jak daleko házíte kobrou?

Zajímalo by mne jak se dá daleko hodit boilie kobrou. Jak velké koule a kolik na ráz. a jak přesné jsou hody.
Autor diskuse: boldis - Profil , 6.6.2004 kaprařina - nástrahy, návnady

NLee-Haney - Profil | Ne 26.2.2012 1:58:51

jaryn82 >> Já bych řekl že to děrování to musí i brzdit tu kouli.Že je dole díra bych pochopil kvuli vyloučení podtlaku,ale po celé délce mi to přijde jako víc odporu vzduchu.

    Njaryn82 - Profil | So 25.2.2012 21:47:52

    kobra Osprey AirStick’sTM je vyrýběna z leteckého hliníku,tak tohle mám a nedoporučuju je drahá brousí koule a ve vzduchu praskaj a do ruky není moc lehká a dělá hroznej kravál

      NStrnda - Profil | So 25.2.2012 21:34:50

      186 metru 12mm kulickama:)

        NPája35 - Profil | So 25.2.2012 21:09:31

        TWIN 69 >> Tak to jsi dobrej střelec. Mě kolega nakouřil 20mm s 10 metrů přímo do hlavy. a to jsem stál dost šikmo od jeho lovnýho místa :-))) No šel jsem na čtyři.

          NIvan. - Profil | So 25.2.2012 19:52:22

          boldis - >> ja mám uhlíkovú rovnú kobru Invader od Tandem baits, je super ľahká a presná.. Vrhám s ňou gule 20-24 cca 100 metrova niečo cez, nedávam do nej viac ako dve gule.. Presnosť je otázka cviku a vetra:) Na kratšiu vzdialenosť dávam kľudne aj viac, väčšinou ale menších priemerov.

            Njaryn82 - Profil | So 25.2.2012 19:27:56

            Čus kolem sta metrů se dá krmit v pohodě ale bolej ruce po 5kylech uš je ani necejtim.Mám u sebe furt 2 kobry jednu na18mm a jednu na 24mm.S tvrdejma suchejma koulema se dá krmit i dál.Při házení více koulí skracujež vzdálenost a není to tak přesný.Zalitý koule jsou horší a furt proplachuju vodou kobru jinak to lepí a brzdí.Tak ať to hrčí ahoj

              NGRUPA - Profil | So 25.2.2012 14:55:40

              Pvl >> 90% zápisů je z dneška. :-)

                NPvl - Profil | So 25.2.2012 14:52:22

                GRUPA >> 6.6.2004

                  NGRUPA - Profil | So 25.2.2012 14:34:25

                  boldis - >> můj rekord je asi cca 15m. :-( tuto techniku jsem si zatím neosvojil. :-))) o nějaké přesnosti nemůže být u mě ani řeč. I ten zvuk je nic - moc. :-( Zlatá lodička. :-) Nebo prak.
                  Ať ti to hrrčííí.......

                    NŽorbík - Profil | So 25.2.2012 14:28:07

                    No není to žádná věda,nechá se to dobře natrénovat,jak na dálku,tak hlavně na přesnost a tím se nechá i ušetřit na drahých kuličkách.Jde o cvik.

                      Nmacin - Profil | So 25.2.2012 12:06:41

                      boldis - >> to zkus a uvidis

                        Nkapr97 - Profil | So 25.2.2012 12:03:36

                        když krmím kobrou tak hazím tak 40-50m.. (přece nebudu zabíjet rybáře naproti) jinak tak těch 90-100m dohodím

                          NTWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 11:02:30

                          viceroy >> Eště to tak,abych se mosel hýbat.mě už fakt zajímají enom ryby.Eště tak nějakou chytit.Však víš že tomu nerozumím.Idu si dát špinku.

                            NMIRAXD - Profil | So 25.2.2012 11:02:20

                            TWIN 69 - no taky haziš až moc dobře

                              Nviceroy - Profil | So 25.2.2012 10:59:50

                              TWIN 69 >> kolikrat je to bez pohybu a dobry zalezi na typu ,,,COBRY ,, :))

                                NTWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 10:58:17

                                viceroy >> Ahoj jmenovče.Tak temu já nerozumím.Mě už zajímají enom ryby a nějaké ty zbytečné pohyby nechám mladším.

                                  Nviceroy - Profil | So 25.2.2012 10:56:58

                                  TWIN 69 >> ja radsi od nejaky blondaty kobry do praku nohy mildo , cusek zrovna jsem se probral z komatu

                                    NTWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 10:55:02

                                    MIRAXD >> to vím moc dobře.ale s kobrou Ti to jde taky dobře.

                                      NMIRAXD - Profil | So 25.2.2012 10:52:05

                                      TWIN 69 - víš že ja rači prak

                                        NTWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 10:50:10

                                        MIRAXD >> To sem viděl na Slovensku.jenže Ty máš super kobru a vidíš enom na padesát metrů.