Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NJá ll - Profil | Po 18.2.2019 18:40:58

čičr >> Karlíku to je něco pro tebe. Dolu z kopce to zvládneš a nahoru tě někdo
vytáhne tak se ukaž :o)) ---- https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283

    NJá ll - Profil | Ne 17.2.2019 22:40:22

    sumecjarda >> Pleteš se i tak nechytí nic pořádného. On na to nemá :o)))

      Nsumecjarda - Profil | Ne 17.2.2019 21:40:13

      To až smoci, prý budou strachy sami skákat na břeh. Konečně pak chytí něco poradnyho! 😜😄😄

        Nobi2 - Profil | Ne 17.2.2019 10:26:55

        Junior2 >> To z tebe vylezlo , horem nebo spodem ?

          Nčongr - Profil | Ne 17.2.2019 9:26:45

          Junior2 >> Ahojky,to jdeš s tou nástrahou do Protivína na krokodýla???(místo prutu už máš na autě kladku s navijákem,nebo???)PS...Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!když na to něco chytíš tak pošli foto,jestli Tě to nesežere!!!

            NJunior2 - Profil | So 16.2.2019 11:51:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Něco na pořádné ryby.💪😉

              Nčongr - Profil | Čt 7.2.2019 19:59:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              čičr >> Ahoj Karlíku.Ty jsi se rozvášnil,ale neboj,až se někde utkáme ,tak mu dáme lekci,profíkovi!!!!

                Nčičr - Profil | Čt 7.2.2019 18:39:23

                Beila >> ty haj.......ku co se do nas jebeš ještě ti teče mlyko po brade a ty akhle do nas

                  NBeila - Profil | Čt 7.2.2019 9:36:43

                  čongr >> No coment......

                    Nčongr - Profil | Čt 7.2.2019 8:16:41

                    čičr >> Ahoj Karlíku.Jasně,počkáme,pak jim to ukážeme!!!!Jinak dík za odpověď a Petrův zdar ,ryba patří vodě,zatím.Drž se chlape!!

                      Nčičr - Profil | St 6.2.2019 20:16:04

                      čongr >> čau vlastiku voda byla ale bez ryby na va bank nejedu nejsem takovej profik jako ja1 a ja2 rosekam je až bude tepleš to viš už nemužem už hazardovat ze zdravim ale ryba patřitam kde ma byt

                        Nčongr - Profil | St 6.2.2019 11:57:18

                        Ahoj Karlíku.Už si nahodil?Nejedeš na Vabank promrznout s těma partyzánama ?Buď zdráv parťáku.

                          NJá ll - Profil | Út 5.2.2019 14:11:27

                          Tak a jdeme na to !!! vyhlášeno : https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283
                          Vojta se již přihlásil a co vy ostatní nechcete si sním změřit síly :o))

                            NJá ll - Profil | Po 4.2.2019 20:34:05

                            Tak jestli jsem Vás nevyprovokoval k reakci množstvím ryb, tak to dnes zkusím s jednou jedinou :o))

                              NJá ll - Profil | Ne 3.2.2019 19:40:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              for all : Ne že bych Vám do toho chtěl kecat, ale není za tou pecí zima. Nechtělo by to přiložit :o)))

                                Nrybakapr81 - Profil | So 19.1.2019 23:20:46

                                robutek82 >> Ne,ne.Je to o kus níž.No čuměl sem jak puk.A ještě ke všemu na rohlík;-))

                                  Nrobutek82 - Profil | So 19.1.2019 23:14:16

                                  rybakapr81 >> krajinka u garáže nacházeli to tam veitnamci

                                    Nrybakapr81 - Profil | So 19.1.2019 22:36:39

                                    Dnešní posezení u vody:-)35cm

                                      NJá ll - Profil | So 19.1.2019 13:12:33

                                      Tak jsem využil poslední teplotně přijatelný sluneční den a vyplatilo se :o))) " Maruška " tu druhou
                                      neznám připletla se :o))))

                                        Nkolemjdoucí - Profil | Pá 18.1.2019 19:12:54

                                        Junior2 >> Třeba se to jednou dozvíme,až tam bude viset cedule s možností rybolovu na bohatě zarybněném revíru,bohužel soukromém

                                          Červené karty: paliza 55