znate někdo osobně týpka s přezdívkou Fishky

Čau všichni chci se zeptat jestli někdo neznáte osobně Fiskyho jestli jo tak sem napište pls. ještě by bylo dobrý kdy by ste věděli kde bere tu kukiřici kterou pak dava do těch boiliesu.Předem díkk!!!!
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 25.5.2008 všeobecné - ostatní
60 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NWodvezoumě - Profil | Po 26.5.2008 11:12:20

KAMZÍK: Zdarec, tak Tě asi nepotěším, je to přesně jak píše Karelc... Bohužel veškerá kukuřice je již vykoupená, poslední zrnka z JZD Slušovice vykoupil Pike. Pak ještě byla i v tom Hornbachu, ale tu vzali nějací jiní muškaři po tom, co se rozkřiklo jak na ní Pike s Karlemc zachytali na Radutě. Zkus se tedy raději poptat ve svém bydlišti "malo pěstitelů", případně v JZD ;-) držím pěsti

    NKAMZÍK - Profil | Po 26.5.2008 6:01:36

    ja ryby pouštim i dřív sem je pouštěl nevěděl sem co s nima na pekači by jich byla škoda

      NPetrson - Profil | Po 26.5.2008 5:49:38

      >> KAMZÍK > zajímavé, nestačím zírat. Taky je pouštíš, ne?

        NKAMZÍK - Profil | Po 26.5.2008 5:41:52

        ja když sem začínal chytat tak sem tam chodil bylo tak v 8letech a celkem šli pak mě chyt porybnej tak sme koupili radši povolenky

          NKAMZÍK - Profil | Po 26.5.2008 5:39:01

          ZNÁŠ to tady jo

            NPetrson - Profil | Po 26.5.2008 5:37:49

            >> KAMZÍK > koukám v kartě, že jseš z Hostivic. Co ten chovňák tam, jak berou?

              NKAMZÍK - Profil | Po 26.5.2008 5:29:04

              peterso-dik za radu pruty bych klidně vzal ,ale čas tíží

                NPetrson - Profil | Po 26.5.2008 5:16:34

                >> KAMZÍK > zkusil bych planiny poblíž Ria, maj tam toho 30 pr*elí do biopaliv. Když už tam budeš, vem pruty - co tak si střihnout delší dovolenou? :)

                  NKAMZÍK - Profil | Po 26.5.2008 5:05:06

                  to mi poradte kde ji ted mam na poli sebrat

                    NGUGU - Profil | Ne 25.5.2008 23:18:39

                    Raggo : kauzu převážečů neudělají, je jim to jedno.---KAMZÍK : kuku sbírat vyloženě v noci.ta je nejlepší.

                      NPike - Profil | Ne 25.5.2008 23:12:15

                      Gugu: A co já vím? Jak to mám vědět, to je věc autora. Mi je to jedno.

                        NGUGU - Profil | Ne 25.5.2008 23:07:42

                        Pike : držel ho ve vaně,pak si to rozmyslel,a převážel ! do Jizery...anebo ?! do naakeho soukromého reviru???...-spodní foto je v koupelně,další 2 u řeky.

                          NPike - Profil | Ne 25.5.2008 23:01:58

                          Gugu: Vůbec ti nerozumím, ale to nevadí, už je pozdě.

                            NGUGU - Profil | Ne 25.5.2008 23:00:58

                            KAMZÍK : to znamena,musíš krást kuku vždy s jižní strany.a nejlíp když fouká Jižní vítr,ne moc silnej,samozřejmě.

                              Nsosed - Profil | Ne 25.5.2008 22:57:41

                              Kolči: neboj. Neřekl bych to ani na pranýři. Tajemství je přece tajemství. Viš jak, na holej pupek.

                                Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 22:57:34

                                Já bych to zastavil.

                                Kamzíku, máš málo vyplněnou kartu. Kolik je ti let ?

                                  NJKL - Profil | Ne 25.5.2008 22:55:51

                                  KAMZÍK : Musím zasáhnout. Někteří kolegové si z tebe dělají poněkud legraci. Nezáleží vůbec na tom, kde kukuřici získáš - pro výrobu kvalitního boilí se totiž výhradně používají zrna vyrostlá na jižní, a proto lépe prosluněné straně klasu. Látky v těchto zrnech obsažené jsou klíčem k úspěchu.

                                    NGUGU - Profil | Ne 25.5.2008 22:55:13

                                    Pike : ta mrtvička mě deklasuje.-je to normální místo kliniku chlorovaná voda ve vaně?-a zas jsem blbej,mozná tam nemají chlorovanou.

                                      NKolči - Profil | Ne 25.5.2008 22:54:43

                                      sosed: ticho, nerozhlašuj to tady!

