znate někdo osobně týpka s přezdívkou Fishky

Čau všichni chci se zeptat jestli někdo neznáte osobně Fiskyho jestli jo tak sem napište pls. ještě by bylo dobrý kdy by ste věděli kde bere tu kukiřici kterou pak dava do těch boiliesu.Předem díkk!!!!
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 25.5.2008 všeobecné - ostatní

NPike - Profil | Ne 25.5.2008 22:03:03

Kamzík: Já prosím tě ano. Na svazové revíry na kapry nejezdím, ale na Vrbeňáku jsem to zkusil a šlo to velmi slušně. Jen dodám, že kaprařina není moje doména a věnuji se jí okrajově. Boilies jsem měl od KarelC, který se s Fishkym zná. Takže bylo přímo od zdroje. Kamoš chytal na kupované a měl třetinu záběrů.

    Nkakr - Profil | Ne 25.5.2008 22:02:42

    Kamzík:
    na boilis s kukuřicí je specialista mildas,zkus se na něho obrátit, třeba pomůže.

      NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 22:01:32

      no ja abych ji nekuopil a pul dne ji nevařil a ona by byla pořad tvrdá

        NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:59:47

        a zkoušel ste někdo ten jeho recept na to boilies s tou kukuřicí

          NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:58:31

          Kamzík: do Hornbachu nejezdím, ale v Bauhausu ji mají. Takže Hornbach proč ne. Jako nouzovka jakž takž, ale zas tak moc se mi nelíbila.

            NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:56:03

            to sem vživotě neviděl kukuřici v hornbachu

              Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 21:51:05

              hraji: Ničím nepohrdá Fishky víc, než kukuřicí z Hornbachu !

                NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:48:47

                Mildas: aha, tak to jsem nevěděl, to mi Karel neřekl. Jo, ženské, ty jsou nepřítel rybáře. Pravda ale je, že ta jeho kukuřice byla super, sám jsem ji mlel na šrot a dával jsem ji do krmné směsi. Z kupovanou se to nedalo srovnat.

                  Nhraji - Profil | Ne 25.5.2008 21:48:26

                  Kamzík: nevařenou kukuřici si můžeš koupit, stačí najít v okolí obchod s krmivy pro hospodářská zvířata, v nejhorším případě pro exoty, například v Hornbachu se dá koupit zcela běžně.

                    Nmedvěd - Profil | Ne 25.5.2008 21:48:13

                    Kamzík:vždyť to Karel psal.U Slušovic

                      NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:46:07

                      a nevite aspon vi kde vzit tu nevařenou kukuřici taky chci zkusit ten jeho recept na boilies

                        NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:44:58

                        to je dobry

                          Nmildas - Profil | Ne 25.5.2008 21:41:48

                          Pike: Co vím já, nedal Fishky bez Karla ani ránu. Pak to snad utnula Karlova žena, ale kluci jsou stále v osobním kontaktu. Karel jednou půjčil fishkymu na kukuřici. Možná víckrát, ale Karel mi to vyprávěl jen jednou.

                            Nhraji - Profil | Ne 25.5.2008 21:40:02

                            Já znám Fishkyho opravdu osobně, ale o tom, kde sbírá kukuřici nevím bohužel vůbec nic. Tají to i před nejlepšími kamarády, natož před konkurenty.

                              NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:37:10

                              Kamzik: Co vím, tak ano. NA rybách spolu strávili s KarelC hodně času. A kolik srandy si spolu užili.

                                NKAMZÍK - Profil | Ne 25.5.2008 21:36:14

                                karelc-znaš ho opravdu osobně

                                  NPike - Profil | Ne 25.5.2008 21:32:34

                                  m.kindl: A ty se pak divíš.......

                                    Nkarelc - Profil | Ne 25.5.2008 21:31:39

                                    Já ho znám osobně. Tu kukřici sbírá při úplňku na polích JZD Slušovice. Ale nikomu to neříkej, jinak se to rozkřikne...

                                      Nizzi ™ - Profil | Ne 25.5.2008 21:31:32

                                      ty woe to jsou tady zase extrémy

                                        Nm.kindl - Profil | Ne 25.5.2008 21:28:11

                                        Co je to za dotaz ? On tě ošustil a opustil ???