Máte nějaké pěkné fotky mostů a lávek přes vodu?

Podělte se prosím o fotky mostů, lávek, lanových mostů a podobných staveb ...
Autor diskuse: plavan - Profil , 17.8.2008 všeobecné - ostatní

NDevil 666 - Profil | So 30.5.2009 21:28:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Radošov - Ohře

    NDevil 666 - Profil | So 30.5.2009 21:26:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Radošov - Ohře

      Nabul - Profil | So 30.5.2009 21:00:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Trochu jiný úhel pohledu.

        Ntomku - Profil | So 30.5.2009 15:00:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Škoda že niesom autorom tejto krásnej fotky:(

          Nabul - Profil | Pá 29.5.2009 16:23:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          k ostrovu.

            Nabul - Profil | Pá 29.5.2009 16:21:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Zajda >> a tenhle znáš že.

              NZajda - Profil | Čt 28.5.2009 20:54:52

              abul-luba >> abul >> Je tam nějak málo sněhu..:-)

                Nabul - Profil | Čt 28.5.2009 20:47:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a ještě

                  Nabul - Profil | Čt 28.5.2009 20:45:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  a další

                    Nabul - Profil | Čt 28.5.2009 20:44:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kolem Aure

                      NZajda - Profil | Čt 28.5.2009 20:03:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Napřed dva mosty a pak jeden...Přes Moravu....

                        NLauri - Profil | Út 26.5.2009 22:09:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        taktéž Metuje

                          NLauri - Profil | Út 26.5.2009 22:08:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Metuje

                            NLauri - Profil | Út 26.5.2009 22:07:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pár mostů přes místní veletok

                              Nberlinan - Profil | Po 25.5.2009 22:22:52

                              Vydra revírní >> no, vsak jsem se nevratil dodnes...

                                NVydra revírní - Profil | Po 25.5.2009 22:17:39

                                berlinan >> já si naopak pamatuju dobře, rozpomínám si v takových obrazech :) Ale 5 měsíců v kuse, to bych už se asi celej do rodné vlasti nevrátil :)

                                  Nberlinan - Profil | Po 25.5.2009 22:06:56

                                  Vydra revírní >> mm, dekuju pekne, ja jen tipnul, naposledy jsem tam byl asi deset let zpet, sice 5 mesicu v kuse, ale clovek si tam toho moc nezapamatuje, ze ano :-)

                                    NVydra revírní - Profil | Po 25.5.2009 22:02:47

                                    pepa-č >> PepaČadek >> těsně vedle, ale Benelux jsi trefil :) Máš jedničku bez hvězdičky :)

                                      NVydra revírní - Profil | Po 25.5.2009 22:02:05

                                      berlinan >> Bingou :) Za správnou a navíc briskní odpověď máš hvězdičku! Možná, že je to dokonce přímo z Red Light District, už si přesně nepamatuju ....

                                        NPepaČadek - Profil | Po 25.5.2009 22:00:10

                                        Vydra revírní >> Bruggy