Karlovarsko - rybářským okem

Volná diskuze na téma kdy, kde, jak, teamy, party, závody, posezení a cestování ...
Autor diskuse: Beila - Profil , 23.11.2008 všeobecné - ostatní

Junior2 - Profil | Čt 11.1.2018 22:06:52

Já ll >> Petře to byli první 3 na zkoušku.😁Odlil sem jich víc. Už pomalu a jistě najíždím na velko výrobu😂

    Já ll - Profil | Čt 11.1.2018 20:23:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Junior2 >> Vojto nepřeháníš to co s takovým množstvím budeš dělat :o)))

      Kanicka - Profil | Čt 11.1.2018 20:11:19

      rybakapr81 >> Taky se tam chci někdy z jara podívat :)

        rybakapr81 - Profil | Čt 11.1.2018 20:02:55

        Kanicka >> Jo jo na Loket tedy na řeku se chystám letos,tak sem zvědavej jak dopadnu.

          Kanicka - Profil | Čt 11.1.2018 19:57:13

          rybakapr81 >> Ve Varech vůbec netuším, tam jsem na řece nikdy nechytal, znám jí jen z pohledu z auta. Jsem totiž vozíčkář, takže celkově se někam dostat je pro mě problém. Hlavně ta řeka :) :D Kde to trošku znám, tak je Loket tam jsou pěkná místa prý i ryby. Kde to znám lépe je Kynšperk, tam se dá pěkně zachytat, sice žádní obři, ale dá se, tedy jen z jara a nebo na podzim jinak je to tam hodně zarostlé. Pak hodně slýchávám o Chebu ,od hráze skalky až pod hrad, ale taky jsem tam ještě nebyl :)

            clovek1 - Profil | Čt 11.1.2018 19:40:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kluci tak už je to oficiálně venku 15. ledna otevíráme s kolegou Petrem Rybářský kroužek v Habartově v Domě dětí a mládeže, pravidelné schůzky vždy v pondělí v 17 hodin :D

              rybakapr81 - Profil | Čt 11.1.2018 19:39:00

              Kanicka >> A jak vypadá řeka ve Varech?Já mám radši řeky

                Kanicka - Profil | Čt 11.1.2018 19:29:12

                rybakapr81 >> jojo na Skalku občas jezdíme dá se tam zachytat :) no ta Radbůza a Plzeň to už je pro nás trochu z ruky. Bydlíme kousek od Sokolova. My, když si chceme zachytat, tak nejraději jezdíme okolí Chodova (Bílá voda), Nový role (Koupaliště a Vojkův rybník) a kousek za Varama (Březovská přehrada) :)

                  rybakapr81 - Profil | Čt 11.1.2018 18:57:49

                  Kanicka >> Popravdě?Radši zajeď na Skalku.Já na Knížák nechodim,protože tam jsou ryby pouze když nasadí.Je tam pár velkých kaprů,ale na ně se jen tak nedostaneš.No ono celkově na Karlovarsku ryby nejsou.Když si chci fakt pěkně zachytat tak jezdím na Radbuzu okolo Plzně,nebo na Borskou přehradu.A nebo Hracholusky

                    Kanicka - Profil | Čt 11.1.2018 17:51:28

                    rybakapr81 >> škoda no, ale rybník je to fakt nádhernej, takovej mít za barákem bych bral taky, ale i s rybami :D Můžu mít otázku ohledně Knížecího rybníku ve Velké Hleďsebi, rybník je to taky pěkný a velký, ale byl jsem tam jen jednou tak cca 5-6 let zpátky, zajímalo by mě, jak je to tam s rybami, jestli se tam dá pěkně zachytat a ták :))

                      rybakapr81 - Profil | Čt 11.1.2018 17:06:14

                      Kanicka >> To jo,je to myslim 3-4roky,co ten Myslivák přetekl,ale těch velkejch ryb už tam moc neni.A nebo se motaj u přítoku a tam je to samej pařez

                        Junior2 - Profil | Čt 11.1.2018 16:54:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Už se to peče,už se to smaží.😁🤘

                          Kanicka - Profil | Čt 11.1.2018 16:04:24

                          rybakapr81 >> Je to taťkovo kamarád, teď bych kecal jestli dřív bydlel v okolí nebo tam měl jen příbuzný, ale zná to tam. Párkrát na tom revíru byl minulý rok, a vyprávěl, že v létě viděl, jak se vyhřívali pěkné ryby v mělčinách :) Vyprávěl i něco o tom, že nad tímhle revírem je nějaký myslivecký soukromý rybník a prý, když byli, nevím kdy, povodně, tak ten rybník přetekl a vzalo to sebou i nějaké ryby a zůstali v tom revírním :)

                            Kanicka - Profil | Čt 11.1.2018 15:45:32

                            kubele21 >> Je v Dolním Žandově, konkrétně to je - 431 017 KOSOVÝ POTOK 3, PR 02 Dolní Žandov :))

                              rybakapr81 - Profil | Čt 11.1.2018 15:41:09

                              kubele21 >> Pokud si chceš zachytat,tak to tam nedoporučuju.Věř mi,vím o čem mluvím.

                                rybakapr81 - Profil | Čt 11.1.2018 15:39:59

                                Kanicka >> Ahoj,to by mě zajímalo,kdo řekl že tady nachytáte velké ryby?Mám tento revír asi 5minut od baráku,ale moc tam nechodim.Protože tam je H...O.Jedině co tam je tak pěkně a klídek.

                                  kubele21 - Profil | Čt 11.1.2018 15:37:20

                                  Kanicka: Moc pěkný rybník, můžu se zeptat co je to za revír? Určitě bych ho navštívil :)

                                    Kanicka - Profil | St 10.1.2018 23:06:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska poprvé na tomhle krásném hektarovém rybníku, prý, že chytneme velké ryby, říkal kolega. Kolega 0, taťka 1 plotička a já asi 8 ks nej 25 cm :-DD

                                      Marian512 - Profil | St 10.1.2018 13:40:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ahoj Varáci
                                      Včera se mi podařil můj první větší Kapr 66cm a 5.25kg.
                                      Měl jsem a ještě mám velkou radost .
                                      Doufám,že se matka štěstěna neunaví a půjde to i takto i dál.
                                      PETRŮV ZDAR

                                        marw_84 - Profil | St 10.1.2018 13:14:56

                                        Marrtas >> v týdnu tam prej jsou až od března

                                          Červené karty: paliza 55