Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Nčongr - Profil | So 9.3.2019 16:45:01

čičr >> Ahoj Karlíku,gratuluji,já jsem ještě nenahodil,pořád mám starosti,doufám,že už přestanou!!!S pozdravem Vlasta PS....Petrův zdar a ryba patří vodě!!!

    Nčičr - Profil | So 9.3.2019 15:04:44

    čičr >> omyl to je ten prvni

      Nčičr - Profil | So 9.3.2019 14:58:52

      čongr >> čau vlastiku počasi na draka tak skoušim fotak tak jsem zvedav jestli to vyjde to je ten letošni prvni

        NKanicka - Profil | Pá 8.3.2019 14:03:39

        čičr >> Nebyli jsme tam už pěkně dlouho ani na podzim jsme se tam nedostali :(( Chtěl bych se zúčastnit závodů, tak snad se tam ted z jara párkrát dostanem :)

          Nčičr - Profil | Pá 8.3.2019 7:44:17

          Kanicka >> už jsi byl na plese

            NKanicka - Profil | Čt 7.3.2019 17:43:26

            Včera na rybách konečně celkem pěkná chytačka. Nějací kapříci, cejnci, plotičky a jeden perlín :))

              NKanicka - Profil | Čt 28.2.2019 19:57:00

              Tak už se taky konečně můžu pochlubit nějakou tou parmičkou, první v životě a hned 58cm. Taťka zase jenom v roli "podržklíč" :)) Teprve druhá vycházka k vodě, to ta sezóna pěkně začíná :-D

                Nčongr - Profil | St 27.2.2019 10:02:59

                čičr >> Ahoj Karlíku ,kamaráde.Dík za info.Byla řeka nebo jezero?Mám zase nějaké starosti,ale až se vrátím ,půjdu také nahodit!!!!Jenom doufám,že se nezkazí počasí..Co ten Vabank,zima ,viď!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!!!PS....byl jsem se kouknout na jeden revír a přivezl jsem plný pytel nepořádku,po loňské sezoně.(hovada)!!!

                  Nčičr - Profil | St 27.2.2019 7:52:55

                  čongr >> nazdar vlastikuvčera jsem byl skusyt noty tak se trochu zadařilo 2 kousky ovšem mali ale byli skoušim ale foto se nedaři

                    NJá ll - Profil | Út 26.2.2019 20:56:38

                    umím i bez bublifuku :o))

                      NKanicka - Profil | So 23.2.2019 18:26:55

                      Já ll >> Bohužel to tatkovi opět nevychází, já jsem se snažil sehnat do poslední chvíle i jiný doprovod, ale neúspěšně :-(( Věřím ale, že se už konečně blýská na lepší časy a příště, pokud vyjde alespon počasí, tak určitě dorazíme :))

                        NJá ll - Profil | So 23.2.2019 16:46:25

                        Tak co není zájem nikdo se zítra nepřidá ?
                        https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283

                          NJá ll - Profil | So 23.2.2019 11:54:53

                          čičr >> Karlíku, ano jsou z loňska. Letos jsem chytil pouze 23 parem :o))
                          Jo a chtěl jsem se zeptat - Tobě někdo odcizil klíče od archivu. :o((

                            Nčičr - Profil | So 23.2.2019 11:22:06

                            Já ll - 22.2.201 dd9 22:15:37 >> to jsi vlezl zase do archyvu haha

                              NJá ll - Profil | Pá 22.2.2019 22:15:37

                              čičr >> Karlíku několik parem, abych ti připomněl jak vypadají :o))

                                Nčičr - Profil | Pá 22.2.2019 21:27:33

                                Já ll >> jachytam parmyjako ty kapry

                                  NJá ll - Profil | Čt 21.2.2019 10:10:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  čičr >> Karlíku než chytíš svojí první parmu v životě tak ti nachytám kapříku pro celé sídliště ve Slavkově :o)))

                                    Nčongr - Profil | Čt 21.2.2019 8:37:53

                                    Ahoj Karlíku.Jak bylo na výstavě,koupil si si něco?Mám takové nutkání ,přijet na Vabank,ale trénovací hodiny na tenise se mě překrývají a nemůžu je přehodit,škoda!!!Přihlásíš se,máš to u baráku,tak to jde ,nebo???Drž se parťáku a až se oteplí přijedu k Tobě na řeku a pokecáme!!!!

                                      Nčičr - Profil | Čt 21.2.2019 8:26:41

                                      Já ll >> peto to maš pravdu ale letošniho kapra si mi neukazal hahaha

                                        Nčičr - Profil | Čt 21.2.2019 8:22:43

                                        kde se ten prdola z marianek tady vzal
                                        z

                                          Červené karty: paliza 55