Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NBeila - Profil | Pá 16.2.2018 20:03:30

Káceč >> Je ve Staré roli v Alku bývalé Řempo......................

    NKáceč - Profil | Pá 16.2.2018 19:59:54

    Čau chlapi, je někde ve Varech prodejna sudového piva? Konkrétně Staropramen desítka.

      Nčongr - Profil | Čt 15.2.2018 20:26:00

      cejn11 >> Ahoj Pavle.To je dost,že si se taky ukázal.Už ty závody budu řešit s Honzíkem,jestli neuhynu,tak jsem tam,moc se těším!!!Petrův zdar a ryba patří vodě.PS......sedím vedle Karlíka!!!!!

        Ncejn11 - Profil | Čt 15.2.2018 18:14:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        28.4.2018 Rybářské závody v Kynšperku nad Ohří.Vše jako každý rok.Podrobnosti budou zde ještě upřesněny.Počet míst omezen,nutnost přihlášení a zaplacení startovného max.týden předem(pokud v tu dobu budou ještě volná místa).Pěkné ceny.

          Nrybakapr81 - Profil | So 10.2.2018 19:25:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak dnes o5 parádní rybačka na Ohři.Nej kapřík 44:-)

            NKanicka - Profil | Čt 8.2.2018 23:40:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Zkouška výroby plovoucího krmítka na léto. To je výsledek. 😀😀

              Nčongr - Profil | Čt 8.2.2018 18:29:10

              čičr >> OK,já taky,ještě,že mám ty tréninky na tenisu,jinak čekám na počasí jako Ty!!!!Buď zdráv a ta ryba zatím plave,nebo?????PS....To počasí nás umoří!!

                Nčičr - Profil | Čt 8.2.2018 13:02:59

                čongr >> čau Vlastiku valim se doma sem tam naka prochaska na zahradu posledni ulovky minuli tyden 2 podoustve 40 ale ryba patři vode čauky držse

                  Nčongr - Profil | St 7.2.2018 20:45:23

                  Ahoj Karlíku.Co děláš,trénuješ nebo připravuješ vercajk jako já.Chodím se alespoň koukat na vodu,tady padá sníh,no to je něco,snad se toho jara dočkáme.Buď zdráv

                    NKanicka - Profil | Út 6.2.2018 23:14:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Trošku se spožděním, ale přece. V neděli jsme vyrazili s taťkou a s Clovek1 do Chebu na řeku. Rybky celkem spolupracovali, chytili jsme nějaké ploticky a cejnky.

                      Nčičr - Profil | Čt 1.2.2018 11:56:43

                      Beila >> koktam jinak to neumim

                        NBeila - Profil | St 31.1.2018 8:13:12

                        čičr >> Karlíku piš česky, já to nemůžu rozluštit.........

                          Nčongr - Profil | St 31.1.2018 7:49:11

                          čičr >> Ahoj Karlíku.Tak jsem si myslel,že jsi nemocný,ale Tebe hned tak nic neporazí,když něco chytíš,dej vědět!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!PS.....Buď zdráv a trénuj,musíme se na Vojtu připravit!!

                            Nčičr - Profil | Út 30.1.2018 21:01:20

                            včongr takovych profiku na s-----u kybl akdyž yatlačim tak 2 zitranato jdu ja

                              Nčongr - Profil | Út 30.1.2018 7:41:24

                              Beila >> Dobré ráno přátelé.Toho pána odněkud znám,je to profík,pojede si pro výhru,nebo??????PS....neboť štěstí přeje připraveným!!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!Karlík se neozývá,není nemocný????

                                NBeila - Profil | Po 29.1.2018 8:16:05

                                Taky jsem trénoval.

                                  NJá ll - Profil | Ne 28.1.2018 18:42:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Již je to tady, již se to stalo skutečností, možná by si i Vojta ( vyberte si který) mohl sáhnout na nějakou
                                  pětku nó nó musel by umět něco chytnout :o))))
                                  https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625283

                                    Nrybakapr81 - Profil | So 27.1.2018 20:11:58

                                    Ahoj,Varáci,kdo chodí na ryby?A jak se daří?Sice jen 45cm,ale na leden asi dobrý:-)

                                      NBeila - Profil | Čt 18.1.2018 11:23:59

                                      Pro naše příznivce lístky jsou již v prodeji, tak neváhejte....je to pro Vás.........
                                      Ceny v tombole 2017 TV, lednička, automat.pračka, horské kolo a mnoho dalších cen.

                                        NJunior2 - Profil | Út 16.1.2018 8:52:23

                                        Já ll >> Neflákám pane MISTR. Už mám objednáno 300kousků a pak začnu odlejvat.😀

                                          Červené karty: paliza 55