Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nobrisek - Profil | Po 18.7.2011 16:48:41

mexik - jj je to stroj :)

    Ning. Orlík - Profil | Po 18.7.2011 16:39:19

    Občas na tomhle a věci se vezou v autě když už neni na mě místo :-D

      Nmexik - Profil | Po 18.7.2011 16:24:32

      obrisek >> No autíčko vypadá moc pěkně..to by se mi taky líbilo;o)

        Nobrisek - Profil | Po 18.7.2011 13:34:49

        Borci...vlastníte někdo Nissan Pathfinder? Potřebuju do konce roku vyřešit auto...Jezdím pouze ryby a dovolené.Ročně cca 10 000 km. Chci bazarovku kolem 300 000.- + -

          Npaia - Profil | So 26.3.2011 17:56:24

          bez čtyřkolky ani ránu! ;o)

            NErva - Profil | So 26.3.2011 14:46:28

            Atik - s přítelkyní máme VW passat 4*4 a už několikrát nám velmi pomohla 4kolka v ruzných situacích ,převažně po dešti,jezdíme převážně na řeky tak polníma cesta jezdíme i 5km k řece .

              NAtik - Profil | So 26.3.2011 14:36:42

              Zdravím všechny, teď i já řeším nový dopravní prostředek na ryby. Má představa je minibus abych mohl jezdit s rodinou i na dovolené, teď rekonstruuji byt tak i na převážení nábytku, elektrospotřebičů, jezdit na chatu a samozřejmě na dopravu a přebývání na rybaření. Zatím mám představu VW Transporter 4x4. Má někdo zkušenosti s podobnými vozidly a je v našich podmínkách nutné mít 4x4? Využili by jste /někdy/ 4x4? Děkuji za každý příspěvek

                NRedfish_Brno - Profil | Út 1.2.2011 14:11:47

                Fordem tam, vlakem zpátky :-) Nic proti nim, jen jsem si vzpoměl.

                  Nkolbaba - Profil | Út 1.2.2011 14:07:04

                  FORD TRANSIT combi, 4 krát 4, Tdci 137k, jsem s tím moc spokojenej, do osobáku se mi už vůbec nechce sednout.

                    Nmexik - Profil | Út 1.2.2011 14:06:32

                    sliver - samolibý vůl >> no vidíš, tady to podávají jako horké podpultové zboží..:o)))

                      Nsliver - samolibý vůl - Profil | Út 1.2.2011 14:00:03

                      mexik >> tato novinka se tu prodává nejmíň 10 let. I jejich pickup. Jsou to tanky.

                        NTominoRS - Profil | Čt 20.1.2011 21:45:41

                        paia >> a blato vytrvari taky pekny efekty ze?

                          Npaia - Profil | Čt 20.1.2011 21:41:03

                          TominoRS >> já klidně, ale moje hnědá je kamuflážní dost.

                            NTominoRS - Profil | Čt 20.1.2011 21:36:19

                            Zajimalo by me kdo z vas by si to nechal udelat na auto.:-D

                              Nmatch-oun - Profil | St 19.1.2011 16:02:30

                              Né, že by to bylo důležitý, ale moc se mi líbí nejnovější Toyota Avensis, připomíná mi Hondu Accord. Podle mě jsou to fakt povedený auta, designově. Mluvím o kombíku v obou případech. Muselo to ven ;-)

                                NParanoidní Schizofrenik - Profil | St 19.1.2011 8:29:54

                                jurasoft >> já bych řekl že je přímá úměrnost , čím více občané a firmy platí za užívání dopravních komunikací, tím více se zhoršuje jejich kvalita.......ovšem nedokážu si to nikterak vysvětlit, jedině snad, že by se jednalo o lobby ze strany autoservisů a prodejců náhradních dílů....
                                ps: souhlasim s názorem že čim levnější a svépomocí opravitelné auto typu "vražda" je k dispozici, tím větší je jeho teréní prostupnost a zároveň jsou menší majitelovi obavy o vážnější poškození vozu...

                                  NParanoidní Schizofrenik - Profil | St 19.1.2011 7:44:42

                                  TominoRS >> což o to, oktávka v kombiku je pěknej kousek a jasná volba pro nejednoho patriota, ale na naše špatné cesty (silnice 1. a 2. třídy) je každej packet krátkej, to tě zachrání jenom vysokej profil gum, oči na šťopkách a dobrý pojištění.....
                                  ps : na hodně špatnejch cestách sou občas k vidění, kromě, poklic, proraženejch gum a bouchlejch disků, taky různý komponentny z tědlech packetů (části podběhů, plastový kryty podvozků apod.....)

                                    NTominoRS - Profil | Po 17.1.2011 13:20:38

                                    Co si myslíte o Škodě Octavia Scout?a o Škodě octvaii 4x4 s paketem pro spatne cesty?