Výběr vlasce na kaprařinu

Zdravím, mám jednoduchou otázku, kdyby jste si měli vybrat mezi těmito třemi druhy vlasců, který byste zvolili: sufix synergy, sufix tritanium, awa-shima reflector. Díky za odpovědi
Autor diskuse: Lita - Profil , 7.2.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Ziltoid - Profil | Ne 13.5.2012 16:56:55

Přemas >> CarpHouser - 13.5.2012 15:58:37 >> To taky teď zjišťuju, že je opravdu kvalitní. Dělám z něj i návazce, protože návazcový "speciály" na plavajdu stojej pěkně za prdek.

    CarpHouser - Profil | Ne 13.5.2012 15:58:37

    Ziltoid >> jj, ASSO discovery je kvalitní vlasec, vydrží neskutečný věci :o)

      hudy1969 - Profil | Ne 13.5.2012 15:54:58

      z vlastní zkušenosti můžu doporučit Awa-Shima Reflector,který si kupuji už tři sezony,letos jsem si na feeder koupil na zkoušku vlasec ForMax Xenon 0,18mm a 0,25mm a tento průměr jsem v sobotu vyzkoušel u nás na menším rybníčku na těžko,dostal jsem se do vázky a měl jsem sakra problém to utrhnout,myslel jsem že mi dřív vyskočí naviják,po přetahování to najednou povolilo a vlasec z druhé strany byl najednou přede mnou,ještě že se to utrhlo bez olůvka,podle jednoho prodejce jsou to stejné vlasce ze stejné továrny ale s jinou značkou

        Ivo - Profil | Ne 13.5.2012 13:41:23

        Lita - >> rukama mi prošlo spousta vlasců. Zatím u mne vede STROFT ABR.

          nespechej - Profil | Ne 13.5.2012 13:35:27

          Nitram. >> a vyvážel jsi sním? a cos na to nejvetšího vytáhl? já doufám že vydrží hodně..

            Rybatorstr - Profil | So 12.5.2012 20:26:18

            Mára19 >> Na 100 %

              Mára19 - Profil | So 12.5.2012 20:24:44

              Rybatorstr >> Tak doufám že dobré reference budou i po sezoně :-))

                Rybatorstr - Profil | So 12.5.2012 20:12:45

                Mára19 >> Mám tentýž a max spokojenost :-))

                  Nitram. - Profil | So 12.5.2012 20:00:32

                  petulaS >> nespechej - 12.5.2012 8:42:23 >> urcite

                    martas007 - Profil | So 12.5.2012 11:27:26

                    Zdravim byl jsem na tydeni vyprave a testoval jsem vlasec tritanium vynikajici doporucuji

                      Mára19 - Profil | So 12.5.2012 10:53:02

                      Já teď mám Awa-Shima ION POWER Super Cast 0,28 a zatím jsem s ním spokojenej .

                        nespechej - Profil | So 12.5.2012 8:42:23

                        Nitram. >> a měl jsi přesně ten sea 0,30mm?

                          Ziltoid - Profil | Pá 11.5.2012 21:58:40

                          Já toho vyzkoušel už hromady. Teď "tůruju" tenhle a je to O.K.

                            Aďo - Profil | Pá 11.5.2012 21:49:20

                            Skusil uz niekto tento silon?
                            Awa Shima ION POWER BROWNY CARP 1200m

                              nespechej - Profil | Pá 11.5.2012 21:39:35

                              Nitram. >> já ho dneska namotal a zdá se mijako dost pružnej.. a taky ta uváděná nosnost 11,90kg :D
                              no uvidím co to udělá;-)

                                carpson - Profil | Čt 10.5.2012 22:42:11

                                arnošt >> Přesně,je sice dražší,ale za tu kvalitu si opravdu rad priplatim a životnost je mnohem delší nez u levnějších vlascu

                                  arnošt - Profil | Čt 10.5.2012 21:59:15

                                  carpson >> Přesně tak,kolego,myslím,že nic lepšího není...

