jak daleko házíte kobrou?

Zajímalo by mne jak se dá daleko hodit boilie kobrou. Jak velké koule a kolik na ráz. a jak přesné jsou hody.
Autor diskuse: boldis - Profil , 6.6.2004 kaprařina - nástrahy, návnady

NTWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 10:49:22

57aqua >> Žádné,bylo to přes bundu.Akorát cosi zabrblal a byl klid.

    Nmorous - Profil | So 25.2.2012 10:41:36

    Chtěl jsem se jen zeptat.Mají význam ,,děrované kobry" typu Osprey co se týče délky hodu?Má s nimi někdo zkušenosti?Já si pořídil podobnou od TB,ale ještě jsem ji nevyzkoušel.Díky

      NMIRAXD - Profil | So 25.2.2012 10:37:38

      TWIN 69 - Zdar ja hážu tak daleko že ani nevím kam ti kulky dopadají

        N57aqua - Profil | So 25.2.2012 10:35:04

        TWIN 69 >> a následky ?))

          NOndris - Profil | So 25.2.2012 10:34:42

          Čau, kobru jsem si udělal doma, na menší vzdálenosti je to v pohodě, na delší je těžké se trefit tam kam chci. A když fouká boční vítr tak je to oničem, to tak 50 m a to s velkým rozptylem. Raketu mám taky s vodo trubky a pinpongáče, a nemám na to moc stavěný prut ale dá se na kratší vzdálenost.

            NTWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 10:29:28

            boldis - >> Zatím můj rekord je trefit chlapa na cca 60 metrů dvěma boilieskama na hrudník.Zásah byl přesný a účinný.Průměr boiliesu 20mm.

              N57aqua - Profil | So 25.2.2012 10:26:04

              Franc49 >> kobru jsem taky už zrušil,jak píšeš a stejně tak je můj názor,tak daleko se nedá házet celý den(cca 140m !!!) natož ješte další dny..))

                NMirek66 - Profil | So 25.2.2012 10:20:04

                Vidim,že názory na vrhací kobry se různí,ale budiž každého věc.A jen tak momochodem vyrobil jsem si vnadící raketu,letos ji vyzkoušim.

                  NMirek66 - Profil | So 25.2.2012 10:17:52

                  Franc49 >> Aha,koukal jsem,dobrý dělo,ale pracné na foukání,natlakování.To abych byl u vody o den dříve zakrmoval tím canonem.

                    NKača. - Profil | So 25.2.2012 10:17:08

                    Pic, kobrou daleko neházím a ani po tom netoužím. Je jedovatá, dlouhá, syčí, kouše a dělá bebínka a po tom jedovatým bebínku bych mohl bejt i jinde, než na tomhle pěkným světě, kde mám spoustu dobrejch přátel. :o)))

                      NFranc49 - Profil | So 25.2.2012 10:13:25

                      Mirek66 >> tenhle uz jsem ho tam daval:))))http://www.youtube.com/watch?v=EtmsPADW7Hg

                        NHonza.Š - Profil | So 25.2.2012 10:12:48

                        Předevšim je dost obtížné kobrou vrhat na přesnost, proto doporučuji zvolit nejprve místo cca 50m vzdálené a naučit se vrhat konstantně do stejného místa.Dosáhne-li majitel uspokojivích výsledků, může své nároky prodloužit o delší vzdálenost + 20m.Lidé kteří vrhačky opravdu excelentně ovládají, vrhají až do vzdálenosti 120m, kde jsou schopni s velkou přesností atakovat své lovné místo.Vzdálenost a přesnost dost ovlivňuje síla a směr větru!

                        PS: Velice slušná vrhačka Fox Rangemaster throwing stick.

                        Honza.

                          NMirek66 - Profil | So 25.2.2012 10:11:44

                          Franc49 >> Jakej kanon,porad,povídej?

                            NFranc49 - Profil | So 25.2.2012 10:10:00

                            Mirek66 >> To ja tak taky ale nekdy nahazuji daleko a vim ze 120m a vic se prokrmit kobrou neda a nebo to neumim a proto si sestrojim ten canon je to moc prakticke a clovek se nenadre vim ze tipek po deseti boilies strilel i za 100m hranici takze krasna uleva a jeste ti to dela krasnej rozptyl jak brokovnici takze si prokrmis krasne takovy okruh no:))))))A bez driny jen to pumpovani ale to je nic poti svihu kobrou:)))))))

                              NMirek66 - Profil | So 25.2.2012 10:02:14

                              Jinak bezva sobotu všem.:-)

                                NMirek66 - Profil | So 25.2.2012 10:00:39

                                Franc49 >> Zdár z Tachovska,ano máš pravdu,hody s kobrou jsou unavující.Házím tak do vzdálenosti 70-90m,někdy i míń.Vyrobil jsem si kobry sám,koukni na moje foto,docela to jde,když se pořádně rozmáchnu a sedne to,letí to skoro ke 100m.

                                  NFranc49 - Profil | So 25.2.2012 9:58:25

                                  Pavel Z >> budu se snazit neboj ale je to moc dobra vec uvidim ale jestli najdu planek:))))

                                    Nneprduch - Profil | So 25.2.2012 9:58:25

                                    Asi blbost, ale nešlo by na střílení boilí použít něco z paintbolu?

                                      NPavel Z - Profil | So 25.2.2012 9:54:57

                                      Franc49 >> tak si hlavně neubliž :-)))

                                        NFranc49 - Profil | So 25.2.2012 9:53:34

                                        Pavel Z >> kdyz uz muzu tahat jinej bordel tak tenhle mi vadit nebude je to vlastne stojan a zkusim ho udelat co nejlehci a uvidim az se do toho pustim:)))))