Markovka u Třebíče

Kdo zná revíe kousek od třebíče malá přehrada Markovka? A jak to tam teť vypadá z kaprama?
Autor diskuse: jarda 2004 - Profil , 3.6.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil

hraji - Profil | Út 4.10.2022 7:58:00

dada11 >> ptáš se člena PS Brno 3. Já nevím, proč vám váš výbor nepředává informace, a ani to nepůjdu zjišťovat. Vy se musíte ptát a chtít po nich práci, kterou by měli odvádět.

    dada11 - Profil | Út 4.10.2022 7:54:42

    hraji >> Ok. Ale sakra proč to musí vše se dozvědět člověk zde? Kdybych nechodil sem, tak jen vím, že už to tedy revír není a nesmí se chytat.

      hraji - Profil | Út 4.10.2022 7:37:31

      stormandnature >> byla pozastavena vykonavatelnost rozhodnutí Ministerstva zemědělství a musí se počkat na výsledek řádného soudního projednání věci. Takže zatím je Markovka revír, správně, jak jsi napsal.

        dada11 - Profil | Po 3.10.2022 19:09:23

        stormandnature >> 😀👍

          stormandnature - Profil | Po 3.10.2022 18:10:29

          Martian >> toto by už platit nemělo.

            stormandnature - Profil | Po 3.10.2022 18:07:53

            dada11 >> předběžným soudním rozhodnutím bylo zrušeno rozhodnutí Krajského úřadu. Nebo tak nějak. Na detaily se mě neptej, víc nevím. A platit by to mělo už od 23.9.

              dada11 - Profil | Po 3.10.2022 17:52:41

              Martian >> Jiný oficiální vyjádření jsem neviděl. Takže asi platí.

                Martian - Profil | Po 3.10.2022 17:14:28

                stormandnature >> takže toto už neplatí?
                http://www.rybaritrebic.cz/novinka-461-078-markovka-1-86.html

                  dada11 - Profil | Po 3.10.2022 17:07:25

                  stormandnature >> Nevím jestli je nová. Ale super. 😀👍👍👍. A víš přesněji co se dělo, děje?

                    stormandnature - Profil | Po 3.10.2022 16:28:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dada11 >> už jsou i nové cedule

                      stormandnature - Profil | Po 3.10.2022 16:27:03

                      dada11 >> to je fakt

                        dada11 - Profil | Po 3.10.2022 15:07:27

                        stormandnature >> To se jen říká ?Nebo je to fakt?

                          stormandnature - Profil | Po 3.10.2022 13:25:41

                          Abych vám vlil trošku optimizmu do žil, tak Markovka je nadále revírem.

                            MilosVee - Profil | Pá 23.9.2022 11:00:31

                            novel >>
                            Ok, tak jdu psát tam😃

                              novel - Profil | St 21.9.2022 7:30:17

                              Ahoj, dávejte ty příspěvky k Mocle sem.
                              https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=728594&kw=mocla%201
                              Klidně i pak nějakou fotku při vypouštění a výlovu 😉

                                dada11 - Profil | St 21.9.2022 7:18:05

                                MilosVee >> Teď sem se bavil s jedním co bude asi mezi lovícími a výlov mají naplánovaný na 1.10 jak píšeš. Ale on i jeho kolega povídali o jiném majiteli.

                                  MilosVee - Profil | St 21.9.2022 7:00:28

                                  I kdyby majitel přístupové cesty neumožnil přístup, stále existují další 2 přístupové cesty na které Mico nemá žádný vliv.To jen pro pořádek.

                                    MilosVee - Profil | St 21.9.2022 6:58:28

                                    Moclu 1 Povodí Moravy s.p. vypouští a bude se 1.10.2022 lovit na základě požadavku Povodí Moravy s.p., se souhlasem MRS,z.s. Brno, mají mít závadu na vypouštěcím zařízení. Je na to vydáno i povolení Kú Kraje Vysočina.

                                    Tohle info mi posílal předseda PS

                                      MilosVee - Profil | St 21.9.2022 6:53:12

                                      dada11 >>
                                      Mocla se bude lovit 1.10, poté proběhne oprava výpusti a v průběhu prosince se bude opět napouštět.

                                        dada11 - Profil | St 21.9.2022 6:48:29

                                        MilosVee >> Teď nebo příští víkend se bude mocla lovit a od 1.10 je jiný majitel.

                                          Červené karty: zabijakcizichčlenu