Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

NMarrtas - Profil | St 10.1.2018 10:50:12

Diky, slysel jsem o tom, zkusim v tejdnu:)

    Nmarw_84 - Profil | St 10.1.2018 8:46:55

    Marrtas >> Vlkošov. Jeden rybník štiky a jeden duháci. Je to tak kolem 30km. Teď v sobotu jsem tam byl. Na pstruhy narváno, na štiky nikdo. http://www.rybyvlkosov.cz

      NMarrtas - Profil | St 10.1.2018 8:17:28

      Zdravim, nevi nekdo o soukrome vode okolo varu 30km s dravci? Chybi mi to:) diky

        Nkubele21 - Profil | Po 8.1.2018 18:49:03

        Kanicka: Voda tam je, ale jak rikas, ted to tam nema smysl.... je tam max. 1,5m vody...

          NKanicka - Profil | Po 8.1.2018 12:33:47

          kubele21 >> ahá, no, na březovskou se bohužel dostanu jen dozadu na přítok a tam to určitě nebylo v takový mělčině. Hlavně tam asi není ani voda teď v zimě. :)) Škoda, ale díky za info :)

            Nkubele21 - Profil | Po 8.1.2018 6:59:51

            Kanicka: Březovská přehrada :) Chce to ale správné místo, byl jsem v pátek a to jsem za 3 hodiny chytil 1 malého kapříka...

              NKanicka - Profil | Ne 7.1.2018 22:11:08

              kubele21 >> Pěkná práce v tomhle období! :) Můžu se optat, kde jsi byl? Odhaduji, že na řece asi určitě ne vzhledem k tomu, jak je v posledních dnech vylitá. Klidně to napiš do SZ, určitě to nechci zmasařit, jen bych si chtěl zachytat. :))

                Nkubele21 - Profil | Ne 7.1.2018 19:38:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Zdar Varaci,
                Hlasim dnesni prekvapeni od vody - ocekaval jsem ze budu rad za 4 maly ploticky/cejnky a zvrhlo se to do podoby, kdy jsem za 4 hodiny nachytal odhadem 30 ryb.... plotice, cejny a cca. 8 kapru... + spousta nezaseklych zabery... tomu rikam Lednove prekvapko :) Tak koukejte vyrazit dokud jdou! Zdar a silu!

                  NKanicka - Profil | Ne 7.1.2018 15:22:41

                  čongr >> Zdravím, já bych klidně jezdil na ryby i v -10°C, ale taťka má raději, když je nad 0°C :D Oba dva dny bylo kolem +10°C, takže na ryby úplná paráda. :) No, co se týče plesa, taky bych rád opět dorazil na závody, ale rok od roku zarůstá čím dál víc, tenhle rok tam vyrostla, kromě leknínů, i tráva, která je tam doteď. Je jen pár míst, kde je to čistější, doufejme, že do jara všechna zmizí :-)

                    Nčongr - Profil | Ne 7.1.2018 13:52:50

                    Kanicka >> Ahoj,další partyzán,vy se na té straně nějak odolný!!!Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!!PS......Doufám,že to letos na Pleso vyjde!!!!

                      NKanicka - Profil | So 6.1.2018 21:28:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Poslední vycházka v minulém roce v Kynšperku na plese a první letošní v Šabině. Celkově nic moc jen 3 ploticky a 1ježdík ☺️

                        Nčongr - Profil | So 6.1.2018 8:45:03

                        Beila >> Ahoj Vojto.Jo být v důchodu,to nejlepší zaměstnání, co kdo vymyslel!!!!!Buď zdráv!!!!

                          Nčongr - Profil | So 6.1.2018 8:42:19

                          čičr >> Ahoj Karlíku.No to je krása,gratuluji,díky za foto.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!!PS....Ty máš trénink jako profík,nosí Ti vercajk???????

                            NBeila - Profil | Pá 5.1.2018 21:07:56

                            čičr >> A důchodci ti sa majů, mohou chodit na ryby.....

                              Nčičr - Profil | Pá 5.1.2018 12:35:15

                              čongr >> tak tady ti posílám ty rybičky co jsme chytili.

                                Nčongr - Profil | Út 2.1.2018 8:28:01

                                Junior2 >> Ahoj,koukám,že tam máš i candáta,slušná sbírka,buď zdráv a ta ryba patří vodě!!!

                                  Nčongr - Profil | Út 2.1.2018 8:24:58

                                  čičr >> Ahoj Karlíku,parťáku.Kdybych měl řeku za humny,tak jsem také každý den,jako ty !!!PS....ryby::::::droga,je jedno jestli vytáhneme velkou nebo malou,hlavně,že tam jsme!!!!!Buď zdráv a na jaře to rozjedeme(rozsekáme je)!!!

                                    Nčičr - Profil | Po 1.1.2018 11:58:55

                                    čongr >> vlastiku hlavne hodně zdravi at se na jaře uvidime no a včera jsme ješte byli z vaškem B. no apřišli mu dve pškny parmi 58,59 no ale ryba patři vode tak šli opět na prochasku čau

                                      NJunior2 - Profil | Ne 31.12.2017 15:49:59

                                      .

                                        Nčongr - Profil | Ne 31.12.2017 10:59:17

                                        čičr >> Ahoj Karlíku.Tak Ti gratuluji,krásná ryba,řekl bych na dnešní dobu,trofejní kus!!!!Díky za reakci nepřeháněj to s tím pitím,ať se sejdeme ve zdraví.Petrův zdar a ryba patří vodě!!!!PS.........Hodně zdraví do Nového roku.

                                          Červené karty: paliza 55