Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 15:32:40

Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 15:31:25 >> jezdil jsi s tím ?

    NFil@s - Profil | So 1.1.2011 15:32:37

    sliver - samolibý vůl >> Jo ve městě bydlím, a pokud napadne sníh, ihned je to zesolené a cesty jsou mokré. Jak jsem psal, láká mě 4x4, ale teď je pro mě zbytečná. Možná tak kombi s pohonem 4x4 jo, ale SUV nebo OFF na sídliště, nemá význam.

      NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 15:31:25

      4x4 bez uzávěrky je zbytečnost, akorát další diferák a dvě poloosy navíc....

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 15:28:26

        Kocháč >> já to vím, ale filas asi bydlí ve městě , kde nepadá. Tak jsem napsal i ten poslední důvod pro který je 4kolka lepší.

          NKocháč - Profil | So 1.1.2011 15:21:05

          sliver - samolibý vůl >> No 4x4 se hodí i na sníh :o)

            Nvalas23 - Profil | So 1.1.2011 15:11:14

            .

              NFil@s - Profil | So 1.1.2011 15:07:41

              sliver - samolibý vůl >> To víš, že mě lákají auta 4x4, ale bydlím ve městě, do terénu ani na polní cesty nejezdím, ale třeba někdy jinou možnost mít nebudu, kdo ví.

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 15:05:25

                Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 15:00:16 >> to není offroad, je to SUV, takže 4x4 jen přes spojku. A to využiješ i třeba v dešti na dálnici.

                  NFil@s - Profil | So 1.1.2011 15:00:16

                  sliver - samolibý vůl >> On to chce pro ženskou, tu 3dv. verzi. Mě osobně se ty auta líbí, ale 4x4 nevyužiju.

                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 14:58:01

                    Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 14:55:34 >> frílendr je pro baby. Jinak LR má značkový servis pekelně drahý. To ovšem u starých aut neřešíš, není v nich žádná elektronika a jednoduché jsou jako GAZ.

                      NFil@s - Profil | So 1.1.2011 14:55:34

                      Známý zvažuje koupi Land Roveru Freelander, jaký je to se servisem?

                        Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 14:53:12

                        olo >> nejdou fotky, co ? Já jsem sem toho mojeho taky neprotlačil.

                          Nolo - Profil | So 1.1.2011 14:51:27

                          LR

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 14:47:29

                            Suly >> a tak které jsou poruchovější ?

                              NGall - Profil | So 1.1.2011 14:46:06

                              Letos nový- Peugeot Partner Teepe 1.6 Hdi- placu dostatek, spotřeba super 6,0 l

                                Nolo - Profil | So 1.1.2011 14:41:47

                                Ja používam LR Dicsovery mám už druhý

                                  NFil@s - Profil | So 1.1.2011 14:29:53

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 14:27:51 >> Já vím o co jde, docela dobrá věc pro mladé.

                                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 14:27:51

                                    Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 14:23:37 >> určitě jo... navíc ještě jsme to nezkoušeli, ale při zapadnutí se to bude dát určitě ve dvou lidech snadno přenést....

                                      NFil@s - Profil | So 1.1.2011 14:23:37

                                      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 14:22:13 >> Jen aby to ty mladé s těma kaprama uvezlo :-D

                                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 14:22:13

                                        no jinak jestli mladí více než patnáctiletí rybáři přemýšlí čím dojíždět na oblíbený revír tak celkem pofidérní volbou jsou vozidla microcar, je v tom pětikilo diesel motór s výkonem rovných 9kW, náprava je poháněna řemenem, a převodovka je samočiná automatická........
                                        Ve stadartu jsou litá kola(kolečka), dálkové centrální zamykání, el.okna, při zavírání a otevírání dveří se okénko nepatrně stáhne kvůli podtlakuz a přetlaku, spz je klasické velikosti jako u malého motocyklu....
                                        bohužel fotky nelze vložit tak snad jedině odkaz : http://www.vehibase.com/microcar-mc2-moteur-yanmar/​photo-1.htm