                                    carpson - Profil | Čt 10.5.2012 21:50:24

                                    Já bych doporučil jednoznačně Shimano Technium

                                      Nitram. - Profil | Čt 10.5.2012 21:48:44

                                      petulaS >> nespechej - 10.5.2012 18:38:02 >> ten formax ti muzu doporucit. mel sem ho asi 3 sezony a furt byl dobrej, potom sem ho vymnenil za jinej ale byl v pohode

                                        Brtek - Profil | Čt 10.5.2012 21:47:18

                                        za mě jednoznačně tento.

                                          Drinks - Profil | Čt 10.5.2012 19:04:52

                                          Letos Sportcarp stoner, na řeku no zatím bez chyb:)

                                            nespechej - Profil | Čt 10.5.2012 18:38:02

                                            zdar hoši, tak letos vyzkouším Tento ForMax sea 0,30mm.. uvidíme co to udělá a neudělá:)
                                            a co na to říkáte?

                                              Macros - Profil | Čt 17.3.2011 5:38:21

                                              pjarmil >> p.flídr ho měl v nabídce za slušnou cenu

                                                pjarmil - Profil | St 16.3.2011 22:35:26

                                                chlapi, nevvite kde bych sehnal modrej vlasc od berkley v prumeru 0.33mm, tusim ze to je big game--

                                                  maryo - Profil | St 16.3.2011 22:22:35

                                                  mě Krystonite docela zklamal... podle mě má naprosto šílenou průtažnost... chytal jsem na něj asi měsíc a sundal jsem ho a radši namotal awashimu...

                                                    Strnda - Profil | St 16.3.2011 22:12:26

                                                    ja sem si letos poridil vlasec od Sportcarpu STONER,tak jsem zvedav jak to bude fungovat:)
                                                    http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/vlasec-sto​ner.aspx

                                                      Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 16.3.2011 18:50:56

                                                      Dnes a včera jsem zkoušel tenhle a super))

                                                        Grasel - Profil | St 16.3.2011 18:46:27

                                                        k-70 >> Jéé,to sem přehlíd sorry :-))

                                                          k-70 - Profil | St 16.3.2011 18:36:18

                                                          Grasel >> zdarec...díky za doporučení...ale tento vlasec už u mě začíná druhou sezonu...tahle otázka je už stará :-) ale potvrzuji...Kriston je špice

                                                            Grasel - Profil | St 16.3.2011 18:23:41

                                                            k-70 >> Myslím,že budeš velice spokojen,používám ho 2 roky a nemůžu říct křivý slovo... :-))

                                                              lukasenko - Profil | St 16.3.2011 17:40:08

                                                              petr07 >> mam doma taky navijak okuma lb 50 vleze se na nej 380-420/0,28.

                                                              ja bych dal sufix nebo awashima

                                                                petr07 - Profil | Po 1.3.2010 10:10:01

                                                                Používáte,někdo z vás navijáky Okuma longbow LB50?Chytám na odhoz,sem tam soukromá voda.Poraďte jaký vlasec.Kolik se na něj vejde v průměru 0,28.Díky

                                                                  k-70 - Profil | So 10.10.2009 20:30:47

                                                                  Zdarec....3roky jsem používal sufix tritanium v červené barvě. Ted se dováží i v čiré. No a nemohu si ho vynachválit....Ale na příští rok mám připraven na zkoušku Kriston. Tak uvidíme jak se povlasí :-)

                                                                    Kamil68 - Profil | So 10.10.2009 18:55:12

                                                                    Dlouhá léta používám hlavně vlasec od Colmicu a to v průměru 0,285, 0,315 a 0,35mm a jsem naprosto spokojený a to často chytám na revírech s hodně vázkami.Sice není speciálně do tmy,ale modrá barva je i v noci perfetně vidět ...

                                                                      Hermis_s - Profil | So 10.10.2009 17:43:18

                                                                      megalodon >> sufix synergy