to dlouho-nevím přesně.Za tu dobu nebyla jediná závada.Maximálně co,tak mě už nejde pohybovat s patkama na nohách jak jsou zalepený prachem a pískem.Už je to veterán.Vážím cca 90kg
                                                                                                            PS.jediná věc co mě na něm trochu vadí jsou nízký záda.Tuším mají 60cm

                                                                                                              Nmatess - Profil | Čt 12.11.2009 11:10:58

                                                                                                              a jaká je skutečná výška opěrky zad u toho F5R?

                                                                                                                Njeandy - Profil | So 28.2.2009 12:39:45

                                                                                                                Ja mam F5R asi tři roky a nemam sebemenší problém při váze přes 100 kg za ty love dobrá volba

                                                                                                                  NPetr Z. Vedro - Profil | So 28.2.2009 10:43:28

                                                                                                                  ftipalek >> nedostal objednávku jsem stornoval, nemohl jsem si ho nikde prohlídnout na živo, čekám na kolekci 2009 od Mivardi, tam by mělo být i o něco levnější. Doufám, že ne na úkor kvality. Jak něco objevím tak písnu.

                                                                                                                    Nftipalek - Profil | So 28.2.2009 10:02:44

                                                                                                                    Petr Z. Vedro >> hoj, tak jak už jsi tašku dostal? Jak to pasuje? Díky za fotky :)

                                                                                                                      NBenny - Profil | St 18.2.2009 12:17:26

                                                                                                                      Petr Z. Vedro >> mam asi nejaky dohupany prehliadac

                                                                                                                        NPetr Z. Vedro - Profil | St 18.2.2009 12:08:48

                                                                                                                        Benny >> mě se to normálně otevře z odkazu i tady v práci.
                                                                                                                        zkus - www.rybarskepotreby-shop.cz - pouzdra, batohy, krabičky - obaly na pruty, křesla.

                                                                                                                          NBenny - Profil | St 18.2.2009 10:34:59

                                                                                                                          Kvakoš >> presne to mam aj ja aj tu znacku
                                                                                                                          Akurat som si vsimol, ze tam kde je uchyteny klb na trubky ramu tak uz je tam jemna vola a tak sa budem musiet na to pozriet po rozobrani ako by sa to dalo spevnit.

                                                                                                                            NNeznaboh:-D - Profil | St 18.2.2009 10:24:38

                                                                                                                            Mám ho od loňského léta, a až na malou vůli v opěradlech a tu šílenou tašku co ho v ní nosím je dobrý,lepší něž křeslo co jsem měl od Zebca...