Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

X - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:40:23

VYDROUŠ >> A ty se taky nesměj.......budte slušní lidé!

    VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:39:52

    dvorák >> jo a maš to:-)))))))))))))))))

      X - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:39:32

      VYDROUŠ >> Stejně to je k ničemu.....

        VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:39:29

        dvorák >> jo na osm kofol:-)))

          X - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:39:13

          dvorák >> NE, penízky dej ty.........tady budu diktovat podmínky já :-D

            dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:39:00

            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Už Ti přišel šek z Rybáře?

              VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:38:43

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> jak ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:37:57

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Konečně rozumná řeč,pěkně vysol penízky. Od té doby,co jsou peníze vynalezeny,se děkování moc"nenosí"!

                  karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:37:50

                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> ?????????????????????

                    X - Rap - Profil | Po 9.3.2009 21:35:58

                    žádný poděkování vám dávat nebudu...

                      VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:35:52

                      Kača. >> karpak >> jo to zajdem, pivo pivo

                        dvorák - Profil | Po 9.3.2009 21:34:57

                        Kachna >> Taky jsem něco podobného zaslechl...pssst...

                          Kachna - Profil | Po 9.3.2009 21:33:16

                          Slyším PIVO?! :o)

                            Kachna - Profil | Po 9.3.2009 21:32:37

                            Přátelé a kamarádi, já Vám za ty fotky DĚKUJI, páč to nikdo jinej za mě neudělá!!! :o)

                              karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:31:10

                              VYDROUŠ >> Myslím si, že na to pivo by jsme klidně mohli spolu zajít.

                                karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:30:07

                                Kachna >> Teď vážně, jsi šikovnej, je to moc pěkný, mě je to zatím k prdu a udělat něco podobnýho bych jen tak hned nesvedl. Mě by to s prominutím sralo, jak je to mrňavý a při prvním nezdaru by to letělo z okna.

                                  VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:30:05

                                  Strašných fotek bez poděkovaní!!!!!!!!!!!!!!!!

                                    VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:29:25

                                    dvorák >> :-))))

                                      VYDROUŠ - Profil | Po 9.3.2009 21:28:40

                                      Kača. >> karpak >> ne ne to radsi ne, to by si věděl moc brzy že jsem uplný lajk a hnup, a už by ste mě nechtěli brat na pivo, a ja bych si tu pak musel psat sam s ixraperem:-)))

                                        karpak - Profil | Po 9.3.2009 21:27:06

                                        Samozřejmě je tu plno fotek i bez poděkování.