                                        Nsosed - Profil | Ne 25.5.2008 22:54:22

                                        Kolči: a to kamzík ještě netuší, co se tam přidává za tekutý esence.

                                          NKolči - Profil | Ne 25.5.2008 22:52:16

                                          no tady to zas jede :-))))

                                            NPike - Profil | Ne 25.5.2008 22:50:18

                                            Kamzík: Takže KarelC recept bohužel neprozradí, což docela chápu, možná to tu čtou i masaři. Mohl bys ho ale poprosit, ať ti pár kuliček pošle poštou, recept zůstane utajen a ty budeš mít dobrou nástrahu. Tedy jak se říká u nás, vlk se nažral a koza zůstala celá.

                                              Nsosed - Profil | Ne 25.5.2008 22:47:22

                                              karelc: příští týden pojedu kolem, neuválel bys mě prosím taky pár kuliček? Doslechl jsem se, že je to fakt pecka. Koupím ti za to na sokolovně velkou slivovici :-)

                                                NRaggo - Profil | Ne 25.5.2008 22:42:12

                                                A zase maj muškaři co žrát...Tady se jasně ukazuje, že bez "nás" by chcípli hlady :-) GUGU - je videt že jejich závist nezná mezí...a kauza převažečů je na světě :-)....

                                                  NPike - Profil | Ne 25.5.2008 22:42:10

                                                  Gugu: Jsi druhý, nevyhrál jsi nic.

                                                    Nkarelc - Profil | Ne 25.5.2008 22:41:23

                                                    Kluci, já bych ten recept klidně řekl, ale je to tajná receptura, která nám už přinesla soustu kaprů nad 17kg. Aby je nikdo nesežral, tak jsme je prodali do jednoho soukromého revíru, protože tam se bude mít fajn. Bude si klidně baštit vyváženou stravu - boilí - a když ho někdo chytne, tak mu ošetří pusu klinikem, takže se mu vůbec nic nestane...

                                                      NGUGU - Profil | Ne 25.5.2008 22:41:00

                                                      Pike - ® : hele,v Můj lov : potočák 65cm 3,2kg z vany do Jizery.

                                                        NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 22:32:16

                                                        ja ryby nejim je to krasa jak vždycky plesknnou ploutví když je pustim

                                                          NPike - Profil | Ne 25.5.2008 22:30:05

                                                          Mildas: možná by nebylo od věci, ten recept sem šoupnout. Ukaž dobrou vůli, ukaž lepší tvář a naprav kaprařům jméno. Hádek a tajnůstkaření už bylo dost.
                                                          Já bych rád pomohl, ale jak jsem psal, boilies nedělám. Leda že by KarelC.

                                                          Kamzík. Doufám, že kapry pouštíš. Mildas by recept nedal masajovi.

                                                            Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 22:29:55

                                                            KAMZÍK: Fakt se omlouvám, nejde to. Nehodlám dostat v krabici černý lakušník, najít pod polštářem uříznutou kapří hlavu nebo dostat poštou rybí prst z Frionoru.

                                                              NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 22:26:12

                                                              mildas-napíšeš mi prosimtě recept na ten tvuj boilies

                                                                Nkakr - Profil | Ne 25.5.2008 22:21:25

                                                                mildas:
                                                                Děláš dobře, já bych mafiánské praktiky nepodceňoval. Tvé boilís "kapří guláš" jsou sice bez kukuřice, ale vynikající, pokud vím nejsou moc drahé.Jsou speciálně na velké kusy. Třeba se Kamzíkovi budou hodit.

                                                                  NPike - Profil | Ne 25.5.2008 22:18:58

                                                                  KamzíK. Dostal jsem ho hotové od KarelC, jak píšu níže. Kaprařině se věnuju velmi málo, nevyplatí se mít doma rollbaly a ingredience. Jsem původem z Moravy a když jedu dom, stavím se u Karla, který to boilies pro mne nachystal. Takže jsem přišel k hotovému.

                                                                    Nogon - Profil | Ne 25.5.2008 22:18:53

                                                                    KAMZÍK -ty jo znam:D a ten tvar nenech to jen tak vsechno ma na vsechno vliv!!!

                                                                      NDussy - Profil | Ne 25.5.2008 22:15:34

                                                                      :-D

                                                                        Nmedvěd - Profil | Ne 25.5.2008 22:15:06

                                                                        mildas.Nedělej Zagorku a zpívej.Každej si chceme přece chytit pořádnýho kapříka

                                                                          Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 22:13:31

                                                                          kakr: Nemůžu. Karelc mi prozradil nějaké fiskyho fígle. Pod pohrůžkou vendety mě zapřísahal omertou.

