Člun na zavážení

Hledám nafukovací člun pro kaprařinu na zavážení a vylovování??? Maximálně do 200cm na dýlku a menší všude v obchodech jsou děsně veliký nevíte někdo o menším???? KVALITNÍ CO NĚCO VYDRŽÍ !!!!!!!!!!!!
Autor diskuse: Kose - Profil , 15.11.2008 kaprařina - ostatní

NFishky - Profil | Po 17.11.2008 9:06:25

Kose >> s Titanikem to bylo trošku jinak, do toho najebal ledovec, jestli to budeš používat na zavážku u nás jako klasický kaprař (v zimě spí :o)) tak se tohodle fakt bát nemusíš ;-)

    NKose - Profil | Po 17.11.2008 9:04:23

    a taky váha člunu kolem 20kg mi víc vyhovuje než u marinera ten má skoro 40kg a k vodě ho táhnou dva

      NKose - Profil | Po 17.11.2008 9:02:47

      mám ještě marinera ten má asi 320cm to je taky malej člun? titanic se taky potopil a jak byl velkej?

        NFishky - Profil | Po 17.11.2008 8:59:20

        Kose: předevčírem jsem byl na vodě v pidi člunku 230cm, je sice fakt mazec tohodle prcka ovládat, člověk si to položí bez větších potíží na malé vodě bez vln uplně na centiment kam chce, je to rychlý, nehlučný, šup sem, šup tam, ale nedovedu si představit s tímhle mazlíkem jezdit v trochu chytatelném počasí (zvednutý vítr) na Mlýnech, to bych do toho fakt nešel. Je to jakobys hledat slušný kompromis mezi zdolávacím a házecím prutem a mluvil o hodech kolem 150-ti metrů, což je extrém, stejně tak, jako zavážka na Mlýnech...

          NSazan 2 - Profil | Po 17.11.2008 8:59:00

          Kose >> Ale to máš několik tisíc navíc .!!!

            NSazan 2 - Profil | Po 17.11.2008 8:57:30

            Kose >> záruku máš ale na materiál.

              NKose - Profil | Po 17.11.2008 8:56:11

              protože se mi ho nechce furt přidělávat a oddělávat takhle je na pevno

                NKose - Profil | Po 17.11.2008 8:54:33

                zodiac zoom240?

                  NSazan 2 - Profil | Po 17.11.2008 8:53:08

                  Kose >> a proč teda scháníš člun s pevným zrcadlen ?

                    NKose - Profil | Po 17.11.2008 8:46:23

                    QUICKSILVER 5let záruka.......

                      NKose - Profil | Po 17.11.2008 8:45:36

                      ne zatím pádla pak elektro

                        NSazan 2 - Profil | Po 17.11.2008 8:43:38

                        Kose >> Ahoj. Ty budeš používat spalovací motor?

                          NKose - Profil | Po 17.11.2008 8:38:10

                          honda honwave T20-SE1 nebo QUICKSILVER 200RU máte někdo takovej?

                            Nboyscout - Profil | Ne 16.11.2008 23:31:05

                            kose>neujde...je přece o 10cm delší než jsi si dal jako maximální možnou hranici :-)

                              NKose - Profil | Ne 16.11.2008 21:21:09

                              yamaha tender 230 za 16.900kc to ujde ne?

                                NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:39:15

                                Ne diky maximum 220cm pro jednoho nic vetsiho nechci ciste jen zavest a zdolavacka

                                  NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:35:09

                                  Jo kamenita hraz ale kdyz budu mit malej tak ho v pohode sam prenesu a ja clun vyfukuju a jen kdyz ho potrebuju tak ho nafouknu a u marinera je to desna drina at mi to prominou prodejci marinera:> ze jim delam takovou reklamu ale je to clun na 2veci

                                    NCarlosman - Profil | Ne 16.11.2008 18:32:44

                                    Kose: Jestli ti můžu poradit, tak člun pod 260 určitě nekupuj.Je sice pěkný že ušetříš nějakou tu kačku,ale takový člun má víc nevýhod než výhod.Pokud jezdíš na vody typu Mušov, tak bych opravdu šel do většího.Pokud to máš na nějaké krcálky do 5ha tak bych to neřešil.Do většího člunu narveš spoustu věcí, můžeš z něj zdolávat ve dvou a pořád tam bude ještě nějaký prostor.Já mám 290ku a do menšího bych určitě nešel! Pro dva je to akorát, pro jednoho komfort jako blázen.A to veslování není zas tak hrozný...Přikládám foto

                                      NKose - Profil | Ne 16.11.2008 18:31:49

                                      Asi 320cm dlouhej mariner je malej clun? Na tahani veci mam dodavku:> ta uveze 1,2tuny...

                                        Nboyscout - Profil | Ne 16.11.2008 18:29:58

                                        Kose >> jaký máš přístup k vodě tam kde ho budeš spouštět? Normální terén, nebo něco jako je sypaná hráz pod Pavlovem, t.j. tak 10m nošení přes kupu ostrých balvanů?