Soukromý revír na Severní Moravě

Kdo mi poradí nějaký soukromý revír na Severní popřípadě na Jižní Moravě od 4ha a více ?? Pokud možno pošlete nějaké foto revíru i úlovků a odkaz na stránky. Díky Petrův zdar.
Autor diskuse: wogar - Profil , 10.7.2008 kaprařina - revíry, cestování

jarda85 - Profil | Po 22.8.2016 22:26:40

šťovíček >> Tak to má být,příště to bude určitě lepší, ať se vám daří čau.

    šťovíček - Profil | Po 22.8.2016 22:18:44

    jarda85 >> já si nestěžuju, málokdy se na ryby dostanu, takže jsem vůbec rád, že si něco chytím a strávím u vody nějaký čas :)

      jarda85 - Profil | Po 22.8.2016 20:17:27

      šťovíček >> Chlapi buď te rádi aspoň zato, byli časy, když jsem přijel na soukromou vodu a nechytil jsem nic. Krásné ryby.

        šťovíček - Profil | Po 22.8.2016 11:09:38

        Mi!d@72 >> No hold se nic velkého nepovedlo :)

          Mi!d@72 - Profil | Ne 21.8.2016 18:31:44

          šťovíček >> skoro bych řekl,že jste seděli na rybníku chyť a sežer...až na toho jesíka :o)))

            šťovíček - Profil | So 20.8.2016 9:30:18

            Tak 48 hodin v Polouvsí za námi. Tak nějak stručně, byli jsme tu poprvé a nevěděli, co od toho čekat takže asi až po 12 hodinách jsme přišli na to, že je pruty potřeba narvat co nejvíc pod druhý břeh a pořádně zakrmit. Ve 3 lidech 17 kaprů, skoro všechno, jak přes kopírák 9,10,11,12 kg a tak pořád dokola. Jeden amur a jeden jeseter. Nejvíc to jezdilo ale jenom z místa cca 2x2 metry takže jeden si zachytal o něco víc a my zbylí jsme byli trošku zklamaní :) za kvalitu fotek se omlouvám, fotil to takový "expert" :D

              šťovíček - Profil | St 17.8.2016 20:10:26

              kmara >> Ostratu mám 6 km od bydliště. Dá se tam pěkně zachytat ale je to spíš o menších rybách 4-6 kg. Těch větších tam zatím moc není. Voda funguje 3 rokem tak nějak solidně, předtím to měl v nájmu takový ocas, co se o to vůbec nestaral a ryby tam žádné nebyly. Ale každým rokem je to tam lepší a lepší. Já tam byl letos poprvé po 4 letech zatím 3 krát a dohromady jsem pochytal něco okolo 50 kaprů, největší 75 cm 7 kg. Určité plus je, že tam nebývá moc lidí a není potřeba objednávat místo předem

                kmara - Profil | St 17.8.2016 19:20:41

                Chystam se az tak zacatkem zari. Zatim mam vybrano Polouvsi, Svojanov, Ostrata nebo Letny. Tak vaham kam zajet na vikend. Vrtuvku znam, tu mam moc blizko, chci nekam dal.

                  šťovíček - Profil | St 17.8.2016 19:06:03

                  Já jedu zítra do Polouvsí na 48 hodin, tak pak hodím nějaké info

                    jarda85 - Profil | St 17.8.2016 18:39:03

                    kmara >> Čertaky to bych taky zkusil, ale podle mě bude vše plné.

                      tuzemak - Profil | St 17.8.2016 18:20:27

                      Mi!d@72 >> njn hadr.D

                        Mi!d@72 - Profil | St 17.8.2016 17:49:19

                        kmara >> jó,a ještě Polouvsí je dobrý :o)))

                          Mi!d@72 - Profil | St 17.8.2016 17:48:23

                          kmara >> zkus Vrtůvku nebo Zámeček a nevím jak jsou na tom Čerťáky

                            Mi!d@72 - Profil | St 17.8.2016 17:46:57

                            tuzemak >> ale když potřebuješ vyčistit hadr,tak super :o)))

                              kmara - Profil | St 17.8.2016 8:50:25

                              Muze nekdo jeste doporucit i jinou vodu? Muze to byt kdekoliv na Morave. Diky

                                kmara - Profil | Čt 11.8.2016 10:01:30

                                Ma nekdo aktualni info o tom Koblove? Co jsem tu hledal, tak vse je dost stare. Webove stranky mam.

                                  tuzemak - Profil | St 10.8.2016 21:54:10

                                  jarda85 >> njn asi má štěstí...

                                    jarda85 - Profil | St 10.8.2016 21:43:35

                                    tuzemak >> Taky jsem něco takové slyšel,ale teď od pondělí je tam kámoš a zatím je spokojený, tak nevím, asi budu muset zkusit a uvidím.

                                      tuzemak - Profil | St 10.8.2016 21:24:50

                                      jarda85 >> já tama jel,tak sem zašel na čumendu,cirkus Humberto je oproti týto vodě pohoda...

                                        jarda85 - Profil | St 10.8.2016 21:00:03

                                        tuzemak >> Nevím, moc to tam neznám, a reakce jak kdy, ale ať každý vyzkouší a uvidí.

                                          tuzemak - Profil | St 10.8.2016 20:46:51

                                          jarda85 >> na Skaličku už jezdi jen zoufalci,když jinde nesednou...

                                            kmara - Profil | St 10.8.2016 20:43:25

                                            Diky za reakce, neco snad vyberu. Na Skalicce jsem parkrat byl, ale nevim no. Chtel bych spis neco min navstevovane, kde je klid.

                                              jarda85 - Profil | St 10.8.2016 20:38:31

                                              kmara >> Jinak v okolí máš toho dost, když tak se podívej do kalendáře akci závody, a tak si přímo dej severní moravu a ukážou se ti všechny soukromé vody kde se pořádají závody atd. Tam si určitě z něčeho vybereš,dobrý výběr a ať to jezdí.

                                                jarda85 - Profil | St 10.8.2016 20:34:50

                                                kmara >> Čau když jsi s přerova proč nejedes na skaličku?

                                                  Fishmann79 - Profil | St 10.8.2016 18:09:07

                                                  kmara >> Zkus se mrknout na rybolov Koblov, anebo Nebesák. Koblov je v Ostravě a Nebesák v Havířově... :-)

                                                    kmara - Profil | St 10.8.2016 17:21:11

                                                    Zdravim, hledam na vikend nejaky soukromak na morave, kde se da dobre zachytat a prespat v chatce, popr. ve stanu. Diky

                                                      wogar - Profil | Pá 1.8.2008 19:29:29

                                                      Dík ale chtěl jsem spíše větší

                                                        fishmen17a - Profil | Po 21.7.2008 19:41:15

                                                        paces1- tam jsou 2 rybniky vedle sebe ,chyta se na obou ?

                                                          Pačes1 - Profil | Po 21.7.2008 19:34:08

                                                          fishmen17a :Dol.Benešov je svazovka,ale dá se tam chytat na hostenku.Podmínkou je být členem nějakého ryb.svazu.

                                                            fishmen17a - Profil | Po 21.7.2008 18:44:11

                                                            ten dolni Benesov je svazovka?

                                                              wogar - Profil | Po 21.7.2008 17:41:35

                                                              ještě se něco najde?