                                                                            NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 22:11:05

                                                                            nebo jestli někdo máte recept na levne boilies na léto tak pls napištee

                                                                              NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 22:08:53

                                                                              kakr-dík za radu
                                                                              pike-tak to je skvělí a to boilies ti poslal nebo ti dal recept
                                                                              Dussy-tu kukuřici stejne budu mlít mlýnkem takže tvar nerozhoduje,ale přesto ti děkuju

                                                                                NDussy - Profil | Ne 25.5.2008 22:04:27

                                                                                Ta z Hornbachu je fakt o hoooodně horší. Je totiž podlouhlejší, což má zásadní vliv na braní ryb. Zatímco poctivě nakradená je oválnější a tudíš i mnohem zajímavješí pro kapy 85cm+, který běžně chytám. ;-D

                                                                                  NPike - Profil | Ne 25.5.2008 22:03:03

                                                                                  Kamzík: Já prosím tě ano. Na svazové revíry na kapry nejezdím, ale na Vrbeňáku jsem to zkusil a šlo to velmi slušně. Jen dodám, že kaprařina není moje doména a věnuji se jí okrajově. Boilies jsem měl od KarelC, který se s Fishkym zná. Takže bylo přímo od zdroje. Kamoš chytal na kupované a měl třetinu záběrů.

                                                                                    Nkakr - Profil | Ne 25.5.2008 22:02:42

                                                                                    Kamzík:
                                                                                    na boilis s kukuřicí je specialista mildas,zkus se na něho obrátit, třeba pomůže.

                                                                                      NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 22:01:32

                                                                                      no ja abych ji nekuopil a pul dne ji nevařil a ona by byla pořad tvrdá

                                                                                        NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:59:47

                                                                                        a zkoušel ste někdo ten jeho recept na to boilies s tou kukuřicí

                                                                                          NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:58:31

                                                                                          Kamzík: do Hornbachu nejezdím, ale v Bauhausu ji mají. Takže Hornbach proč ne. Jako nouzovka jakž takž, ale zas tak moc se mi nelíbila.

                                                                                            NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:56:03

                                                                                            to sem vživotě neviděl kukuřici v hornbachu

                                                                                              Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 21:51:05

                                                                                              hraji: Ničím nepohrdá Fishky víc, než kukuřicí z Hornbachu !

                                                                                                NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:48:47

                                                                                                Mildas: aha, tak to jsem nevěděl, to mi Karel neřekl. Jo, ženské, ty jsou nepřítel rybáře. Pravda ale je, že ta jeho kukuřice byla super, sám jsem ji mlel na šrot a dával jsem ji do krmné směsi. Z kupovanou se to nedalo srovnat.

                                                                                                  Nhraji - Profil | Ne 25.5.2008 21:48:26

                                                                                                  Kamzík: nevařenou kukuřici si můžeš koupit, stačí najít v okolí obchod s krmivy pro hospodářská zvířata, v nejhorším případě pro exoty, například v Hornbachu se dá koupit zcela běžně.

                                                                                                    Nmedvěd - Profil | Ne 25.5.2008 21:48:13

                                                                                                    Kamzík:vždyť to Karel psal.U Slušovic

                                                                                                      NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:46:07

                                                                                                      a nevite aspon vi kde vzit tu nevařenou kukuřici taky chci zkusit ten jeho recept na boilies

                                                                                                        NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:44:58

                                                                                                        to je dobry

                                                                                                          Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 21:41:48

                                                                                                          Pike: Co vím já, nedal Fishky bez Karla ani ránu. Pak to snad utnula Karlova žena, ale kluci jsou stále v osobním kontaktu. Karel jednou půjčil fishkymu na kukuřici. Možná víckrát, ale Karel mi to vyprávěl jen jednou.

                                                                                                            Nhraji - Profil | Ne 25.5.2008 21:40:02

                                                                                                            Já znám Fishkyho opravdu osobně, ale o tom, kde sbírá kukuřici nevím bohužel vůbec nic. Tají to i před nejlepšími kamarády, natož před konkurenty.

                                                                                                              NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:37:10

                                                                                                              Kamzik: Co vím, tak ano. NA rybách spolu strávili s KarelC hodně času. A kolik srandy si spolu užili.

                                                                                                                NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:36:14

                                                                                                                karelc-znaš ho opravdu osobně

                                                                                                                  NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:32:34

                                                                                                                  m.kindl: A ty se pak divíš.......

                                                                                                                    Nkarelc - Profil | Ne 25.5.2008 21:31:39

                                                                                                                    Já ho znám osobně. Tu kukřici sbírá při úplňku na polích JZD Slušovice. Ale nikomu to neříkej, jinak se to rozkřikne...

                                                                                                                      Nizzi ™ - Profil | Ne 25.5.2008 21:31:32

                                                                                                                      ty woe to jsou tady zase extrémy

                                                                                                                        Nm.kindl - Profil | Ne 25.5.2008 21:28:11

                                                                                                                        Co je to za dotaz ? On tě ošustil a opustil ???