jak daleko házíte kobrou?

Zajímalo by mne jak se dá daleko hodit boilie kobrou. Jak velké koule a kolik na ráz. a jak přesné jsou hody.
Autor diskuse: boldis - Profil , 6.6.2004 kaprařina - nástrahy, návnady

NFranc49 - Profil | Ne 26.2.2012 10:55:47

Lee-Haney >> ok beru vrtulnik a jsem tam tak za dve hodky ju:)))))))))

    NLee-Haney - Profil | Ne 26.2.2012 10:54:28

    Franc49 >> Není problém,sraz dnes na souřadnicích 58°10'3.385"N 24°28'17.122"E

      NFranc49 - Profil | Ne 26.2.2012 10:47:15

      Lee-Haney >> Musis me to naucit:)))))))))))

        NLee-Haney - Profil | Ne 26.2.2012 10:43:22

        Já hodím kobrou i 160 metrů.No co vy jste začali s vtipama první.:)

          NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 10:16:45

          Kasura >> Jj .rozuměl jsem ti . Jen konstatuju ,že loket nemusí být zákonitě jen od námahy . EDIT neměl jsem v úmyslu ani naznačit ,že t.l. má z nastydnutí !

            NKasura - Profil | Ne 26.2.2012 10:15:07

            Pvl >> To je možné ale kolega ho dostal od kobry a odkedy si kúpil zavážaciu loďku,tak už bolesti nemá.

              Nneutral - Profil | Ne 26.2.2012 9:57:27

              124metru-24mm kulama z tezke smesy.Bez vetsiho rozptylu.

                NRamonRamone - Profil | Ne 26.2.2012 8:24:31

                pozeram ze niekto tu hadze kobrou 100m a viac tak ja budem skromnejsi mne staci 40-50m aby som nahadzane gule koncentroval na miesto kde chcem lovit a nebudu rozhadzane kade tade po rybniku na krmenie pouzivam Boomerang od Nikla a som max. spokojny

                  NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 8:23:14

                  Kasura >> Jen dodatek -tenisový loket může být i z jeho prochladnutí . Např. loket opřený na studené desce na stole EDIT v dřívější době jsem se mylně domníval ,že " tenisák " je jen z námahy :o§)

                    NKasura - Profil | Ne 26.2.2012 8:19:31

                    Kobra je veľmi dobrá na tenisový lakeť...

                      Nsnipe - Profil | Ne 26.2.2012 8:10:23

                      kaprikar164 >> Bavím se o házení kobrou a ty mě zasypeš bajkama o šupinatých obludách z hlubin Ordějova! Víš aspoň, proč se amuři chytali loni a ne dlouhou dobu předtím?! Dej mi odpověď do otázky o Bánově! Dík. Rád se opět pobavím. Tady jsem skončil, jelikož to nemá cenu...

                        Nkaprikar164 - Profil | Ne 26.2.2012 8:04:06

                        snipe >> zápas?fotbalový zápas a o těch kaprech si myslím,že tam jsou,ale je těžké je chytnout já tam běžně lovím 50cm-55cm,ale když jedu na velké kapry tak radši Dyje Ordějov je na nic v tom,protože tam vždycky chytneš kapra40-60cm,když se podaří ten velkej tak je to sakra náhoda.Ale s těma amurama ti se tam loví běžně,protože na závodech jich bylo ulovena asi 15 nad 70 cm.

                          Nsnipe - Profil | Ne 26.2.2012 8:00:09

                          kaprikar164 >> Klidně pěšky jak já ;-) Zápas s kobrou??? Vidím, že to je opět pěkná brodská bajka... 120 kobrou a na Bánově kapři přes 90 5 metrů od břehu. Samozřejmě od druhého, kde se krmí... Kobrou... :-)

                            Nkaprikar164 - Profil | Ne 26.2.2012 7:56:18

                            snipe >> Si blázen,jak se tam mám dostat?stejně nemám čas mám zápas

                              Nsnipe - Profil | Ne 26.2.2012 7:54:51

                              kaprikar164 >> OK. Kdy? Teď hned? ;-)

                                Nkaprikar164 - Profil | Ne 26.2.2012 7:53:35

                                snipe >> pokusím se

                                  Nsnipe - Profil | Ne 26.2.2012 7:45:19

                                  kaprikar164 >> Neboj, o sebe strach nemám. Chci to vidět! Co třeba na Ordějově? Nepřehodíš bobulí ani Lipa - Cedule, což je míň než 120 m... Sázka?

                                    Nkaprikar164 - Profil | Ne 26.2.2012 7:42:37

                                    snipe >> Jo,ale abys tam potom dohodil prutem :)v tom je ten háček

                                      NPvl - Profil | Ne 26.2.2012 7:39:24

                                      snipe >> Je to asi obdobné jako u délky nahozu prutem .Někteří mají metr o jiné délce :o§)

                                        Nsnipe - Profil | Ne 26.2.2012 7:36:37

                                        kaprikar164 >> Mám stejný typ kobry a myslím si, že umím i házet, ale 120 metrů je 120 metrů... Netvrdím, že se to nedá, ale nevěřím Ti ani slovo. ;-) Rád bych to viděl. Co Ty na to? ;-)